Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tinka merginai tokia specialybė?

QUOTE (fukuotukaf @ 2004 06 16, 01:18)
Jeigu tikrai patinka specialybe, tai zinoma verta pabandyt. As, pavyzdziui, vyro draugus siurpinu kompiuterius surinkinedama. Man patinka, kazkas panasaus i puzzle deliojima smile.gif

aha, kazkas panasaus. O ypac faina budavo stebeti, kai ieidavo klientas tikras sovinistas ir kompu pardoje pamatydavo moteri. Stalcius graziai nukrisdavo.
Ivairiausiu reakciju budavo - kai kas priimdavo tai kaip normalu dalyka, kai kas is pradziu pasnairuodavo, bet budavo ir tokiu, kurie tiesiai sviesiai atsakydavo - geriau palauksiu kol jusu kolega atsilaisvins
Atsakyti
QUOTE (ruta_vyshnia @ 2004 06 15, 11:27)
baigiau vadyba, taciau mane nuo mazens traukia masinos... nutariau dabar studijuoti tai, kas mane traukia labiausiai - autotechnikos eksploatavima...
zinoma, stosiu i neakivaizdini skyriu, matyt bus vien (arba dauguma) vaikinai, aisku, jauni, po vidurines nesenai, nes sake dar nedaug zmoniu pridave dokumentus, o tai reiskia, kad egzaminu dar neissilaike nepridave, taip kad vyresniu nedaug...

ar tinka panelei toki dalyka mokytis? na, tai mano megstamiausias dalykas...

Pirmyn!!! Viskas labai tinka!!! Busi pagerbta tarp vyru ir tikesimes, kad jiems savo ziniom nusluostysi nosi...
Ot mano vyras apsidziaugtu, jei as tokia specialybe studijuociau... laugh.gif Jis be formules, Nascaro ir t.t. gyventi negali... O cia dar mechanika... thumbup.gif

Sekmes!
Atsakyti
Nors ir nesu didelė feministė, bet visada sakau, ką gali vyras, ko negali moteris? Na, gal tik fizinį darbą, bet ir tai priklauso nuo moters. O šiaip tai tikrai jau seniai nebemadinga skirstyti specialybes ir darbus į vyriškus arba moteriškus. Jeigu patinka, tai pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
nu ir polikiai gi pas jus merginos wink.gif bet jeigu patinka, tai pirmyn
Atsakyti
QUOTE (Inga N @ 2004 06 15, 12:07)
Kadangi pati turiu gan vyrišką specialybę, galiu pasakyt iš patirties: gal ir bus malonu studijuoti, bet visada susidursi su vyrų pašaipa, ironija, net ir studijuojant... Visada turėsi būti geresnė už vidutinį vyrą ir kaskart tau reikės tai įrodinėti vien tik todėl, kad esi moteris. Dėl tos priežasties ir darbą susirasti bus sunkiau. Taip kad jei jau apsisprendei studijuoti, pagalvok, ar sugebėsi būti geriausia, nes moteris vyriškoj specialybėj negali būti vidutinė, nes jei ką padarysi ne taip, iš karto sakys: nu ko tikėtis iš bobų....

pritariu Ingai N. Mano draugė, tokia pakankamai švelni mergaitė, statybas studijuoja.. sunku iš tikrųjų dėl kai kurių dėstytojų požiūrio ir pan. dry.gif . bet šiaip, jeigu norisi, ir nebaisu čia paminėtų dalykų, tai studijuok ir džiaukis clap.gif
Atsakyti
tai va, apsisprendziau 100 proc, aciu jums wub.gif

as jau patyriau, kad jei toki pomegi turi, ar tokio pobudzio darba dirbi - vyrai narsto po kauleli, jie ziaurus yra, taciau kadangi vadyba jau studijavau, dabar studijuosiu tai, kas man patinka, ir visai ne tam, kad yrodyt, kad ir moterys sugeba kazka...

jei mano kitoks charakteris butu, gal kazkas pultu i akis, bet mane nelabai pastumdys smile.gif
jau ir sraugu kompanijoj pripazinta, ir rase laikrasty apie mano zinias, taip kad nebent klausimas, ar su grupiokais nebus bedu kad as neturiu...nu to, myztuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (ruta_vyshnia @ 2004 06 16, 11:38)
taip kad nebent klausimas, ar su grupiokais nebus bedu kad as neturiu...nu to, myztuko biggrin.gif

svarbiausia lik moterim tongue.gif ir nebus jokiu problemu. vyrukai tik dziaugsis turedami kur akis paganyti. busi pagerbta tarp vyru
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuole.
O as mieliau tokiais klausimais pas moteri spece kreipciaus wink.gif Kartais labai nervina vyriskas poziuris - jei nieko apie masinas nesupranti tai ko vairuoji,arba ko prie tu kompu lysti jei elementarus dalykai nesuprantami. O kaip ismoksi jeigu nelysi laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 06 16, 07:08)
aha, kazkas panasaus. O ypac faina budavo stebeti, kai ieidavo klientas tikras sovinistas ir kompu pardoje pamatydavo moteri. Stalcius graziai nukrisdavo.
Ivairiausiu reakciju budavo - kai kas priimdavo tai kaip normalu dalyka, kai kas is pradziu pasnairuodavo, bet budavo ir tokiu, kurie tiesiai sviesiai atsakydavo - geriau palauksiu kol jusu kolega atsilaisvins

kIEK DAUG DIRBA ŽIOPLIŲ VYRŲ, BET JIEMS TAI ATLEISTINA, TAČIAU JEI KO NORS NEŽINO MOTERIS.... Tam, kad dirbti vyrišką darbą, reikia tvirto charakterio ir sugebėt nereaguot į dažnus įžeidinėjimus, pašnairavimus. Sekmes
Atsakyti
Vyrai sako, kad moterys stoja i vyriskas specialybes, kad susirastu vyra. As studijavau statyba. Jei paimti visus isvedziojimus, tai vyra susiradau per mokslus. Be to, jis dirba toj srity, ilindau ir as ir visai neblogai uzdirbu. Svarbiausia, kad patinka ir mokslas ir darba galiu atlikti gan gerai. Kai isejau i dekreta oi kaip manes pasigedo...
Atsakyti
QUOTE (Vaidaaa @ 2004 06 17, 09:44)
Vyrai sako, kad moterys stoja i vyriskas specialybes, kad susirastu vyra. As studijavau statyba. Jei paimti visus isvedziojimus, tai vyra susiradau per mokslus. Be to, jis dirba toj srity, ilindau ir as ir visai neblogai uzdirbu. Svarbiausia, kad patinka ir mokslas ir darba galiu atlikti gan gerai. Kai isejau i dekreta oi kaip manes pasigedo...

oj, kaip cigonas savo kieme nevagia, taip as savo chebroj ne... biggrin.gif
man tiesiog ne noras irodyt, ar pan, o man tai patinka, idomu...tikrai pakonsultuoju daug ka clap_1.gif
Atsakyti
Svarbiausia pasirinkti tokia specialybe, pagal kuria baigus turetum darbo, o ir noretum toki darba dirbti, nes man tai nera dalyko kvailesnio-kaip krimsti sunkius mokslus aukstojoje ir poto nedirbti darbo pagal specialybe, nes pacioje Lietuvoje dirba tik 3 kokie zmones pagal sia specialybe, tad vien del popieriaus tikrai vargti neapsimoka....
Atsakyti