Įkraunama...
Įkraunama...

Sleek kosmetika

QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 04 01, 17:04)
aciu. taip ir supratau. kazin ar  kokybiski.  g.gif  4u.gif 
gal kuri turit?  ax.gif

Būtent šios priemonės neturiu, bet kitais Sleek produktais (kontūravimo palete, presuota pudra, šešėliais, lūpų blizgesiais) esu labai patenkinta, todėl nemanau, kad turėtų nuvilti smile.gif
Atsakyti
O kaip su atsiskaitymu sleekmakeup.com? Ten kaip supratau negalima per paypala moketi, tai ar pervedant tuo budu pinigelius, kuriuo jie siulo, ar nenuskaiciuoja ko nors papildomai uz pavedima? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhyi @ 2013 10 30, 03:44)
O kaip su atsiskaitymu sleekmakeup.com? Ten kaip supratau negalima per paypala moketi, tai ar pervedant tuo budu pinigelius, kuriuo jie siulo, ar nenuskaiciuoja ko nors papildomai uz pavedima?  biggrin.gif

Man nenuskaičiavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 10 30, 10:25)
Man nenuskaičiavo smile.gif


Ačiū už atsakymą smile.gif Prisipirkau Londone sleek kosmetikos, bet dabar žiūriu, kad siųstis lyg ir pigiau biggrin.gif
Atsakyti
Ameera kokia presuota pudra turite? Maciau tik luminous, bet galvoju ar nebus per daug svytinti, nes ant rankos pabandzius tokia pasirode ax.gif g.gif
Atsakyti
Atėjau pasiguost, užsisakinėjau tiesiai iš Sleek dvi šėšėlių paletes ir jos dingo. Bet ne tai bjauriausia, parašiau aš jiem laišką, su prašymu patikrinti ar iš jų pusės viskas gerai su užsakymo išsiuntimu.. tai per 10 dienų NIEKO neatrašė doh.gif niekad dar su tokiu klientų (ne)aptarnavimu nebuvau susidūrus. O dar galvojau ir kontūravimo paletę imt, tai gerai, kad neėmiau nes būtų dar didesnis minusas.
Kažkaip ir dingo noras išbandyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktute123 @ 2013 10 31, 22:55)
Ameera kokia presuota pudra turite?  Maciau tik luminous, bet galvoju ar nebus per daug svytinti, nes ant rankos pabandzius tokia pasirode ax.gif  g.gif

Tik dabar pamačiau žinutę, turbūt jau per vėlu, bet atsakysiu. Taip, Luminous. Davė tą žėrėjimą odai, bet man nebuvo per blizgi. Na bet aš ir nebijau blizgumo, ne šarka, bet šiek tiek saikingą švytėjimą/žėrėjimą mėgstu. wink.gif Tik minusai, kad ji greit išsinaudojo (per lengvai presuota) ir tai nebuvo tobuliausia fiksuojanti pudra, bet man patiko vaizdas.

QUOTE(Amarantine @ 2013 12 03, 17:33)
Atėjau pasiguost, užsisakinėjau tiesiai iš Sleek dvi šėšėlių paletes ir jos dingo.

Tiesą sakant, jie labai užsiėmę, ypač dabar, prieš Kalėdas. Jūsų vietoj rašyčiau vėl, bandykit per Facebook susisiekt, jei email vėl neatrašys. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 12 03, 18:00)
Tiesą sakant, jie labai užsiėmę, ypač dabar, prieš Kalėdas. Jūsų vietoj rašyčiau vėl, bandykit per Facebook susisiekt, jei email vėl neatrašys. wink.gif

Nemanau, kad čia kalėdose esmė, užtenka paguglint apie jų customer service ir daug kas aišku pasidaro... Net keliuose bloguose aptariamos mano minėtos problemos, o ir pačiam FB puslapyje pilna viešų prašymų kaip nors sureaguot į siunčiamus emailus.
Gerai kai viskas gerai praeina ir gauni savo užsakymą, bet jei ne, tai gaudyk vėją laukuos unsure.gif Ir kitoms prieš užsakinėjant rekomenduoju paskaityt FB komentarus po sleek postais blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarantine: 05 gruodžio 2013 - 00:30
Žinau aš tuos komentarus. smile.gif Manau, pagal užimtumą, neturi pakankamai darbuotojų, nes net UK dauguma užsisakinėja iš jų psl, o ne perka parduotuvėse (niekaip nesuprantu kodėl). Siuntinukas ne registruotas buvo? Kažkodėl tikiu, kad atsiras. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2013 12 05, 01:59)
Žinau aš tuos komentarus. smile.gif Manau, pagal užimtumą, neturi pakankamai darbuotojų, nes net UK dauguma užsisakinėja iš jų psl, o ne perka parduotuvėse (niekaip nesuprantu kodėl). Siuntinukas ne registruotas buvo? Kažkodėl tikiu, kad atsiras. smile.gif

į LT siunčia vieninteliu būdu, neduoda pasirinkt registruotas ar ne "royal mail EU" ir tiek. tracking numerio neatsiuntė schmoll.gif aš tai nesitikiu sulaukt, labai nustebčiau jei visgi atkeliautų po daugiau nei mėnesio
Atsakyti
QUOTE(Amarantine @ 2013 12 03, 17:33)
Atėjau pasiguost, užsisakinėjau tiesiai iš Sleek dvi šėšėlių paletes ir jos dingo.

Oi negąsdinkit, kaip tik siuntinio iš jų laukiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarantine @ 2013 12 03, 17:33)
Atėjau pasiguost, užsisakinėjau tiesiai iš Sleek dvi šėšėlių paletes ir jos dingo. Bet ne tai bjauriausia, parašiau aš jiem laišką, su prašymu patikrinti ar iš jų pusės viskas gerai su užsakymo išsiuntimu.. tai per 10 dienų NIEKO neatrašė  doh.gif niekad dar su tokiu klientų (ne)aptarnavimu nebuvau susidūrus. O dar galvojau ir kontūravimo paletę imt, tai gerai, kad neėmiau nes būtų dar didesnis minusas.
Kažkaip ir dingo noras išbandyt  unsure.gif


O kada uzsisaket. Nes gi dabar ilgai siuncia is uzsienio... Kaledos... Pikas... mirksiukas.gif
Atsakyti