Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

ačiū nila_ks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 05 04, 13:18)
ačiū  4u.gif net susigėdau blush2.gif o parodos mano gėlytės tikrai neatstos, ten daug daugiau tokių grožių būna ir kitų rūšių kurių aš dar net nedrįstu auginti  ax.gif



Kad užtektų pilnai ir pas jus splavų įvairovės, o manau kuo toliau tuo daugiau atsiras ir rūšių įvairovė mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jele25 @ 2011 05 04, 13:14)
va mano slapuke kuri slepaisi nuo vyro pas mama biggrin.gif



Labai gražį slapukė 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tviga @ 2011 05 04, 14:00)
maniškis jau priprato, dabar ir pats kartais kokią partempia namo, o anksčiau bumbėdavo biggrin.gif


Duosiu jūsų postą SB paskaityti, gal susipras ką nors ax.gif
Kiek metų jau esat susirgus orchidėjų liga?
Atsakyti
QUOTE(Valura @ 2011 05 04, 22:20)
Duosiu jūsų postą SB paskaityti, gal susipras ką nors ax.gif
Kiek metų jau esat susirgus orchidėjų liga?

lotuliukas.gif su laiku ir jam turėtų patikti gėlytės biggrin.gif
aš tai neilgai sergu tik 3 metus, o vyras persilaužė tik prieš kelis mėn. Sako visai gražu kai daug vienu metu žydi biggrin.gif
Atsakyti
Evaja-kvapo kol kas nejaučiu,bet tikiuosi saulytei pašvietus pasijaus smile.gif Bet ir be kvapo žiedeliai labai wub.gif O tas mažumas užburia, nykštukės prieš mano senąsias.
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 04, 20:17)
panaši smile.gif taip taip tavosios platesni žymiai 4u.gif

ai jo kitokia, sumaišiau biggrin.gif

bet tokia kokia nuorodoj daviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 04, 23:39)
ai jo kitokia, sumaišiau biggrin.gif

bet tokia kokia nuorodoj daviau  biggrin.gif


taip tokia pati kaip nuorodoje 4u.gif
akimirka ir pavadinimas aiškus smile.gif
vat ką reiškia klausti jūsų nuomonės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 05, 07:50)
taip tokia pati kaip nuorodoje 4u.gif
akimirka ir pavadinimas aiškus smile.gif
vat ką reiškia klausti jūsų nuomonės thumbup.gif

žinok ne visada pavyksta - hibridų tūkstančiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 05, 10:23)
žinok ne visada pavyksta - hibridų tūkstančiai  biggrin.gif


tai aš įsivaizduoju, aš iš vis nenusimanau apie kitas, tik phalaenopsius biggrin.gif
gal 2 kokias nukainuotas turiu nusipirkusi, kitas atidavė 4u.gif man tas jų ramybės periodas netinka g.gif na tai tiek ir težinau jų pavadinimus doh.gif reiktų pasidomėti g.gif biggrin.gif vat yra 4-5 berods nežiniukės ax.gif tad teks identifikuoti g.gif
Atsakyti
ramybės periodas? tu apie liežuvės hibridus? Žydi be problemų - dar nei vienai kažkokio super ramybės periodo taikyt nereikėjo
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 05, 11:02)
ramybės periodas? tu apie liežuvės hibridus? Žydi be problemų - dar nei vienai kažkokio super ramybės periodo taikyt nereikėjo


na skaičiau, kad joms ramybės periodą daro, bet vat ne visad pasirodo taip ir yra, ką rašo g.gif aišku praktika parodo ax.gif
taip apie liežuves kalbu ir ne tik 4u.gif turiu ir dendrobiumą ir oncidiumą jiems taip pat ramybės periodai g.gif ar irgi apsieiti galima be jų g.gif
na sakau aš tokia jų augintoja, tai praktikos ir neturiu su jomis g.gif na nesiskundžiu, visos vaikučius leidžia, tai gal ir žiedelių sulauksiu g.gif o tiek buvau supykusi, kad jokių nerodo gyvybės požymių doh.gif biggrin.gif
nors beje iš liežuvės sulaukiau pernai žiedukų, be jokių ramybės periodų, bet 2 žiedstiebiukai, bet po 2 varkšiukus žiedelius blush2.gif
taip ir galvoju, vat nepadariau ramybės periodo doh.gif biggrin.gif tai ir turiu rezultatą doh.gif

Atsakyti
keliam diskusiją į priežiūros temą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 05 05, 11:39)
keliam diskusiją į priežiūros temą smile.gif


vat šaunu 4u.gif
Atsakyti