Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 06, 16:10)
Oculoheel lašai? g.gif  Traumeel sudėtyje yra etanolio, gali sudirgint dar labiau. Pačiam veidui - jeigu berta, žiūrėt, pagal bėrimą... Apis, Rhus... daugiau į galvą neateina.


oculoheel sakot g.gif , nu reiks gal ir tą susilašinti... tik kad man akys neparaudę, neperšti, tik odą. dar savęs nesu tokios baisios mačiusi, paakiai neatitinsta, bet koks kremas dar labiau jautrina odą, o oda dega tarsi nuplikinta. oda tarsi plėtmais pasausijusi... nu kažkoks košmaras verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 05 06, 15:29)
oculoheel sakot  g.gif , nu reiks gal ir tą susilašinti... tik kad man akys neparaudę, neperšti, tik odą. dar savęs nesu tokios baisios mačiusi, paakiai neatitinsta, bet koks kremas dar labiau jautrina odą, o oda dega tarsi nuplikinta. oda tarsi plėtmais pasausijusi... nu kažkoks košmaras  verysad.gif


Man taip buvo kelis kartus. Užjaučiu labai. Pirmą kartą praėjusią vasarą. Iki šiol neatseku nuo ko doh.gif
Pabandyk Apis, man dar Belladonna suveikė tą kartą, kai buvo ypač raudoni ir karšti akių vokai.
Sveik 4u.gif Tik niekaip nesuprantu kas čia darosi, nes pastaruoju metu jau iš kelinto žmogaus girdžiu apie būtent tokią alergiją unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 05 06, 16:21)
O gal patartumet, kuo gydyti dermatita? Jau koks menuo, kai nepraeina, o tik pablogejo. Ant rankoss pirsto atsiranda pusleles, jos truksta, persti, paskui oda suskyla. Nieko nebegaliu namie daryti.

Aciu,

man dėl nėštumo tarpupirščiai sutrūkinėjo ir nuėjo dėmėmis bei spuogeliais lyg niežų - dermatitas. Homeopatė skyrė DR-1 dukart dienoj po 5 žirniukus

skirmantuks- ne homeopatinis būdas. Pabandyk uždėti juodos stiprios arbatos kompresus perštinčiose vietose arba ledukų kompresus. Daugiau niekas greitai į galvą nešauna
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 05 06, 15:29)
oculoheel sakot  g.gif , nu reiks gal ir tą susilašinti... tik kad man akys neparaudę, neperšti, tik odą. dar savęs nesu tokios baisios mačiusi, paakiai neatitinsta, bet koks kremas dar labiau jautrina odą, o oda dega tarsi nuplikinta. oda tarsi plėtmais pasausijusi... nu kažkoks košmaras  verysad.gif


Ką reiškia distanciniu būdu bandyt susišnekėt... supratau, kad ir pačios akys peršti. Panašu lyg į Apis būtų. Palietus tą vietą - šilta? Būtų irgi Apis požymis.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 05 06, 19:33)
man dėl nėštumo tarpupirščiai sutrūkinėjo ir nuėjo dėmėmis bei spuogeliais lyg niežų - dermatitas. Homeopatė skyrė DR-1 dukart dienoj po 5 žirniukus

skirmantuks- ne homeopatinis būdas. Pabandyk uždėti juodos stiprios arbatos kompresus perštinčiose vietose arba ledukų kompresus. Daugiau niekas greitai į galvą nešauna


man vienas tarpupirštis, kur vestuvinis žiedas nešiojamas, vis syks nuo sykio pasijautrina kaip ir tau, ir tik su boro tepaliuku aš susitvarkau, po kiek laiko ir vėl tas pats. Kiti tarpupirščiai gerai.
Vakar vakare dėjausi arbatos kompresiukus, tuom kart gerai, nes vėsino, bet va šiandien ryte atrodžiau blogiau nei vakar prieš užmikdama, aplamai paakiai patinę stiprokai...

QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 06, 19:33)
Ką reiškia distanciniu būdu bandyt susišnekėt... supratau, kad ir pačios akys peršti. Panašu lyg į Apis būtų. Palietus tą vietą - šilta? Būtų irgi Apis požymis.


pradėjo perštėti ir akys, jau dukart susilašinau, kiek dar galiu? g.gif ryt reiks į vaistinę nuvažiuoti, aišku jei būsiu panaši į žmogų, ir nusipirkti Apis.
Beladonos dukart jau išgėriau, tikiuosi bent raudonumą ir karštį nuims.
Ačiū mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 05 06, 19:33)
man dėl nėštumo tarpupirščiai sutrūkinėjo ir nuėjo dėmėmis bei spuogeliais lyg niežų - dermatitas. Homeopatė skyrė DR-1 dukart dienoj po 5 žirniukus

skirmantuks- ne homeopatinis būdas. Pabandyk uždėti juodos stiprios arbatos kompresus perštinčiose vietose arba ledukų kompresus. Daugiau niekas greitai į galvą nešauna


