Įkraunama...
Įkraunama...

Sleek kosmetika

user posted image

Sveikos merginos! Maciau, kad sios temos nera, todel nutariau sukurti. 4u.gif
Mane pacia labai domina sios "kompanijos" seseliu paletes, vasara vaziuoju i UK, tai galvoju ten prigriebti, tik domina kokybes ir kainos santykis. g.gif Tad, jei kas nors turit patirties - pasakokit gossip.gif happy.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatona @ 2011 04 26, 12:31)
user posted image

Sveikos merginos! Maciau, kad sios temos nera, todel nutariau sukurti.  4u.gif
Mane pacia labai domina sios "kompanijos" seseliu paletes, vasara vaziuoju i UK, tai galvoju ten prigriebti, tik domina kokybes ir kainos santykis.  g.gif  Tad, jei kas nors turit patirties - pasakokit  gossip.gif  happy.gif


pries pusmetuka pirkau sleek Londone,nuostabi paletuke!spalvos labai pigmentuotos,ryskios,seseliai labai lengvai sklaidos,yra labai minksti,laikosi gerai.
Taip pat pirkau skaistalus,spalva labai panasius i Nars"orgasm",taip pat labai patinka.Siaip del kainos ir kokybes,tai neiitiketina ji,as mokeciau ir daugiau uz tokius produktus. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2011 04 26, 12:42)
pries pusmetuka pirkau sleek Londone,nuostabi paletuke!spalvos labai pigmentuotos,ryskios,seseliai labai lengvai sklaidos,yra labai minksti,laikosi gerai.
Taip pat pirkau skaistalus,spalva labai panasius i Nars"orgasm",taip pat labai patinka.Siaip del kainos ir kokybes,tai neiitiketina ji,as mokeciau ir daugiau uz tokius produktus. wub.gif

O kokia kaina ir kur butent Londone radai siu prekiu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatona @ 2011 04 26, 14:10)
O kokia kaina ir kur butent Londone radai siu prekiu?  rolleyes.gif

as turiu sweseliu palete, tai istikro nebloga, tik man perlamutrines spalvos perdaug perlamutrines gal g.gif , bet laikosi man jie labai gerai, bet man dauguma seseliu gerai laikos, nesubega thumbup.gif
o yra superdrug parduotuvej, o paletes kaina kazkur 6-7£ tikslios kainos nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 04 26, 13:32)
as turiu sweseliu palete, tai istikro nebloga, tik man perlamutrines spalvos perdaug perlamutrines gal  g.gif , bet laikosi man jie labai gerai, bet man dauguma seseliu gerai laikos, nesubega  thumbup.gif
o yra superdrug parduotuvej, o paletes kaina kazkur 6-7£ tikslios kainos nepamenu  blush2.gif

Nu jau pasirodysiu, kaip visiska kaimiete, bet kur ir ta superdrug? Pirma kart i UK skrendu pas drauga, tai jau man reik zemelapi lankytinu vietu (t.y. rubu ir makiazo parduotuviu ) susidaryt blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatona @ 2011 04 26, 15:11)
Nu jau pasirodysiu, kaip visiska kaimiete, bet kur ir ta superdrug? Pirma kart i UK skrendu pas drauga, tai jau man reik zemelapi lankytinu vietu (t.y. rubu ir makiazo parduotuviu ) susidaryt  blush2.gif  lotuliukas.gif

sita parde yra daug kur , kur tik shopingai yra 4u.gif
o kur konkreciai skrendi , i koki rajona ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shemsa: 26 balandžio 2011 - 14:33
QUOTE(shemsa @ 2011 04 26, 14:32)
sita parde yra daug kur , kur tik shopingai yra  4u.gif
o kur konkreciai skrendi , i koki rajona ?

Ot velnias, zinau tik, kad gyvensim paciam Londone, kadangi vaikinas jau ten blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatona @ 2011 04 26, 16:04)
Ot velnias, zinau tik, kad gyvensim paciam Londone, kadangi vaikinas jau ten  blush2.gif

tai sunku ir patart kuri arciausia butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 04 26, 15:07)
tai sunku ir patart kuri arciausia butu g.gif

Plaistow rajonas, jei gerai supratau unsure.gif
Papildyta:
Dar , merginos, idomu ar buna visa matine palete ar tik maisytos (matines ir blizgios) ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatona @ 2011 04 26, 16:46)
Plaistow rajonas, jei gerai supratau  unsure.gif
Papildyta:
Dar , merginos, idomu ar buna visa matine palete ar tik maisytos (matines ir blizgios) ?  mirksiukas.gif

tai tau artimiausia turbut stratforde butu parduotuve 4u.gif
senai bebuvau, bet turetu dar but ji ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 04 26, 17:35)
tai tau artimiausia turbut stratforde butu parduotuve 4u.gif
senai bebuvau, bet turetu dar but ji ten 4u.gif

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Yra dar Stratforde 4u.gif
Atsakyti