Įkraunama...
Įkraunama...

Sleek kosmetika

QUOTE(*Mieloji* @ 2012 08 07, 21:28)
Prekiauja ir MD, turi keletą teigiamų atsiliepimų

Pirkau per MD šešėlių paletę, gavau greitai, berods sekancia dieną išsiunte kai apmokėjau tai dar sekančią gavau 4u.gif Tik nežinau kodėl siuntė neregistruotu paštu, man kažkaip nelabai patikima su tuo neregistruotu, bet viskas buvo tvarkoj, likau labai patenkinta 4u.gif wub.gif
Atsakyti
o siuntimas kainavo?;o
Atsakyti
Nėjo redaguot žinutės, bet jau išsiaiškinau, atsiuntimas - 5litai.
Na tai ir užsisakiau, žiūrėsim,viliuos, kad viskas gerai bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 08 08, 09:00)
o siuntimas kainavo?;o

Aha ir man kainavo 5 lt:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 08 08, 11:31)
Na tai ir užsisakiau, žiūrėsim,viliuos, kad viskas gerai bus  biggrin.gif

Ar jau gavote paletę? Kokie atsiliepimai apie pačią paletę ir apie parduotuvę? rolleyes.gif
Atsakyti
Jau senokai domėjausi Sleek kosmetika ir progai pasitaikius, kuomet vienoje int. parduotuvėje buvo nemokamas siuntimas, užsisakiau "Oh So Special" šešėlių paletę.

Trumpai išvados apie paletę tokios: neslėpsiu, jog paletė mane tikrai sužavėjo. Ir jau pirmą kartą išbandžiusi kelias spalvas supratau, kad tarsi užsikrėčiau Sleek liga - tikrai planuoju įsigyti dar bent kelias jų paletes. Nuostabi pakuotė, kai kurios spalvos yra šiek tiek "miltiškos" konsistencijos, bet didžioji dalis ne. Pigmentuotos, ilgai išsilaikančios, lengvai sklaidomos spalvos ir jų kiekis tikrai verti kainos smile.gif

O platesnius atsiliepimus ir nuotraukas parašiau štai čia.

Tiesa, kol kas tai tik viena normali šešėlių paletė, kurią turiu ir kuri susideda iš daugiau spalvų (dažniausiai perku vieną spalva arba dviejų-trijų spalvų paletes), taigi su jokia didesne lyginti kol kas negaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kintu @ 2012 08 13, 13:06)
Ar jau gavote paletę? Kokie atsiliepimai apie pačią paletę ir apie parduotuvę?  rolleyes.gif

Dar negavau ;/ Bet viliuosi šiomis dienomis jau gauti.
Atsakyti
Almost, ačiū 4u.gif labai puikūs ir išsamūs atsiliepimai.
illuminated, kai gausit brūkštelkit atsiliepimus apie pačią parduotuvę, nes reikia ir man jau tos paletės wub.gif
Atsakyti
Taigi, ką tik gavau savo Oh So Special palečiukę (neišdūrė manęs vis dėlto:D). Dažytis dar nemėginau, bet realybėj spalvos dar gražesnės, nei nuotraukose. O blizgios spalvos... Pirštu vos priliečiau ir tokios minkštos, labai pigmentuotos atrodo man. Matinės ir labai neblogos. Džiaugiuos 4u.gif
Atsakyti
Valio, reiškia užsisakinėju ir aš clap.gif
Ačiū illuminated 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 08 16, 10:24)
Taigi, ką tik gavau savo Oh So Special palečiukę (neišdūrė manęs vis dėlto:D). Dažytis dar nemėginau, bet realybėj spalvos dar gražesnės, nei nuotraukose. O blizgios spalvos... Pirštu vos priliečiau ir tokios minkštos, labai pigmentuotos atrodo man. Matinės ir labai neblogos. Džiaugiuos  4u.gif

Na va, kaip smagu, o Jus taip nerimavot 4u.gif
Atsakyti
O gal kas sakėtės sleek paletes iš manokosmetine.lt? Ar per ten sakantis viskas gerai su pristatymu gaunas? Ar vistik geriau per MD sakytis? ax.gif Nes prekiauja tai viena ir ta pati.
Atsakyti