Įkraunama...
Įkraunama...

Sleek kosmetika

QUOTE(*Mieloji* @ 2012 09 08, 05:41)
Berods, kažkur buvo rašyta, kad siunčia neregistruotu paštu (gal kuri pirkusioji patiklins unsure.gif). Savo svetainėje nurodo, kad "paprastai siuntinys pasiekia gavėją per 1-30 darbo dienas" ir kad neatsako už siuntinių dingimą.

Siuntinys gali pasiekti pirkėją ir per 30 kalendorinių dienų, tačiau jei tinklapyje nurodyta ,jog siuntinys išsiunčiamas kitą dieną po apmokėjimo, tai jis privalo būti išsiųstas tą dieną kaip, nurodyta. Neatsakyti už siuntimą pardavėjas negali ir jokių neregistruotų siuntinių būti taip pat negali. Pardavėjai www.manokosmetine.lt yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal atpk 50 straipnį.
Atsakyti
QUOTE(sheeva @ 2012 09 09, 01:25)
Siuntinys gali pasiekti pirkėją ir  per 30 kalendorinių dienų, tačiau jei tinklapyje nurodyta ,jog siuntinys išsiunčiamas kitą dieną po apmokėjimo, tai jis privalo būti išsiųstas tą dieną kaip, nurodyta. Neatsakyti už siuntimą pardavėjas negali ir jokių neregistruotų siuntinių būti taip pat negali. Pardavėjai www.manokosmetine.lt yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal atpk 50 straipnį.

Apskritai, dar klausimas, ar ta mergina dirba legaliai rolleyes.gif
Atsakyti
Aš kaip tik užsisakiau Sleek šešėlių paletę iš manokosmetine.lt ir tik dabar pamačiau temą. Tikiuosi gausiu. O ar kas žinot, ar ten originalios tos paletės?
Atsakyti
QUOTE(Derra @ 2012 09 11, 12:04)
Aš kaip tik užsisakiau Sleek šešėlių paletę iš manokosmetine.lt ir tik dabar pamačiau temą. Tikiuosi gausiu. O ar kas žinot, ar ten originalios tos paletės?

Nemanau, kad kas nors padirbinėja Sleek paletes biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 09 08, 12:52)
Siuntė neregistruotu. Šiaip ir mane ignoravo  biggrin.gif, bet prekę gavau tvarkingai ir gan greitai.

Aš taip pat siunčiausi iš manokosmetinė.lt sleek paletę, gavau laiku, bet deja deja neregistruotas siuntinukas, tai kadangi gavau tai viskas tvarkoj, nors iki šiol nesuprantu, kodėl siunčia neregistruotu, o mokėt reikia tiek kiek kainuoja registruotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(sheeva @ 2012 09 05, 16:03)
Pirkau rugpjūčio 21 d. ir iki šiol nesulaukiu, nors interneto puslapyje juodu ant balto parašyta, kad prekės išsiunčiamos kitą dieną po apmokėjimo. Nors mano kantrybė geležinė, bet, kai siuntinys iš Karoliniškių iki Liepkalnio keliauja 16 dienų, tai jau peržengia visas ribas.

Vakar siuntinys buvo gautas pašte. Pardavėjai pretenzijų nebeturiu.
Nepatariu siųstis toms, kurioms neužtektų kantrybės laukti siuntinio 20 ir daugiau dienų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sheeva: 11 rugsėjo 2012 - 15:58
QUOTE(Gisana @ 2012 09 11, 11:09)
Nemanau, kad kas nors padirbinėja Sleek paletes  biggrin.gif  4u.gif


Na, aš suabejojau, nes vieni šešėliai tokiais kaip kvadračiukais, o kiti visai lygūs.
Atsakyti
QUOTE(sheeva @ 2012 09 11, 16:54)
Vakar siuntinys buvo gautas pašte. Pardavėjai pretenzijų nebeturiu.
Nepatariu siųstis toms, kurioms neužtektų kantrybės laukti siuntinio 20 ir daugiau dienų.


Tai visgi ar pardavėja per vėlai išsiuntė ar paštas užlaikė?
Atsakyti
QUOTE(Derra @ 2012 09 11, 18:54)
Na, aš suabejojau, nes vieni šešėliai tokiais kaip kvadračiukais, o kiti visai lygūs.

dabar jau sleeka'as be kvadraciuku tas paletes leidzia, pakeite. Uk irgi be kvadraciuku pardavineja, nors man asmeniskai su kvadraciukas labiau patiko. ax.gif Tai tos su kvadraciukais paprasciausiai senesnio leidimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 11 rugsėjo 2012 - 21:26
QUOTE(Derra @ 2012 09 11, 18:54)
Na, aš suabejojau, nes vieni šešėliai tokiais kaip kvadračiukais, o kiti visai lygūs.


Ir vieni, ir kiti originalūs. Tik tie su kvadračiukais senesnio leidimo, o lygūs naujesnio.
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2012 09 11, 22:23)
Tai visgi ar pardavėja per vėlai išsiuntė ar paštas užlaikė?

Pardavėja išsiuntė ne kitą dieną po užsakymo apmokėjimo (kas rašoma tinklapyje), o praėjus daugiau nei dviems savaitėms.
Atsakyti
QUOTE(sheeva @ 2012 09 12, 00:03)
Pardavėja išsiuntė ne kitą dieną po užsakymo apmokėjimo (kas rašoma tinklapyje), o praėjus daugiau nei dviems savaitėms.


gal per neatiduma pardavė daiktą kurio nebeturėjo.. tai gal teko iš naujo parsisiųst iš užsienio ir tada jums persiuntė g.gif
na svarbu kad gavote 4u.gif
Atsakyti