Įkraunama...
Įkraunama...

Sleek kosmetika

Aš lapkričio pradžioje užsisakiau dvi šešėlių paletes, kontūravimo paletę bei du lūpdažius ir NEGAVAU doh.gif Guodžia bent tai, jog penktadienį grąžino pinigus. Bendrauti nėra jie labai linkę, vis tempė, tempė laiką.
Nežinau ką daryti, nes labai noriu šešėlių ir kontūravimo paletės...
Atsakyti
pringle jum pasisekė.. aš irgi lapkričio pradžioj užsisakius negavau, bet ir pinigų negražina, tipo lauks kol siuntinys grįš atgal jiems doh.gif doh.gif doh.gif o ir atsakė į mano 5 laišką tik tada, kai jame parašiau, kad kreipiuos į banką dėl neteisėto pinigų nuskaitymo nuo sąsk. Tai vis dar tikiuosi, kad bent per banką išeis susigrąžint pinigus. Niekada nepirkčiau ir nerekomenduoju niekam, nes jų customer service tikra tragedija, ir jei nesulauksit prekės bus žiauriai sunku su jais gun_bandana.gif

aš bandysiu per tarpininkes iš superdrug užsisakyt gal, bet tik tuo atveju jei gražins pinigus, jei ne, tai apskritai boikotuosiu sleek cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarantine: 26 gruodžio 2013 - 20:56
Siųskitės iš ebay mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ką, pasibaigė mano ginčai su sleek, nes šiandien bankas pagaliau gražino pinigus (parašiau pretenziją tiesiai swedbankui dėl neteisėto lėšų nuskaičiavimo). Patys SLEEK išsisukinėjo, neatsakinėjo į laiškus ir t.t. Galiausiai painiojosi savuose žodžiuose ir teiginiuose. Niekam nerekomenduoju pirkti tiesiai iš jų, arba bent pasiskaitykit FB jų puslapį kiek žmonių skundžiasi dėl nepristatytų prekių, kad žinotumėt kokią didelę riziką apsiimat siųsdamiesi tiesiai iš sleek puslapio.

kadangi pinigus atgavau tai dabar užsisakiau per tarpininkes biggrin.gif bent jau garantuota būsiu, kad pristatyts, nes visgi norisi išbandyt.

Atsakyti
Išbandžiau ir aš Sleek kosmetiką smile.gif

Skaistalai Rose Gold 926

user posted image

Čia tie įžymūs skaistalai, lyginami su Nars Orgasm smile.gif

user posted image

Man skaistalai nepatiko. Jie silpnai pigmentuoti ir ant mano kiek tamsesnės odos jų beveik nesimato. Blizgūs. Nešioju dienai, bet gal nevertėtų ax.gif Tikėjausi, kad pati dėžutė bus didesnė. Sunkokai atsidaro. Nepalyginamai geresni man yra Flormar skaistalai.

Paletė Vintage Romance 141

user posted image



Visumoj šešėliai geri smile.gif Jei labai kabinėtis, tai ne visi atspalviai vienodai pigmentuoti, kai kurie byra. Man nepatiko, kad yra lyg matinių, bet su atskirais blizgučiais atspalvių. Labai jau aš nemėgstu tų atskirų blizgučių smile.gif Paletė vakariniam makiažui. Aš dažausi ryškiai, bet net ir man dienai tinka tik 1 atspalvis iš 12. Nėra tinkamų po antakių atspalvių (highlighterių).

Paletė Garden of Eden 447

user posted image

Superinė paletė thumbup.gif Neturiu priekaištų kokybei. Atspalviai nuostabiai parinkti. Mano manymu čia puiki kasdienė pavasarinė paletė wub.gif

Viską pirkau iš Sleek oficialaus puslapio, gavau greitai (per 2 sav) ir be problemų 4u.gif
Atsakyti
Donstop - gražu. wub.gif Ir pavyyyyydžiu labai labai, taip aš noriu jų visų palečių (ir tai sako žmogus, turintis apie 500spalvų šešėlių, todėl niekaip nerandu preteksto pirkti tas paletes, nors yra ir unikalių spalvų ten) doh.gif
Atsakyti
Kiek supratau, temoje tokios info dar nebuvo - Sleek pagaliau turime ir Lietuvoje bigsmile.gif thumbup.gif
Buvau vakar parodoje Pelenė , tai va iš ten atsivežiau šią žinią bigsmile.gif ir Sleek skaislų paletę smile.gif

Pirkau tokią Trio Pink Lemonade:

http://www.parfumeri...-pink-limonade/

Taigi šį savaitgalį Sleek prekių galima rasti ir Pelenėje (berods 3 salė, kur plaukų kosmetika prekiaujama). Yra išbandymui ir visos šešėlių paletės , ir skaistalai (rinkinukai bei po vieną), kontūravimo priemonės, BB kremukas.

O internetu iš jų galima pirkti http://www.parfumeria.lt (kaip vizitinėje kortelėje rašoma, oficialūs Sleek atstovai LT).

Kainos parodoje, kiek supratau, tokios pat kaip toje internetinėje parduotuvėje.

Beje, gyvai labai dailios žaismingos gaminių dėžutės bei maišeliai smile.gif Pvz. gauti tokią pakuotę dovanų, o jei dar su maišeliu, tai smagiai nuteiktų rolleyes.gif

Į Sleek šešėlius (žemės atspalvių) seniai varvinau seilę, bandžiau užsisakyti iš USA, bet vienoje vietoje užsakymo procese man kažkas strigo g.gif blush2.gif , taip ir likau neužsisakiusi. Per tą laiką prisipirkau kitų firmų nude palečių, tai Sleek jau nebepirkau (tik ant rankos kelias matines spalvas išbandžiau , tai lyg ir gerai pigmentuota).


Užmečiau dabar akį į tą tinklapį, parodoje skaistalai po vieną gal ir pigiau g.gif Lyg ir 20 Lt sakė viena spalvytė (arba blogai užsifiksavo). O čia matau, kad po 25 Lt. Ir plius tinklapyje nėra jų BB (parodoje bandžiau ant rankos, tai pirmas įspūdis neblogas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 05 balandžio 2014 - 12:46
QUOTE(Ingėnas @ 2014 04 05, 13:37)
Sleek pagaliau turime ir Lietuvoje  bigsmile.gif  thumbup.gif



Kokia gera žinia! yahoo.gif
Atsakyti
Labai noriu tos Garden of Eden paletės biggrin.gif Bet ir taip turiu daugiau nei naudoju, tai bandau susilaikyt, nors nuotraukos labai gražios, spalvos tokios nėra labai 'rėkiančios', bet ir nevisiškai kasdieniškos. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 04 05, 17:54)
Labai noriu tos Garden of Eden paletės  biggrin.gif Bet ir taip turiu daugiau nei naudoju, tai bandau susilaikyt, nors nuotraukos labai gražios, spalvos tokios nėra labai 'rėkiančios', bet ir nevisiškai kasdieniškos.  rolleyes.gif

Draugė nusipirko "Pelenėje" šiandien šią paletę, tai leido man paswatchinti biggrin.gif padariau nuotraukų, vėliau galėsiu įkelti smile.gif jeigu mano akys būtų rudos ar žalios, tai tikrai pirkčiau šią paletę, bet dabar kai mėlynos, mano akim netinka žali šešėliai smile.gif bet spalvos tai labai super wub.gif
Atsakyti
Atsiliepimas ir nuotraukos apie Sleek Garden of Eden 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2014 04 06, 12:44)


Nepaprastai gražios spalvos, kam tinka wub.gif
Atsakyti