Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 04, 14:44)
Daugiau niekas nebekyla? Hepar "užkapsuliavo". Ar tęsti - sunku pasakyt nematant. Gal Silicea reiktų? Nešlapiuoja? Raudona ir sutinę aplink ar ne? Jei paraudę - Arnica.


Obuoliausia, ačiū už simptomų nurodymą - žinosiu. Daugiau nebekyla, nešlapiuoja, neparaudę. Iš išorės lūpa normali, tik kai lieti liežuviu lūpą, jausmas toks, lyg būtų pakilimas. Pvz, ruošiasi kilti koks nors spuogas, tu jo dar nematai, bet jauti sukietėjimą būsimo spuogo vietoje. Tai vat man toks jausmas, kai liečiu liežuviu.
Dar kas įdomu, kai prasidėjo pūslelinė, kairėjė lūpos pusėje, po poros dienų pradėjo šiek tiek traiškanoti ir kairė akis. Ir šiandien vakare ant akies kaip koks rūkas - pabraukiau ir nusibraukė skysta traiškana. Manau, kad dar keletą dienų pavartosiu Hepar Sulfur - bent jau dėl traiškanojimo. g.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites 4u.gif
Prasau gal galit pasakyt ka butu galima panaudoti skrandziui. Vyras is darbo vaziuoja namo nes sake bloga, vimdo, saltis krecia. Viduriuot neviduriuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(aves @ 2011 05 05, 14:02)
Laba diena mergaites  4u.gif
Prasau gal galit pasakyt ka butu galima panaudoti skrandziui. Vyras is darbo vaziuoja namo nes sake bloga, vimdo, saltis krecia. Viduriuot neviduriuoja  g.gif


Man Nux vomix suveikia. Ir nuo pykinimo, ir nuo sunkumo skrandyje, ir nuo rūgšties kilimo (kai kavą išgeriu).
Atsakyti
QUOTE(aves @ 2011 05 05, 13:02)
Laba diena mergaites  4u.gif
Prasau gal galit pasakyt ka butu galima panaudoti skrandziui. Vyras is darbo vaziuoja namo nes sake bloga, vimdo, saltis krecia. Viduriuot neviduriuoja  g.gif


Jei panašu į virusą - pasiskaitykit Veratrum album (yra plačiau prieinamas kompleksas Veratrum homaccord) ir Arsenicum Album.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 05 05, 14:30)
Man Nux vomix suveikia. Ir nuo pykinimo,  ir nuo sunkumo skrandyje, ir nuo rūgšties kilimo (kai kavą išgeriu).

Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 05, 16:44)
Jei panašu į virusą - pasiskaitykit Veratrum album  (yra plačiau prieinamas kompleksas Veratrum homaccord) ir Arsenicum Album.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 05 04, 22:59)

Dar kas įdomu, kai prasidėjo pūslelinė, kairėjė lūpos pusėje, po poros dienų pradėjo šiek tiek traiškanoti ir kairė akis. Ir šiandien vakare ant akies kaip koks rūkas - pabraukiau ir nusibraukė skysta traiškana. Manau, kad dar keletą dienų pavartosiu Hepar Sulfur - bent jau dėl traiškanojimo. g.gif


Dabar virusas puola ant akių ir gerklės. Šalia Hepar Sulfur pamėginčiau Oculoheel į abi akis - mano vyresniajam vaikui ir man padėjo.

Merginos, kas susidūrėte su pūlinga angina, ar 3 savaitės gydymo homeopatija normalu? Jau kaip ir baigiam įveikti nevartodami antibų, bet tiek privargom - pūliai iš visur, gerklės, akių, pūlinga sloga... Kraujo tyrimo nedarėm, bet visi jautėmės neblogai, tempa laikės vos parą (man - dvi paras). Bet kiek su homeopatu ko neišbandėm - kažkaip niekas neima to viruso ar tai bakterijos, galutiniam variante palikau tik specialiai vaikams paskirtus homeopatinius lašiukus ir medetkų tinktūra valiau apnašas iš gerklyčių...
Atsakyti
Vis norejau paklausti kiek laiko galima gerti tuos zirnelius. Isgydzius ta baisiausia ligos etapa, dar savaite ar dvi buna ligos likuciai pvz. pakosciojimai. Vienu zodziu norejau paklausti kiek kartu i dienareikia gerti juos jau ligai besibaiginejant. Ar nuo tu paciu zirniiuku nepripranta organizmas, ta prasme, kad poveikis nesumazeja?
Tikiuosi supratot ka norejau jusu paklausti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 05, 17:44)
Jei panašu į virusą - pasiskaitykit Veratrum album  (yra plačiau prieinamas kompleksas Veratrum homaccord) ir Arsenicum Album.

