Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 04 29, 20:57)
kur jau neisit doh.gif aš kiekvieną dieną pas jus temoje mirkstu blush2.gif gal kada išsipildys svajonė....

atsiprašau, kad ne į temą 4u.gif



labai nuosirdžiai linkiu, kad išsipildytų thumbup.gif
Atsakyti
Uogiene, saunus pirkinukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 04 28, 06:47)
dėl brassios žinojau , bet dėl brassados - kažkaip nelabai... blush2.gif  2 kartus mačiau pirkt- ale  doh.gif  lotuliukas.gif


nes brassijos labiau zyziau,o šitą tik paminėjau ax.gif bet jei rastum tai sms mestelk,tada ir tarsimės 4u.gif

QUOTE(Uogienė @ 2011 04 29, 21:32)
Sveikos smile.gif senokai rasiau jusu temoje, matyt, sveikstu



QUOTE(Uogienė @ 2011 04 29, 21:48)
negaliu as jos palikti  doh.gif ligone, ne kitaip  schmoll.gif


lotuliukas.gif

senokai tikrai matyta mirksiukas.gif tiek grožių užslėpus... įtariu ir tos sumažintos kolekcijos vaizdas nerealus g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Uogienė,2011 04 29, 19:32]

labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2011 04 29, 20:32)
Sveikos smile.gif senokai rasiau jusu temoje, matyt, sveikstu (bent jau taip galvoju)  biggrin.gif sumazinau savo kolekcija gerokai, bet vel jauciu nenumaldauma poreiki nauju orchideju  doh.gif


šauni... bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 04 30, 00:04)
nes brassijos labiau zyziau,o šitą tik paminėjau  ax.gif bet jei rastum tai sms mestelk,tada ir tarsimės  4u.gif
lotuliukas.gif

senokai tikrai matyta  mirksiukas.gif tiek grožių užslėpus... įtariu ir tos sumažintos kolekcijos vaizdas nerealus  g.gif  mirksiukas.gif



aciu visoms smile.gif deja mano geliu likucius kolekcija tikrai nepavadinsi, bet pasitaisysiu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2011 04 30, 08:16)
aciu visoms smile.gif deja mano geliu likucius kolekcija tikrai nepavadinsi, bet pasitaisysiu  blush2.gif  lotuliukas.gif

koks katinas bigsmile.gif ir mane sudominot bigsmile.gif jūsų phal. keikiukas stiprus ir gražus lapas po lapo auga pamažu, dendrobium phal. labai gražiai sužydėjo, dendrobium nobile vietoj žiedų gavau keikių biggrin.gif paskubėjau paliet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2011 04 30, 08:16)


o kurioj vietoj tas naujas turgelis? blush2.gif
Atsakyti
tai čia ligonių sveikstančių ir vėl susirgusių yra biggrin.gif liga atsinaujino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 04 30, 07:23)
koks katinas  bigsmile.gif ir mane sudominot  bigsmile.gif jūsų phal. keikiukas stiprus ir gražus lapas po lapo auga pamažu, dendrobium phal. labai gražiai sužydėjo, dendrobium nobile vietoj žiedų gavau keikių biggrin.gif paskubėjau paliet biggrin.gif


Mes britų trumpaplaukį turim wub.gif britukų temoje truputį nosį įkišu biggrin.gif
kaip smagu, kad auga geliukai thumbup.gif gerose rankose sakoma ir pagalys pražysti gali lotuliukas.gif

QUOTE(zuzla @ 2011 04 30, 07:27)
o kurioj vietoj tas naujas turgelis? blush2.gif


Naujas turgelis priesais Kalvariju g. Maxima, nuo kalvariju gatves ziurint tai antras iejimas i kioskeli smile.gif iejus is karto i kaire smile.gif

QUOTE(Kkunigunda @ 2011 04 30, 07:28)
tai čia ligonių sveikstančių ir vėl susirgusių yra biggrin.gif liga atsinaujino biggrin.gif

jau matau doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2011 04 30, 08:42)
Naujas turgelis priesais Kalvariju g. Maxima, nuo kalvariju gatves ziurint tai antras iejimas i kioskeli smile.gif iejus is karto i kaire smile.gif


ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2011 04 30, 08:42)

tai reiškias ne tokios ir geros rankos, jei keikiais nuėjo biggrin.gif
Atsakyti