Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

Man rodos, kad lyg ir turiu dar to Rhinalergy. Namuose reiktų pažiūrėti. Jei kam reikia - sakykit, paieškosiu, galėsiu dovanoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 04 29, 11:30)
Visa laimė, beržai jau po truputį meta žirginius, žada savaitgalį lietaus, tai turėtų palengvėt (aš jau kelias dienas kabu ties orų prognozėm - lyja tik Žemaitijoje) cool.gif

M. šienligei MB buvo lašus išrašęs. Šiemet ta zaraza vėl apsireiškė, tai pasidarėm tuos pačius lašiukus, po 2 dviejų dienų labai ženklus pagerėjimas. Bandėm Parapharmos kompleksą šienslogei, be poveikio. Gerai, kad buvo likęs senas butelaitis su sudėtim M. lašų, vis dėlto individualiai pritaikyti žirniai gerokai efektyvesni.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 29, 09:21)
Rašė šioj temoj (tik nepamenu dabar kas), kad traumą konstituciniu gydė.
Kaip tavo vaikučių sveikata? Vien konstituciniu vis dar tebesigydot?

Mes jau pamiršom kas yra kosulio priepuoliai, slogos ir visos kt nesąmonės. Kai pagalvoju kaip ir kiek sirgdavom, ir kiek pagal tradicinės medicinos scenarijų vaistų turėjom būt prisivartoję, tai baisu daros... Ačiū D, kad yra homeopatija ir gydytojai bei mamos smile.gif  ją propaguojantys...


Vaikučių sveikata - nekomentuoju biggrin.gif

Stengėmės gydytis vien konstituciniu - kažkaip kaip kada. Bet konstitucinio atsiradimas padėjo dukrai jau pamiršti kosulio priepolius. Tiesa, sinusitas vis dar valosi, o tonzilės tik truputį sumažėjo, todėl šalia konstitucinio tam rekalui paskirtas Barium Carbonicum vakare. O dėl sinusito esu linkus palaukt vien konstituciniu, nes jau buvo jis išsivalęs pilnai su simptomatiniais žirniukais, bet vėl atsinaujino 2 kartus. Tai man išaiškino, kad tokį lėtinį dalyką ir polinkį į jį reik įveikt vien konstituciniu, kad daugiau prie jo netektų grįžt. Tai tik po gerų 2 mėnesių pradėjo valytis ir tirkai kitaip nei su simptomatiniais - kažkaip lėčiau ir po mažai.
Dabar dar beliko apsispręst ar skiepyti prieš mokyklą kaip priklausytų... Abu su vyru kažkaip linkę atsisakyti...

Sūnuliui veikia kuo puikiausiai vienas konstitucinis. Kažkaip jam papildomų nebereikia. Tuo tikrai džiaugiuosi.
Man konstitucinis vienas veikia, išskyrus kai angina ateina - prireikia ir Belladonnos.
Atsakyti
Mes buvome su sunumi pas homeopate del besikartojancios anginos. Bet jokio konstitucinio neskyre. Kaip suprantu, nuejome ne pas klasikines homeopatijos atstove.

Turiu klausima. Patarkite, kokius homeopatinius vaistus naudoti esant viruso pradziai. 1 m.dukra uzsikrete nuo sunaus virusu su stipriu astriu kosuliu. Nosis uzsikimsus. Temperatura laikosi apie 38. Nukrenta ir vel pakyla.
Kol kas daviau Antigripino komleksa 2, bet nesu tikra, kad jis tinkamas.
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 04 29, 10:37)
Mes buvome su sunumi pas homeopate del besikartojancios anginos. Bet jokio konstitucinio neskyre. Kaip suprantu, nuejome ne pas klasikines homeopatijos atstove.

Turiu klausima. Patarkite, kokius homeopatinius vaistus naudoti esant viruso pradziai. 1 m.dukra uzsikrete nuo sunaus virusu su stipriu astriu kosuliu. Nosis uzsikimsus. Temperatura laikosi apie 38. Nukrenta ir vel pakyla.
Kol kas daviau Antigripino komleksa 2, bet nesu tikra, kad jis tinkamas.


Kosulys kur? Gerklė, trachėja, bronchai? Kada stiprėja? Nukrenta nuo ko?

Besijuokianti, kai turėsi laiko, gal galėtum surašyti tų abiejų kompleksų sudėtį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 04 29, 12:21)
Dabar dar beliko apsispręst ar skiepyti prieš mokyklą kaip priklausytų... Abu su vyru kažkaip linkę atsisakyti...

Smagu thumbup.gif .
O ką jūsų homeopatė sako apie skiepus? Mums tie patys klausimai rūpi.
G. buvo išaiškinus, kad revakcinacija turi būt vykdoma kas 10 m. (tą patį ir vakcinų anotacijose rašo), ir kadangi paskutinį skiepą berods pusantrų metukų mažiai gauna, išeina, kad iki 11 su puse metų niekuo nerizikuojama. Dabar dar reikia M. nuomonę sužinot, galutiniam apsisprendimui...

Obuoliausia, einu į až surašysiu.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 29, 11:54)
Smagu thumbup.gif .
O ką jūsų homeopatė sako apie skiepus? Mums tie patys klausimai rūpi.
G. buvo išaiškinus, kad revakcinacija turi būt vykdoma kas 10 m. (tą patį ir vakcinų anotacijose rašo), ir kadangi paskutinį skiepą berods pusantrų metukų mažiai gauna, išeina, kad iki 11 su puse metų niekuo nerizikuojama. Dabar dar reikia M. nuomonę sužinot, galutiniam apsisprendimui...

Obuoliausia, einu į až surašysiu.


Homeopatė šiuo klausimu siūlo apsispręst patiems ir savo nuomonės nekiša. Pati ji savo vaiko neskiepijus.
Mano sūnus skiepytas ne iki galo - nedarėm MMR ir paskutinės penkiavalentės revakcinacijos kur 18 mėn daro. Tai irgi kažkiek pasimetus dar esu...
Atsakyti
laba diena...
mamytes,koki vaistuka patartumet nuo alergijos? manau kad musu adenoidinis nosiukai slogoja si karta nuo ziedu zydejimo g.gif
aciu labai
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2011 04 29, 21:50)
laba diena...
mamytes,koki vaistuka patartumet nuo alergijos? manau kad musu adenoidinis nosiukai slogoja si karta nuo ziedu zydejimo  g.gif
aciu labai


Šitą geriausiai patartų homeopatas, nes turi įvertinti visus simptomus 4u.gif
Pasiskaitykit Rhinital ir Luffa compositum (tabletės ir purškalas) aprašymus. Purškalas alerginį turėtų šiek tiek užburkimą atlaisvinti.

Merginos moterys, šita knyga turėtų pasirodyti metų pabaigoje. Kiek skaičius, autorius pakankamai įdomiai ir aiškiai rašo:

http://www.narayana-...ndgeorge/b10732

Iš šito tinklalapio siunčia į LT. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, dukra susirgo angina...nebeturio rupuzes uzpilo...kazkas buvo mineje apie vaistinease esancia rupuzes uzpiltina ar kazkas panasaus....gal galit primint , kaip vadinos?
Atsakyti
Bufo 3 vadinasi, bet jis nelabai man rodos padeda nuo anginos.
Atsakyti
Gal kas nors žinot komplekso HOLIS 1 sudėtį? 4u.gif
Atsakyti