Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tinka merginai tokia specialybė?

baigiau vadyba, taciau mane nuo mazens traukia masinos... nutariau dabar studijuoti tai, kas mane traukia labiausiai - autotechnikos eksploatavima...
zinoma, stosiu i neakivaizdini skyriu, matyt bus vien (arba dauguma) vaikinai, aisku, jauni, po vidurines nesenai, nes sake dar nedaug zmoniu pridave dokumentus, o tai reiskia, kad egzaminu dar neissilaike nepridave, taip kad vyresniu nedaug...

ar tinka panelei toki dalyka mokytis? na, tai mano megstamiausias dalykas...
Atsakyti
Jeigu patinka, kodel gi ne thumbup.gif Manau, dabar jau nyksta ribos kas tinka, kas netinka...
Atsakyti
Spjauk tu i visus tinka ir netinka. jei tik pati to nori, tai pirmyn!
as pati po vidurines nerizikavau stoti i norima specialybe. istojau bet kur, ir labai gailejausi... uztai baigusi bakalaura vistik stojau ten, kur norejau thumbup.gif ne minute dar to nesigailejau clap.gif jeigu dabar susilaikysi vien del to, kad gal "nepridera merginai", veliau gali labai gailetis, kad turejai sansa ir juo nepasinaudojai.
Atsakyti
Jeigu tau patinka, tai thumbup.gif .
Konkreciai as tai negaleciau tokiu dalyku studijuoti, man tai atrodo kur kas sudetingiau nei kokia aukstoji matematika g.gif
Atsakyti
as kaip tik vakar gavau bakalauro laipsni,baigiau fizika ir taikomaja kompiuterija thumbup.gif
Atsakyti
aisku kad viskas narmaliai...biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi pati turiu gan vyrišką specialybę, galiu pasakyt iš patirties: gal ir bus malonu studijuoti, bet visada susidursi su vyrų pašaipa, ironija, net ir studijuojant... Visada turėsi būti geresnė už vidutinį vyrą ir kaskart tau reikės tai įrodinėti vien tik todėl, kad esi moteris. Dėl tos priežasties ir darbą susirasti bus sunkiau. Taip kad jei jau apsisprendei studijuoti, pagalvok, ar sugebėsi būti geriausia, nes moteris vyriškoj specialybėj negali būti vidutinė, nes jei ką padarysi ne taip, iš karto sakys: nu ko tikėtis iš bobų....
Atsakyti
As irgi baigiau vyriska specialybe bet tikrai nesigailiu thumbup.gif
Taip jau gavosi kad neistojau i norima specialybe tai teko stot ten kur prieme be egzu, o tai buvo vezimas automobiliu transportu, baigem dienini 3 merginos tarp burio vyruku, po to islyginamosios studijos. Dabar turiu transporto technologes specialybe biggrin.gif
Dabar galvoju kur reiktu toliau patraukt mokytis toj pacioj sriti g.gif


Papildyta @ [mergetime]1087327846[/mergetime]
Ryto vysnia o i koki universiteta tu zadi stot?
Atsakyti
JEI PATINKA KODEL NE.... JUOLAB, KAD NERA NIEKO NEIMANOMO.
SAUNJUOLE PIRMYN. thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu tikrai patinka specialybe, tai zinoma verta pabandyt. As, pavyzdziui, vyro draugus siurpinu kompiuterius surinkinedama. Man patinka, kazkas panasaus i puzzle deliojima smile.gif
Atsakyti
tinka jeigu patinka rolleyes.gif
Atsakyti
Miela ruta vyshnia, darba visada gausi su tokia specialybe, o ypac uzhsieny. tai sakau is savo patirties, nes moterys su tokiomis specialybemis turi pirmenybe priimant jas i darba tiek Vakaru europoje, o ypac JAV.
As neseniai gavau darba sunkaisvoriu transporto masinu ir autobusu fabrike, kur vystomso ir gaminamos tam tikros detales SCANIA, Frightliner, MAN sunkvezhimiams bei autobusams, o tuo paciu ir kelios detales vystomos
Formules 1 (Eurpoje) ir NASCAR (JAV) sportinems mashinoms.
Man i darba prieme isskestom rankom, nes fabrikas tuomet gali pasigirti ir uzisdeti pliusiuka, kad sekmingai vykdo "moters skatinimo" programa vyriskose specialybese.
Tai ir "delioju" visokias formules mechanikos labirintuose ir tuo paciu lyginu ekonomini efficientishkuma tu isradimu sanaudoms bei projektu finansavimui. Idomu ir malonu.
Taigi, tik pirmyn! Jei LT nebusi reikalinga, pasaulis tave tikrai isskestom rankom priims thumbup.gif g.gif
Atsakyti