Įkraunama...
Įkraunama...

Sleek kosmetika

Ir Nars ir sleek vadinami skaistalais, bet jie kaip shimmeris smile.gif
Atsakyti
Nežinau čia,ne čia taikaus, bet vistiek. :D
Tai va, domina mane labai Oh So Special paletė. Ją dar galima įsigyt, taip?
Bėda tik ta, kad sleek tinklalapy ji pati kainuoja 6,5 svaro, o pats atsiuntimas - 9 eurai. Tai dvigubai nuo visos kainos. Gal žinot, kur dar galima būtent šią paletę įsigyt, jei negyvenu UK? Ar jau reik prašytis pas ką nors, kam nebūtų sunku nupirkt ir atsiųst?:D
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 03 10, 23:15)
Nežinau čia,ne čia taikaus, bet vistiek. biggrin.gif
Tai va, domina mane labai Oh So Special paletė. Ją dar galima įsigyt, taip?
Bėda tik ta, kad sleek tinklalapy ji pati kainuoja 6,5 svaro, o pats atsiuntimas - 9 eurai. Tai dvigubai nuo visos kainos. Gal žinot, kur dar galima būtent šią paletę įsigyt, jei negyvenu UK? Ar jau reik prašytis pas ką nors, kam nebūtų sunku nupirkt ir atsiųst?biggrin.gif


Tai gal ebėjuj pažiūrėkit unsure.gif
Atsakyti
user posted image
Kal kas turite? kokie butu atsiliepimai? ar bronzine matine ar su svytejimu?
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 03 19, 18:06)
user posted image
Kal kas turite? kokie butu atsiliepimai? ar bronzine matine ar su svytejimu?

turiu sviesiausia spalva light, tai bronzeris matinis. kol kas nenaudoju, tai daugiau ko pasakyti negaliu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RainyDay: 19 kovo 2012 - 18:30
QUOTE(RainyDay @ 2012 03 19, 19:29)
turiu sviesiausia spalva light, tai bronzeris matinis. kol kas nenaudoju, tai daugiau ko pasakyti negaliu 4u.gif

Gal jau isbandet? Papasakokit placiau smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 26, 18:09)
Gal jau isbandet? Papasakokit placiau  smile.gif  bigsmile.gif

as isigijau irgi, perpirkau is SM.tai esu patenkinta.spalva bronziko matine, naturali.patinka man.
Atsakyti
Gal kas bandė SLEEK EYE DUST pigmentukus, daug spalvyciu, yra tikrai unikaliu thumbup.gif
user posted image
Papildyta:
keleta spalvyciu swatchu

user posted image

user posted image

user posted image

zvilgus verciausi demesio, nes matiniai labai prasto pigmento schmoll.gif nebent ant pagrindo dengt

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ir vėl NEŽINAU ar čia galima klaust, ar ne (jei negalima, tai perkelkit žinutę į tinkamą temą arba tiesiog ištrinkit), bet ar esat kas pirkę sleek kosmetikos iš čia
http://manokosmetine...p;product_id=62
ar atrodo patikima? nes kažkiek vilioja, bet nenorėčiau susimaut (juolab, lyg atrodo, kad ten atsiuntimas nemokamas, taip?) Blogesniu atveju galvoju gal iš ebay mėgint imt, bet ir ten man sunku gaudytis tarp patikimų/nepatikimų pardavėjų ir t.t. biggrin.gif + ebay gaunasi brangiau, nei nurodytoj "svetainėj"
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 08 07, 16:09)
Ir vėl NEŽINAU ar čia galima klaust, ar ne (jei negalima, tai perkelkit žinutę į tinkamą temą arba tiesiog ištrinkit), bet ar esat kas pirkę sleek kosmetikos iš čia
http://manokosmetine...p;product_id=62
ar atrodo patikima? nes kažkiek vilioja, bet nenorėčiau susimaut (juolab, lyg atrodo, kad ten atsiuntimas nemokamas, taip?) Blogesniu atveju galvoju gal iš ebay mėgint imt, bet ir ten man sunku gaudytis tarp patikimų/nepatikimų pardavėjų ir t.t. biggrin.gif + ebay gaunasi brangiau, nei nurodytoj "svetainėj"

tik idomu ar jie vietoje turi viską smile.gif
E-mail:
info@manokosmetine.lt
manau jie atsakys į visus jūsų kl.
Siuntimas pas lietuvius dažniausiai būna iki 7lt.
Atsakyti
Na, kaip suprantu, jog turi vietoje g.gif
QUOTE
Jeigu užsakymas padarytas ir apmokėtas iki 14.00 val., siuntinys bus išsiųstas tą pačią dieną, jeigu po  - bus išsiųstas kitą dieną. Paprastai siuntinys pasiekia gavėją per 1-30 darbo dienas, priklausomai nuo to, kurioje Lietuvos vietoje Jūs randatės ir nuo siuntinių apkrovos paštui


na, reik pasiklausti jų, gal nėra kokie apgavikai. arba aš paranojikė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 08 07, 16:09)
Ir vėl NEŽINAU ar čia galima klaust, ar ne (jei negalima, tai perkelkit žinutę į tinkamą temą arba tiesiog ištrinkit), bet ar esat kas pirkę sleek kosmetikos iš čia
http://manokosmetine...p;product_id=62
ar atrodo patikima? nes kažkiek vilioja, bet nenorėčiau susimaut (juolab, lyg atrodo, kad ten atsiuntimas nemokamas, taip?) Blogesniu atveju galvoju gal iš ebay mėgint imt, bet ir ten man sunku gaudytis tarp patikimų/nepatikimų pardavėjų ir t.t. biggrin.gif + ebay gaunasi brangiau, nei nurodytoj "svetainėj"


Prekiauja ir MD, turi keletą teigiamų atsiliepimų
Atsakyti