Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tinka merginai tokia specialybė?

As studijuoju statybos inzinerija ktu, tikrai nelabai moteriska specialybe, bet su jokiom pasaipom per 5 studiju metus tikrai nesusiduriau, nei is destytoju nei is grupioku. Netgi atvirksciai grupiokai su mielu noru padedavo ka sunkiau suprasdavom. Ir is viso manau kad skirstyti specialybes i moteriskas ir vyriskas negalima, tik darbus galima skirstyti i fiziskai sunkius ir lengvus.
Atsakyti
Na,o pas mus jau atsirado pirma ir vienintelė moteris -devynviečio autovežio vairuotoja.Vyrai grįžę pasakojo,kad Lenkijoje visą kelią "tralistai" tik apie tai racijomis ir kalbėjo-ar matei,ar žinai,ar girdėjai....? lotuliukas.gif
Na,čia nestudijuoja jinai,bet,manau,vistiek ,jau per daug vyriška specialybė g.gif
Atsakyti


ar tinka panelei toki dalyka mokytis? na, tai mano megstamiausias dalykas...
[/quote]


Mokytis, tai viena. Galima mokytis bet ka, jei tik patinka. smile.gif smile.gif smile.gif

Bet nemanau, kad tai ne moteriška specialybė jei dirbti pagal ja. Yra tokių specialybių kurios tinka ir vyrams ir moterims, bet moteris mechanikas autoservise g.gif g.gif g.gif , tai tas pats kas vyras sekretorė prestizinėj kompanijoj. cool.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
Mano mamai kartą buvo taip: tik pradėjo vairuot. Sugedo mašina miesto centre, ji aišku sustojo ir atsifarė kapotą. Ir tuomet iš nugaros išgirdo balsa (vyriškio, aišku) " ir ką ten matot?". Na, žinoma kad mano mama ten ničnieko nematė doh.gif. O ką daryt jei jau sustojai blush2.gif . Vyriškis mašiną sutaisė. Mama nuvažiavo toliau. ir jau 20 metų atsidarius kapotą nieko toliau nemato..... Labai gera, kad atsiranda tokių, kurios ten "kažką mato" biggrin.gif
Atsakyti
Aš prieš kokius 10 metelių baigiau automatiką KTU. Kas keisčiausia, kad mūsų grupėje buvo pusė merginų. Tai net mokymo planus buvo truputį pakoregavę- pridėję daugiau taikomųjų dalykų (kas susiję su kompais). Labai šauniai ir studijavome, ir studentavome,- taip kad, ruta vyshnia, tik pirmyn. Nors va po dešimt metų kai suskaičiavom grubiai, tai iš tų mūsų "automatikių" daugiau kaip pusė- vyr. finansistėmis dirba.
Atsakyti
na, papasakosiu kaip sekas dabar.
jau 4-as kursas, reik rasyt kursinius, diplominis ant nosies...ir ka? ir ta, kad nebesuspeju su vaiku judriu smile.gif na, bet vis dar tempiu smile.gif

kas del destytoju - yra pora kreivai ziurinciu ypac i ilgus nagus ax.gif grupiokai super priima.

ir istekejau studijuodama, ale vyras visiskai nesusijes su mano studijom. smile.gif
Atsakyti
Papasakok daugiau mirksiukas.gif labai smalsu kaip tau ten sekasi. O tu viena mergina savo kurse?

Jau isivaizduoju, kaip tavo sunus didziuosis, jog mama turi tokia specialybe thumbup.gif

Tave masinos traukia, o mane lektuvai blush2.gif pries 5 metus tevai atkalbejo nuo vyriskos specialybes, sake, tau vaikus reiks gimdyti, o ne skraidyt; kaip dabar gaila doh.gif
Atsakyti
Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliukė: 10 gegužės 2008 - 12:40
QUOTE(uosiux @ 2008 05 10, 11:47)
Papasakok daugiau  mirksiukas.gif  labai smalsu kaip tau ten sekasi. O  tu viena mergina savo kurse?

Jau isivaizduoju, kaip tavo sunus didziuosis, jog mama turi tokia specialybe  thumbup.gif

Tave masinos traukia, o mane lektuvai  blush2.gif  pries 5 metus tevai atkalbejo nuo vyriskos specialybes, sake, tau vaikus reiks gimdyti, o ne skraidyt; kaip dabar gaila  doh.gif

na, judu krutu - baigiu diplomini rasyt automobilizmo tema. va vaikas uzmigo ant keliu, o as rasau biggrin.gif ir taip visa diplomini su vaiku ant keliu baigiu parasyt thumbup.gif
mane tevai atkalbinejo po vidurines - tada ejau mokytis vadyba. pabaigiau ir paskuj jau niekas nedriso patart - ejau ta ka noriu mokytis wink.gif

esu vienintele kurse. labai daug atkrito - pirmam kurse buvo 45 atrodo, baigsim duok Dieve 12 zmoniu smile.gif
Atsakyti
Na Ruta Vysnia, kaip tau sekasi? Tikriausiai su diplomu sveikinti reiketu? thumbup.gif
As tai pameciau keleta varzteliu is galvos tongue.gif ir jau esu busima aviacines mechanikos pirmakurse lotuliukas.gif Neistveriau lotuliukas.gif labai laukiu rugsejo pirmos, daug labiau nei pries 5 metus biggrin.gif
Tai busiu dar viena mergina su nestandartine specialybe mirksiukas.gif
Atsakyti
Uosiux, na ir kaip sekasi? 4u.gif
Atsakyti