Įkraunama...
Įkraunama...

Sleek kosmetika

keliomis žinutėmis aukščiau būtent apie tą parduotuvę ir kalbėta.
Merginos gavo - patenkintos. Aš dar laukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kintu @ 2012 08 20, 16:04)
keliomis žinutėmis aukščiau būtent apie tą parduotuvę ir kalbėta.
Merginos gavo - patenkintos. Aš dar laukiu 4u.gif


Dėkui, perskaičiau visą temutę, tik taip ir nesupratau, ar konkrečiai per parduotuvę pirko ar per MD susisiekus su parduodančia panele:) kai sulauksit, parašykit atsiliepimus. 4u.gif
Atsakyti
pirkau per pačią parduotuvę, juk koks skirtumas, jei tas pats asmuo parduoda.
Atsakyti
merginos, gal turit atsiliepimų apie kitas Sleek paletes? domina visos kur daugiau melsvų, ar ryškesnių spalvų, ne vien rusvi tonai.. pvz. Monaco, Bad Girl, Acid ir t.t. ax.gif
Atsakyti
O sakykit, kaip suzinoti is kur cia siuncia g.gif
http://www.sleekmakeup.com/
Atsakyti
manau is UK, nes prie Terms and conditions parasyta: About Sleekmakeup.com
Sleek International Limited is the supplier of the goods and our registered office address is Lynton House, 7-12 Tavistock Square, London WC1H 9BQ.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 09 03, 09:27)
manau is UK, nes prie Terms and conditions parasyta: About Sleekmakeup.com
Sleek International Limited is the supplier of the goods and our registered office address is Lynton House, 7-12 Tavistock Square, London WC1H 9BQ.


Tuomet saunu, nes nesinoretu moketi muito tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(WoAiNi @ 2012 08 20, 15:07)
O gal kas sakėtės sleek paletes iš  manokosmetine.lt? Ar per ten sakantis viskas gerai su pristatymu gaunas? Ar vistik geriau per MD sakytis? ax.gif  Nes prekiauja tai viena ir ta pati.

Pirkau rugpjūčio 21 d. ir iki šiol nesulaukiu, nors interneto puslapyje juodu ant balto parašyta, kad prekės išsiunčiamos kitą dieną po apmokėjimo. Nors mano kantrybė geležinė, bet, kai siuntinys iš Karoliniškių iki Liepkalnio keliauja 16 dienų, tai jau peržengia visas ribas.
Per daug nepergyvenu, nes dirbu ten, kur su tokiomis pilietėmis išsiaiškinama teisinėmis priemonėmis.
Verkia po to dramblio ašaromis, kai dėl 50 lt ikiteisminis tyrimas pradedamas lotuliukas.gif


Atsakyti
O ar sieketės su pardavėja? Gal kur pasiklydo siuntinys? g.gif
Nes aš tai gavau viską be problemų ir laiku.
Atsakyti
QUOTE(Kintu @ 2012 09 06, 16:18)
O ar sieketės su pardavėja? Gal kur pasiklydo siuntinys?  g.gif
Nes aš tai gavau viską be problemų ir laiku.

Susisiekti bandžiau el. paštu. Rašiau, kad negavau ir prašiau registracijos koduko. Pardavėja mane ignoruoja. Žinau, jog registruoti siuntiniai nepasimeta, juk pagal registracijos kodą galima pamatyti, kur siuntinys randasi. Vis dar tikėjausi gauti ir šiandien turėjau jais nustebinti draugę gimimo dienos proga. Nusivyliau galutinai. verysad.gif
Jūs gavote ir skaičiau, jog ir kitos sm dalyvės gavo. Galbūt, kai išsiaiškinsiu savo situaciją dėl šio įvykio, pardavėjai tai taip pat bus pamoka ir ateityje ji atsakingiau elgsis bei išsiųs visas užsakomas prekes, kitą dieną po apmokėjimo (kaip pati nurodo savo el. parduotuvėje) arba parodys iniciatyvą iškilus problemai. smile.gif


Atsakyti
QUOTE(sheeva @ 2012 09 08, 01:02)
Susisiekti bandžiau el. paštu. Rašiau, kad negavau ir prašiau registracijos koduko. Pardavėja mane ignoruoja. Žinau, jog registruoti siuntiniai nepasimeta, juk pagal registracijos kodą galima pamatyti, kur siuntinys randasi. Vis dar tikėjausi gauti ir šiandien turėjau jais nustebinti draugę gimimo dienos proga. Nusivyliau galutinai.  verysad.gif
Jūs gavote ir skaičiau, jog ir kitos sm dalyvės gavo. Galbūt, kai išsiaiškinsiu savo situaciją dėl šio įvykio, pardavėjai tai taip pat bus pamoka ir ateityje ji atsakingiau elgsis bei išsiųs visas užsakomas prekes, kitą dieną po apmokėjimo (kaip pati nurodo savo el. parduotuvėje) arba parodys iniciatyvą iškilus problemai.  smile.gif


Berods, kažkur buvo rašyta, kad siunčia neregistruotu paštu (gal kuri pirkusioji patiklins unsure.gif). Savo svetainėje nurodo, kad "paprastai siuntinys pasiekia gavėją per 1-30 darbo dienas" ir kad neatsako už siuntinių dingimą.
Atsakyti
Siuntė neregistruotu. Šiaip ir mane ignoravo biggrin.gif, bet prekę gavau tvarkingai ir gan greitai.
Atsakyti