aciu.
man ir islindo per pirmaji nestuma ir niekaip neissigydau iki galo.
kazkaip anksciau buvo pakenciama, o dabar pradeda nervinti :-)
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 05 06, 19:24)
man vienas tarpupirštis, kur vestuvinis žiedas nešiojamas, vis syks nuo sykio pasijautrina kaip ir tau, ir tik su boro tepaliuku aš susitvarkau, po kiek laiko ir vėl tas pats. Kiti tarpupirščiai gerai.
Vakar vakare dėjausi arbatos kompresiukus, tuom kart gerai, nes vėsino, bet va šiandien ryte atrodžiau blogiau nei vakar prieš užmikdama, aplamai paakiai patinę stiprokai...
pradėjo perštėti ir akys, jau dukart susilašinau, kiek dar galiu?  g.gif  ryt reiks į vaistinę nuvažiuoti, aišku jei būsiu panaši į žmogų, ir nusipirkti Apis.
Beladonos dukart jau išgėriau, tikiuosi bent raudonumą ir karštį nuims.
Ačiū mergaitės  4u.gif


Šiaip, galima tiek, kiek reikia - kaip su visais homeopatiniais. O bent trumpam apramina? Apis būna ir kompleksuose, pvz. Antigripinas 3. Dar iš plačiau prieinamų randu sudėtyje:
Apis Homaccord
Angin-Heel S tabletės N.50
Galium-Heel N lašai 30ml
Gynacoheel lašai 30ml
Populus compositum SR lašai 30ml
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 06, 21:05)
Šiaip, galima tiek, kiek reikia - kaip su visais homeopatiniais. O bent trumpam apramina? Apis būna ir kompleksuose, pvz. Antigripinas 3. Dar iš plačiau prieinamų randu sudėtyje:
Apis Homaccord
Angin-Heel S tabletės N.50
Galium-Heel N lašai 30ml
Gynacoheel lašai 30ml
Populus compositum SR lašai 30ml



Liuks, einu Antigripino 3 išgerti, nes jo turiu.Labai tikiuosi suveiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 05 06, 20:34)
aciu.
man ir islindo per pirmaji nestuma ir niekaip neissigydau iki galo.
kazkaip anksciau buvo pakenciama, o dabar pradeda nervinti :-)

Per pirmą nėštumą tai išlindo tik po gimdymo - ir pasireiškė ant nugaros ir galvos. Tada gydžiau su Flucinar'o tepalu. Per antrą - tokios bėdos nebuvo. O dabar - vėl dermatitas, tik šį kartą ant rankų ir tarpupirščiuose. Ir taip bjauriai niežti, oda sušiurkštėjusi. Dar atsimenu, kad čia forume prašiau patarimo kaip gydyt niežus, nes maniau kad jais užsikrėčiau. O čia pasirodo buvo dermatitas doh.gif blink.gif
Pgl homeopatę -nėštumo metu pasikeičia hormonai ir didesnis krūvis tenka kepenims, Jei jos "nesusitvarko" - tada ir išlenda dermatitas. Kol geriu DR-1 ir stengiuosi nešlapinti rankų, dermatitas aprimsta ir beveik dingsta. Tik pamirštu pagert kokias 3-5 dienas ( o aš pamirštu) ir pašlapinu dažniau rankas - ir vėl viskas prasideda iš pradžių doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 05 06, 22:44)
Per pirmą nėštumą tai išlindo tik po gimdymo - ir pasireiškė ant nugaros ir galvos. Tada gydžiau su Flucinar'o tepalu. Per antrą - tokios bėdos nebuvo. O dabar - vėl dermatitas, tik šį kartą ant rankų ir tarpupirščiuose. Ir taip bjauriai niežti, oda sušiurkštėjusi. Dar atsimenu, kad čia forume prašiau patarimo kaip gydyt niežus, nes maniau kad jais užsikrėčiau. O čia pasirodo buvo dermatitas  doh.gif  blink.gif
Pgl homeopatę -nėštumo metu pasikeičia hormonai ir didesnis krūvis tenka kepenims, Jei jos "nesusitvarko" - tada ir išlenda dermatitas. Kol geriu DR-1 ir stengiuosi nešlapinti rankų, dermatitas aprimsta ir beveik dingsta. Tik pamirštu pagert kokias 3-5 dienas ( o aš pamirštu)  ir pašlapinu dažniau rankas - ir vėl viskas prasideda iš pradžių  doh.gif  verysad.gif



O kas tas DR-1? Kazkaip neteko girdeti? Ar nuejus i vaistine galeciau prasyti? Pabandyciau.
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 05 07, 02:19)
O kas tas DR-1? Kazkaip neteko girdeti? Ar nuejus i vaistine galeciau prasyti? Pabandyciau.

Taip ir vadinasi. DR-1. Dukrai buvo skirtas kai atopinis dermatitas prasidėjo po skiepo.
Atsakyti
Na va, nusipirkau Apis complex, dar pas kosmetologę buvau, tai kaukę uždėjo veidui ... rimsta rimsta veidukas, tinimas atslūgo, dar paraudęs šiek tiek, bet jau gerai, palyginus su vaizdeliu ryte arba vakar blink.gif
ačiū mergaitės už pagalbą 4u.gif
Atsakyti