Įkraunama...
Įkraunama...

Sleek kosmetika

QUOTE(Gisana @ 2014 04 06, 13:44)


Su kuo swatch'us darai? Pirštu ar šepetėliu?
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2014 04 06, 18:41)
Su kuo swatch'us darai? Pirštu ar šepetėliu?

Su šepetėliu, kuris pridėtas prie paletės smile.gif
Atsakyti
Norėčiau dabar iš Sleek tokios paletės

user posted image

Gaila nėra tam lietuviškam puslapy, siųstis iš užsienio truputėlį tingiu smile.gif
Atsakyti
Eden palete tikrai ispudinga, labai pavasariska wub.gif Bet tarp ju satinines teksturos seseliu kaip supratau nera, daugiausia dominuoja metalinio efekto blizgesys? g.gif
QUOTE(Gisana @ 2014 04 05, 19:04)
jeigu mano akys būtų rudos ar žalios, tai tikrai pirkčiau šią paletę, bet dabar kai mėlynos, mano akim netinka žali šešėliai smile.gif bet spalvos tai labai super  wub.gif

O as neskirstau taip kad zalioms akims turi but zali seseliai, melynoms melyni ir pan. smile.gif Pati turiu melynas akis taciau melynu seseliu nenaudoju, netgi sakyciau ju vengiu, nors rudaakems jie man atrodo labai graziai. smile.gif Beje, zaliu atspalviu seseliai labai isryskina akiu melynuma. mirksiukas.gif O melyni seseliai zalias akis padaro dar zalesnemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 18 balandžio 2014 - 11:06
Cia aisku labai paprastai padazyta, bet kaip isryskeja akiu melynumas. Kazin ar su rudom ir zaliom akim taip efektingai atrodytu.
http://m3.paperblog....e--L-w1ATyt.png
Spalvos is Sleek Garden of Eden paletes, fauna ir evergreen.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 04 18, 11:35)
O as neskirstau taip kad zalioms akims turi but zali seseliai, melynoms melyni ir pan. smile.gif  Pati turiu melynas akis taciau melynu seseliu nenaudoju, netgi sakyciau ju vengiu, nors rudaakems jie man atrodo labai graziai. smile.gif  Beje, zaliu atspalviu seseliai labai isryskina akiu melynuma. mirksiukas.gif  O melyni seseliai zalias akis padaro dar zalesnemis.

drinks_cheers.gif Labai teisingai. Būtent tos pačios spalvos šešėliai kaip ir akys - jas prigesina, o priešingi atspalviai ryškina. Labiausiai mėlynas ryškina raudoni/orandžiniai atspalviai, bet žalia irgi labai puikiai atlieka darbą, pati mėgstu ant savęs tą efektą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 04 18, 11:35)
Eden palete tikrai ispudinga, labai pavasariska wub.gif Bet tarp ju satinines teksturos seseliu kaip supratau nera, daugiausia dominuoja metalinio efekto blizgesys? g.gif


O jums toj nuotraukoj, kur įdėjot, satininis ar metalinis efektas? smile.gif Paletėje yra arba tokie (kaip nuotraukoj), arba matiniai, arba matiniai su keliais atskirais blizgučiais (kurie kartais atsiduria ant voko, kartais ne - labai durnas finish'as doh.gif )

QUOTE(Hiver @ 2014 04 18, 12:04)

http://m3.paperblog....e--L-w1ATyt.png
Spalvos is Sleek Garden of Eden paletes, fauna ir evergreen.

Atsakyti
Dontstop - neatlaikė mano nervai po Jūsų gražių nuotraukų naujųjų palečių ir ką...nusipirkau ir aš dvi paletes doh.gif
Oh so Special - norėtųsi man geresnės pigmentacijos. Jauki, graži paletė.
user posted image

Sunset - labai pigmentuota ir nerealiai gražios spalvos.
user posted image
Atsakyti
Turiu ir as kelis Sleek produktus. Pora skaistalu (Suede ir Flushed), Oh So Special seseliu palete, Face Form kit (Light). Skaistalai labai patinka. Suede minkstesnis nei Flushed, bet abi spalvytes "einamos". Seseliu palete Oh So Special man nelabai patinka... ax.gif Naudoju is jos 5 spalvas. Pirkau internetu perziurejusi daug swatch'u ir realybeje spalvos deja skyresi nuo matytu swatch'u. Vienu zodziu nelabai vykes pirkinys... blush2.gif Face form kit taip pat nelabai naudoju: konturavimui turiu benefit "Hoola" bronzeri, tai is sios paletes jis nenaudojamas; skaistalu man atspalvis nepatinka (galbut vasara ant idegusios odos graziau ziuresis); vienintelis highlite'ris naudojamas laugh.gif

Siaip produktu kokybe kaip uz tokia kaina super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2014 04 22, 18:42)
Dontstop - neatlaikė mano nervai po Jūsų gražių nuotraukų naujųjų palečių ir ką...nusipirkau ir aš dvi paletes  doh.gif

biggrin.gif Sveikinu su smagiais pirkiniais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2014 04 23, 15:45)
biggrin.gif  Sveikinu su smagiais pirkiniais  4u.gif

Ačiū, bet prašom daugiau taip nedaryti, nes ir taip draugui melavau, kad draugė iš Anglijos netikėtai atsiuntė (ir tai tik vieną, kitos net nerodžiau) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2014 04 18, 12:42)
O jums toj nuotraukoj, kur įdėjot, satininis ar metalinis efektas?  smile.gif 

O vat ir nezinau g.gif gali but ir taip ir taip, is nuotraukos kartais apgaulingai atrodo, todel daznai skaitau blogeriu aprasymus koks ten "finish" biggrin.gif kad susidaryciau nuomone. smile.gif Metalinis paprastai su stambesniais "grudeliais" ir labiau blizga, nezinau kaip tiksliau issireikst. biggrin.gif

QUOTE(Ameera @ 2014 04 22, 18:42)
nusipirkau ir aš dvi paletes  doh.gif
Oh so Special - norėtųsi man geresnės pigmentacijos. Jauki, graži paletė.
user posted image

wub.gif Del sitos pirkimo svarstau ir as. drinks_cheers.gif Ir kaip spalvos gyvai, atitinka tokius swatchus? smile.gif
user posted image
Spalva wrapped up tikrai murzinai violetine ar labiau ruda? 4u.gif Ir celebrate koks ant voku efektas? Is paziuros ji man blizgi violetine, ar ant voku nepavirsta i ruda?

QUOTE(*Hazell @ 2014 04 22, 19:14)

Seseliu palete Oh So Special man nelabai patinka... ax.gif Naudoju is jos 5 spalvas. Pirkau internetu perziurejusi daug swatch'u ir realybeje spalvos deja skyresi nuo matytu swatch'u. Vienu zodziu nelabai vykes pirkinys... blush2.gif
Face form kit taip pat nelabai naudoju: konturavimui turiu benefit "Hoola" bronzeri, tai is sios paletes jis nenaudojamas;

O gal galetumet pasakyt kuo konkreciai skyresi nuo swatchu, kas jusu akimis pasirode kitaip? smile.gif Tos spalvos kuriu nenaudojat kuo nepatinka, jums konkreciai? 4u.gif
Ir del ko teikiat pirmenybe Hoola nei Face Form kit tamsiai spalvai? 4u.gif Kiek ziurinejau swatchu (tiesa lyginau Hoola ne su Face Form light o su Face Contour Kit light) tai atspalviai pasirode galima sakyt identiski. g.gif
Atsakyti