Įkraunama...
Įkraunama...

Sleek kosmetika

QUOTE(Hiver @ 2014 04 28, 10:16)

O as toki klausima ne i tema turiu, kaip jus elgiates su tais kuriu galiojimas oficialiai pasibaiges, neoficialiai galioja ilgiau, bet va idomu kokia ta riba kada jau reikia mest lauk? As turiu vienus kuriu prisibijau naudot nes jie pas mane jau seniai (7 metai) taciau ir ismest gaila, taip ir stovi. blush2.gif

Be jokio gailesčio metu lauk, kai tik pasibaigia galiojimas, o kalbant apie šešėlius ilgiau kaip 3 metus galiojančių nesu turėjus, dažnaiusiai galioja arba 2 metai, arba 3 smile.gif Brangių neperku, tai man visiškai negaila. Tas pats ir su kitais produktais. Dažniausiai keičiamas tušas - griežtai kas 3 mėn nepriklausomai nuo to pasibaigė ar ne smile.gif

Kas liečia šešėlius, tai buvo atvejų, kai jau po 1 metų naudojimo pastebėjau, kad kiek pakito jų struktūra. Nors galiojimas dar nebuvo pasibaigęs, išmečiau. Taip atsitiko su Flormar ir Essence kai kuriais šešėliai (keista, bet ne su visais tų gamintojų, įtarčiau drėgmę namuose, bet kad visi šešėliai šalia vieni kitų guli).

Dar vienas niuansas: jei šešėlių paletėje aš bent vieną spalvą spėju sunaudot iki galiojimo pabaigos iki dugno (ne visiškai, bet iki kol pasimato dugnas), jau skaitau gerai smile.gif Jei nespėju, tada analizuoju, kodėl taip atsitiko, galbūt tokių atspalvių man nereikia, jei tik kartą-du metuose buna panaudoti, galbūt vienu metu turėjau keletą labai panašių... Tikslo sunaudot visus turimus šešėlius iki pat galo aš neturiu 4u.gif

Tas pats ir su skaistalais - na nesinaudoja man jie taip smarkiai, jei turėčiau vienus, gal ir sunaudočiau pilnai, bet dėl įvairenybės norisi bent 4-5 atspalvių turėti, bet tuomet be šansų sunaudoti iki galo ax.gif

Lakai sudžiusta man daug greičiau, nei pasibaigia.

Visus kitus produktus spėju sunaudoti smile.gif
Atsakyti
Mano zadetas Hoola ir Sleek countur is Face Form kit (Light, Nr.2)

user posted image

user posted image

user posted image

Hoola tepta 6 sluoksiniai, Countur tik 3. Beje, nuotraukoje nepavyko perteikti tikrojo Countur atspalvio kuris kaip minejau anksciau, siek tiek su raudono molio atspalviu...
Atsakyti
Ameera, dontstop, aciu uz nuomones. 4u.gif

QUOTE(*Hazell @ 2014 05 01, 21:06)
Mano zadetas Hoola ir Sleek countur is Face Form kit (Light, Nr.2)


Hoola tepta 6 sluoksiniai, Countur tik 3. Beje, nuotraukoje nepavyko perteikti tikrojo Countur atspalvio


Aciu 4u.gif Bet tai Sleek stipriai labiau pigmentuotas uz Hoola, oho. unsure.gif Atspalvis nuotraukoj tikrai atrodo panasus abieju. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pagal mane Hoola ryžesnė, o Sleek turi ir pilkumo, kas man patinka. O dėl pigmentacijos tik mažiau produkto naudojama, nėra sunku gražiai juo pasitepti, nepamenu, kad būčiau perdozavus, tiesiog imti mažiau.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2014 05 02, 16:05)
O dėl pigmentacijos tik mažiau produkto naudojama, nėra sunku gražiai juo pasitepti, nepamenu, kad būčiau perdozavus, tiesiog imti mažiau.

Tai be abejo, drinks_cheers.gif as manau kad didesne pigmentacija kaip tik yra produkto privalumas, juk ir seseliai vertinami kaip tik tie kurie gerai pigmentuoti.

Nors jeigu ziuret tik kaip i bronzanta visam veidui galbut tie reikalavimai kitokie butu... g.gif Galbut todel Hoola daugumai pasiteisina kaip viso veido bronzantas.
Atsakyti
O iš kur perkate "Sleek"? Mano UK tarpininkė nesurenka užsakymo iš boots.com. O gal kas nors norėtų jungtis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2014 05 03, 12:43)
O iš kur perkate "Sleek"? Mano UK tarpininkė nesurenka užsakymo iš boots.com. O gal kas nors norėtų jungtis?  bigsmile.gif

O ko pati tiesiogiai iš sleek psl. nesisakot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Title @ 2014 05 03, 19:12)
O ko pati tiesiogiai iš sleek psl. nesisakot? smile.gif

Deja, norimo produkto nėra prekyboje.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 05 03, 12:34)
Nors jeigu ziuret tik kaip i bronzanta visam veidui galbut tie reikalavimai kitokie butu... g.gif  Galbut todel Hoola daugumai pasiteisina kaip viso veido bronzantas.

Hoola man iš esmės per ryžas, niekam nereikalingas daiktas. lotuliukas.gif Visad renkuosi šaltesnius atspalvius.
Atsakyti
Merginos kaip ten su apmokėjimu Sleek.com? nesuprantu, negaliu nei savo Visa Virtuon, nei Visa Electron prijungti.Ką darau ne taip? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Contagion @ 2014 05 16, 00:06)
Merginos kaip ten su apmokėjimu Sleek.com? nesuprantu, negaliu nei savo Visa Virtuon, nei Visa Electron prijungti.Ką darau ne taip? sad.gif

Tikrai esu porą kartų su Visa Virtuon pirkus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2014 05 03, 12:43)
O iš kur perkate "Sleek"? Mano UK tarpininkė nesurenka užsakymo iš boots.com. O gal kas nors norėtų jungtis?  bigsmile.gif


Dar Superdrug prekiauja sleek produktais, perkant uz £10 ir daugiau nemokamas siuntimas, gal tarpininke sutiktu is cia uzsakyt smile.gif
Atsakyti