Ko gero kiekvienam individualiai. Pvz man visada kai sustoja skrandis, krecia saltis ir silpna darosi.

QUOTE(Kristinukas @ 2011 05 05, 19:20)
Dabar virusas puola ant akių ir gerklės. Šalia Hepar Sulfur pamėginčiau Oculoheel į abi akis - mano vyresniajam vaikui ir man padėjo.

Nėra taip baisiai, kad reiktų lašinti į akis. Kažkaip tiek man, tiek dukrai Hepar sulfur labai gerai veikia, tik dažniau tenka pavartoti.

QUOTE(aves @ 2011 05 05, 20:22)
Vis norejau paklausti kiek laiko galima gerti tuos zirnelius. Isgydzius ta baisiausia ligos etapa, dar savaite ar dvi buna ligos likuciai pvz. pakosciojimai. Vienu zodziu norejau paklausti kiek kartu i dienareikia gerti juos jau ligai besibaiginejant. Ar nuo tu paciu zirniiuku nepripranta organizmas, ta prasme, kad poveikis nesumazeja?
Tikiuosi supratot ka norejau jusu paklausti  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Pvz sūnui po ausų uždegimo homeopatė liepė dar mėnesį vartoti Lycopodium 6, vieną savaitę triskart per dieną. Paskui, atsižvelgiant į pagerėjimą retinti iki poros kartų per savaitę. Kadangi po uždegimo vėl išlindo alerginė sloga, tai antrą savaitę duodu po du kartus dienoje. Sloga lyg ir užsiriša, bet dabar išlindo kosulys, kuris pasireiškia užmiegant ir prieš prabundant.
Atsakyti
Labas, atėjau pagalbos 4u.gif
kaip įtariu nuo tušo vakar sualergizavo paakiai, paraudo, patino, peršti... dabar jaučiu kad ir veidą ima perštėti, plinta tas jautrumas, ir nuo vakar iki šiandien situacija tik prastėja... paakiai labai patinę ir skauda.
Kas tiktų nuo alergijos?
ir dar nebežinau kuom patepti veidą kad nurimtų, kremai tik paaštrina perštėjimą, o netepant sausa labai ir "nepatogu", kažin koks Traumeel tiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 05 06, 10:21)
Labas, atėjau pagalbos  4u.gif
kaip įtariu nuo tušo vakar sualergizavo paakiai, paraudo, patino, peršti... dabar jaučiu kad ir veidą ima perštėti, plinta tas jautrumas, ir nuo vakar iki šiandien situacija tik prastėja... paakiai labai patinę ir skauda.
Kas tiktų nuo alergijos?
ir dar nebežinau kuom patepti veidą kad nurimtų, kremai tik paaštrina perštėjimą, o netepant sausa labai ir "nepatogu", kažin koks Traumeel tiktų?  g.gif


O jei pabandyt natūralų sezamų aliejų? (čia - veidui, paakiams bent man asmeniškai netinka)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinukas: 06 gegužės 2011 - 13:53
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 05 06, 09:21)
Labas, atėjau pagalbos  4u.gif
kaip įtariu nuo tušo vakar sualergizavo paakiai, paraudo, patino, peršti... dabar jaučiu kad ir veidą ima perštėti, plinta tas jautrumas, ir nuo vakar iki šiandien situacija tik prastėja... paakiai labai patinę ir skauda.
Kas tiktų nuo alergijos?
ir dar nebežinau kuom patepti veidą kad nurimtų, kremai tik paaštrina perštėjimą, o netepant sausa labai ir "nepatogu", kažin koks Traumeel tiktų?  g.gif


Oculoheel lašai? g.gif Traumeel sudėtyje yra etanolio, gali sudirgint dar labiau. Pačiam veidui - jeigu berta, žiūrėt, pagal bėrimą... Apis, Rhus... daugiau į galvą neateina.
Atsakyti
O gal patartumet, kuo gydyti dermatita? Jau koks menuo, kai nepraeina, o tik pablogejo. Ant rankoss pirsto atsiranda pusleles, jos truksta, persti, paskui oda suskyla. Nieko nebegaliu namie daryti.

Aciu,
Atsakyti