Įkraunama...
Įkraunama...

Sleek kosmetika

Sveikos 4u.gif
Noriu ir aš pasidalinti savo nuomone apie Sleek kontūravimo paletę Face form (spalva light).
Pradžioje apie pakuotę. Sleek pakuotės visada atrodo tikrai gražiai. Ši ne išimtis. Tai daili juoda paletė, kurios dydis maksimaliai išnaudotas užpildyti produktu. Pakuotėje yra ir nemažas veidrodėlis. Jokie šepetėliai/kempinėlės nepridedami, bet manau, kad tai ir gerai, nes jie nebūna naudojami, o tik užima vietą.
Paletė susideda iš trijų vienas kitą papildančių produktų:
Matinio bronzanto, kuris tinka tiek kontūravimui tiek bendram odos atspalvio pagyvinimui;
Skaistalų - rausva koralinė spalva spalva, su šiltu auksiniu blizgesiu. Mano nuomone labai graži ir universali spalva.
Highlighter'io (švytėjimo suteikiančios priemonės) - blizgi šviesi spalva. Ne per daug blizgučių, gražiai pasisklaido ant odos.

visos priemones nėra super pigmentuotos, todėl gana lengva naudoti, nėra baisu padauginti, tačiau lengva užsitepti daugiau.

Visumoje visai nieko produktas, patogu, kad vienoje pakuotėje viskas ko reikia veido kontūravimui. Labai patogu nešiotis rankinėje ar keliaujant. Spalvos gražios.

Siunčiausi iš Boots.

Swatchai ir foto čia:
http://misssparklegl...review-and.html
Atsakyti
O kodėl neperkate Sleek iš lietuviškų internetinių parduotuvių?
Atsakyti
Sveikos, as siandien gavau FACE CONTOUR KIT is lietuviskos parduotuves, sumokejau ir kita diena jau prekes pas mane clap.gif pirkausi parfumerija.lt
Atsakyti
LT parduotuvės nežinant neįmanoma rasti internete smile.gif google nemeta
Atsakyti
aaa, nebandžiau kažkaip, gavau tik kortelę parodoje "Pelenė", tad per google, net neiškojau.
Atsakyti
Bet šitoje temoje paminėta, kas Sleek LT atstovauja mirksiukas.gif Po Pelenės kaip tik apie tai ir diskutavome.
Atsakyti
Zodziu isigyjau sunset palete, tai atsiliepimai patys geriausi smile.gif nerealios spalvos, gera pigmentacija, net nezinau ar galima daugiau ko tiketis:) tikrai rekomenduoju bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lassie172: 29 gegužės 2014 - 21:25
QUOTE(lassie172 @ 2014 05 29, 22:23)
Zodziu isigyjau sunset palete, tai atsiliepimai patys geriausi smile.gif nerealios spalvos, gera pigmentacija, net nezinau ar galima daugiau ko tiketis:) tikrai rekomenduoju bigsmile.gif


Kokia paletę įsigijot? Aš turiu oh so special ir ilgai mąsčiau kaip čia geriau apie ją parašius. Bandžiau ir vienaip ir kitaip, bet reziume, kad nepirkčiau ir kitam nelabai siūlyčiau.
Paletė įprastiniame, dailiame sleek įpakavime. Paletėje yra didelis veidrodėlis ir pridėtas kempinėlių aplikatorius.
Gavus paletę ir pažiūrėjus į spalvas tikrai apsidžiaugiau, nes spalvos nerealiai gražios, bet jau jų pigmentacija doh.gif pora spalvų iš viso nematomos, iš šviesesnių jeigu yra pigmentacijos tai tepasi kažkaip netolygiai, "plėmuotai". Tik iš tamsesnių dar galima kažką išspausti. Jaučiu nusivylimą dėl šios paletės, nes jeigu tos šešėlių spalvos ir užteptos atrodytų kaip paletėje, tai būtų viena gražiausių palečių...
parašiau atsiliepimą anglų kalba. Ten rasite ir foto.
http://misssparklegl...eye-shadow.html
Atkreipkite dėmesį, kad poros spavų iš viso nesimato, o tepta buvo pirštais kabinant kuo daugiau produkto ir kelis kartu patepant toje pačioje vietoje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissSparkleGloss: 26 birželio 2014 - 20:36
QUOTE(MissSparkleGloss @ 2014 06 26, 22:34)
Kokia paletę įsigijot? Aš turiu oh so special ir ilgai mąsčiau kaip čia geriau apie ją parašius. Bandžiau ir vienaip ir kitaip, bet reziume, kad nepirkčiau ir kitam nelabai siūlyčiau.
Paletė įprastiniame, dailiame sleek įpakavime. Paletėje yra didelis veidrodėlis ir pridėtas kempinėlių aplikatorius.
Gavus paletę ir pažiūrėjus į spalvas tikrai apsidžiaugiau, nes spalvos nerealiai gražios, bet jau jų pigmentacija  doh.gif  pora spalvų iš viso nematomos, iš šviesesnių jeigu yra pigmentacijos tai tepasi kažkaip netolygiai, "plėmuotai". Tik iš tamsesnių dar galima kažką išspausti. Jaučiu nusivylimą dėl šios paletės, nes jeigu tos šešėlių spalvos ir užteptos atrodytų kaip paletėje, tai būtų viena gražiausių palečių...
parašiau atsiliepimą anglų kalba. Ten rasite ir foto.
http://misssparklegl...eye-shadow.html
Atkreipkite dėmesį, kad poros spavų iš viso nesimato, o tepta buvo pirštais kabinant kuo daugiau produkto ir kelis kartu patepant toje pačioje vietoje...



Pas mane SUNSET smile.gif tikrai labai gera palete, bent jau man ner lygiu smile.gif
Atsakyti
Šiandien visai atsitiktinai Vilniuje VCUP radau SLEEK parduotuvę - neatsilaikiau ir nusipirkau birią pudrą. Labai keistas jausmas ja pasitepus - lyg su vandeniu papurškus.. Gal kas turit - ar čia taip ir turi būt?
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2015 02 26, 01:29)
Šiandien visai atsitiktinai Vilniuje VCUP radau SLEEK parduotuvę

O kaip kainos, daug didesnės, nei jų oficialiam puslapy? smile.gif
Atsakyti
Labai patiko Sleek Highlighter'is, daugiau info ir foto cia

user posted image
Atsakyti