Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Tinute, o nuolaida bus dar kokia nors taikoma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta_naktis: 28 balandžio 2011 - 22:16
QUOTE(Evaja @ 2011 04 28, 15:31)
thumbup.gif  keturi užsakymai....

Anam forume randu tik du g.gif gal gali man (jei reikalinga tai i AZ) parasyti visu triju adresiukus. Kalbejau su Jurgita, tai ji man siule jungtis. O as dar turiu piniguciu permokejus, tai reiktu nuciupt ka uz 10 eur.

QUOTE(kimalaugno @ 2011 04 28, 22:49)
o kur kainytes žiūrėti?  blush2.gif  g.gif

http://www.botorch.nl/speciesaz.html

Pageidavimus man siuskit i AZ, kartu parasykit e-maila ir telefona.

Anam forume kolkas neskelbiu jokios info, nes ten ir taip gausu uzsakymu. Kaip manot? ax.gif o jei jau kam ko labai reikes, tai kas nors pasnibzdes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 04 28, 23:15)
Tinute, o nuolaida bus dar kokia nors taikoma?

Planuoju, kaip ir pernai, prasyt nemokamo atsiuntimo.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 28, 23:21)
Anam forume kolkas neskelbiu jokios info, nes ten ir taip gausu uzsakymu. Kaip manot?  ax.gif o jei jau kam ko labai reikes, tai kas nors pasnibzdes  smile.gif


man atrodo, kad gali ir paskelbti, kas norės prisijungs, kas ne tai ne smile.gif o mums juk tik geriau, jei daugiau žmonių žinos apie užsakymą.. kuo daugiau užsakančių, tuo tikriau, kad gausim nemokamą siuntimą, ar ne? mastau.gif be to kai kurie augalai botorch'e pigesni (bent jau mane dominantys), atsiliepimai, kiek atsimenu, geri buvo smile.gif na bet čia tau spręsti
Atsakyti
vedmyte-šaunūs žiedai... thumbup.gif wub.gif

o kokio ten dydžio augalėliai...ar tik auginukai... g.gif (anglų nelabai man blush2.gif )
ka ten reiškia fl, s1-2 unsure.gif
Papildyta:
o giganėjos, nemačiau neturi ten...??
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 04 29, 08:11)
ka ten reiškia  fl, s1-2  unsure.gif


fl reiškia suaugęs, o s1-2 jaunas augalas, skaičius parodo, po kiek metų tikėtis žydėjimo
Papildyta:
QUOTE(evers @ 2011 04 29, 08:11)
o giganėjos, nemačiau neturi ten...??


gal šitas grožis tiks? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vedmyte @ 2011 04 28, 22:37)
pasigirsiu naminiais ziedeliais smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

labai grazios gelytes, pirmoji ir pas mane yra krauna ziedukus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
zuzla- 4u.gif ir ačiū...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 04 29, 07:53)
kuo daugiau užsakančių, tuo tikriau, kad gausim nemokamą siuntimą, ar ne? mastau.gif

Man proto ribose uzsakanciuju norisi, nes vistik finansine rizika ant mano vienos galvos. Pernai uzsakymas atrodo sieke 1000 litu. Tai jau kai ant adatu sedejau, kol siunta gavau.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 29, 12:58)
Man proto ribose uzsakanciuju norisi, nes vistik finansine rizika ant mano vienos galvos. Pernai uzsakymas atrodo sieke 1000 litu. Tai jau kai ant adatu sedejau, kol siunta gavau.


bet dabar jau patirties turi thumbup.gif bet kaip sakiau, spręsti tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 04 29, 12:58)
Man proto ribose uzsakanciuju norisi, nes vistik finansine rizika ant mano vienos galvos. Pernai uzsakymas atrodo sieke 1000 litu. Tai jau kai ant adatu sedejau, kol siunta gavau.


aš matau jau bent poros norėisu 4u.gif bet dar galvosiu kol laiko yra, nes daaug noriu, o leisiu sau nebent pora ax.gif Mes tau super skolingos liksim..
Atsakyti
paskelbiau ir anam forume.
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 04 29, 07:20)
labai grazios gelytes, pirmoji ir pas mane yra krauna ziedukus wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti