Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

Laba 4u.gif

prasidedant slogu ir kosuliu sezonui - visai nebloga (trumpa ir aiski) nuoroda
http://www.sandiegoh...ghsColdsFlu.pdf

(nuo 7 psl)

Obuoliausia, neislendu as vis vien ir savo ciaudulines varvasnosines slogos g.gif
Aprashymas Allium Cepa atitinka kiekvienu zodziu (tiesiog kaip pirstu i aki kiekvienas zodis) - nu ale niekaip neveikia, ir 6 ir 30 ismeginau- sloginu kaip sloginus....
ir acconitum nesuveike..............

kadaise atsimenu aptarinejamas buvo zirniukas kur kaip "pramushejas" suveikia. ne Sulfur kartais? g.gif
jauciu poreiki kazko papildomai susipilt nes jau kantrybe su ta sloga baigesi (visa nosis raudona ir suskeldejus, gerkle kutent pradejo - lyg koks plaukas butu prikibes (priminkit -kokio zirnio simptomas??).....)
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 09 11, 09:13)
gerkle kutent pradejo - lyg koks plaukas butu prikibes (priminkit -kokio zirnio simptomas??).....)


man Acidum nitricum padėjo
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2011 09 11, 10:53)
man Acidum nitricum padėjo



aciu. eisiu bandyt (ka tik apsiziurinejau pries veidrodi gerkle- ieskojau gal tikrai koks plaukas prikibes g.gif )

tokio atkaklaus snarglio jau kokie 3 metai nebuvau turejus
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 09 09, 22:35)
Net  neįsivaizduoju... unsure.gif Aš mėginčiau Berberis ir Veratrum homaccord sumaišyt ir pagirdyt. Žinau, kad atominis variantas, bet jau geriau, nei tokia reakcija. Turėtų apvalyti kepenis ir inkstus nuo cheminio vaisto.


neturėjau nei vieno nei kito, tai sumaišiau Lycopodium (konstitucinis mano vaikio) ir Nux vomicos - viskas su žarnynu susitvarkė, bet dabar išlindo mūsų pastovusis bronchoastminis kosulys doh.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 09 10, 08:36)
Renna, man tai kažkaip labai panašu į Pirantelio pašalinį poveikį, daug kas juo labai skundžias. Jei kirmėliukų įtarei ankščiau, o simptomai atsirado tik sudavus Pirantelį, tai man akivaizdžiai kaltas jis.
O raudona išangė tikrai nėra neabejotinas kirmėliukų požymis. Mano abu vaika nuo kūdikio kankinąsi su uodegos paraudimais, tik nenuprausk ir nepatepk kokiu uodegos kremu doh.gif . Dabar jau išaugo.
Bent jau tarybiniais laikais tai buvo manoma, kad spalinukės per savaitę laikantis ypatingos švaros, virinant naktinius ir apatinius, juos perlyginant, ir nuolat prausiant rankas, pačios išnyksta. Nes jos tik patekusios į burną per nešvarias rankas, ten pasidaugina ir žūsta. Naujos išlenda lauk, vėl ant rankų, vėl į burną, ir vėl tas pats. Tą ratą suardžius - išnyks.
Beje aš irg kažkada buvau įtarus kirmėliukus, bet paskui konsultavaus su mergaičių ginekologe, nes pas mus paraudimai platesnėj srity buvo. Tai ji patvirtino tą patį.


Čia ne dėl uodegos paraudimo nusprendžiau, kad kirminukai, o jį tiesiog užkamavo uodegos niežėjimas doh.gif tas niežėjimas vaiką iš proto vedė doh.gif O Pirantelio gauna kiekvieną rudenį, pradėjus eiti į darželį, nes tik tuomet pasireiškia tas nepakeliamas niežulys. Visuomet suveikdavo be pašalinio poveikio ir niežuliukas dingdavo. O kas liečia dėl švaros, tai aš dėl jos paklaikus esu lotuliukas.gif draugė nes nusistebėjo, kad plaunu visus naujus rūbus, nesvarbu, kad jie nauji.... ypač apatinius smile.gif


Viena bėda kaip visada nevaikšto.... mano mažajam "lygioj vietoj" temperatūra užkyla doh.gif nei kosėja, nei sloguoja, nei irzlus, gerai valgo ir miega, o temperatūra 38 blink.gif jau taip buvo kelis kartus, tyrimai visai neseniai daryti (teko ligonininėj pagulėti) - visi geri.... Labai sunku vaistą parinkti, kai simptomų jokių praktiškai nėra unsure.gif tik Aconitum daugiau nieko nesugalvoju ir nerandu info...
Atsakyti
O dantukai negali būt kalti dėl tos temperatūros?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 09 11, 15:36)
O dantukai negali būt kalti dėl tos temperatūros?


bet vaikas būtų irzlus, nieko nevalgytų (paprastai mums taip būdavo), o dabar akys tokios blizgančios ir temperatūra 38. Šiaip žvalus, linksmas... aišku galiu prie aconitum ir chamomilos pridėti g.gif

Galvojau, gal termometras sugedo, bet ir su kitu pamatavus tas pats doh.gif
Atsakyti
Labas merginos,

Visą vasarą ramiai gyvenom be ligų, be vaistų ir rūpesčių. O dabar prikibo koks virusas, reikia gydytis, o apsižiūrėjau, kad vaistukų turiu minimaliai. Gal kuri žinot, kur VIlniuje greičiausiai galima užsakius gauti homeopatinius vaistukus, konkrečiai Pulsatillą C6? Galbūt atsirado koks taškas, kur iškart gaučiau, nelaukiant? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice*tea @ 2011 09 12, 08:32)
Labas merginos,

Visą vasarą ramiai gyvenom be ligų, be vaistų ir rūpesčių. O dabar prikibo koks virusas, reikia gydytis, o apsižiūrėjau, kad vaistukų turiu minimaliai. Gal kuri žinot, kur VIlniuje greičiausiai galima užsakius gauti homeopatinius vaistukus, konkrečiai Pulsatillą C6? Galbūt atsirado koks taškas, kur iškart gaučiau, nelaukiant?  4u.gif



Nera, bandykit skambinti i Jeruzales vaistine. Ten dazniausiai veza, be to, galima uzsisakyti telefonu.
Atsakyti
Norejau patarimo 4u.gif
situacija tokia, vaikas 1m. raudona gerkle bet ne angina,temp 39C jokio kosulio, slogos nera. plius dygsta du kruminukai ax.gif
Karsciuoja bet karstas tik kunelis, galunes vesios, bet ne salotos ,tikrai nespazmuotos, bet tas atvejis kad trinti actu ir panasiai blauzdas netinka,,nes jos tiesiog vesios.. norejau kalsuti cia tinka aconitum? ar kazka kita rinktis?
Atsakyti
kaip jau sakiau visos galunes maloniai vesios..dega kunelis ir veidas g.gif vyzdziai siauruteliai, akys blizga..zandai raudoni g.gif
Atsakyti
Anikita, sakyčiau Belladona daugiau, jei žandai raudoni, akys raudonos, gerklė raudona...

Beje, dabar siaučia kažkoks virusas, kai karščiuojama ir daugiau jokių simptomų nėra...
Mano vaikas trečia diena su temperatūra, bet nebuvo užkilus daugiau nei 38.2
Šiandien jau turim 39 doh.gif pablogėjo pakeitus vaistus, vitoj Belladonos+Aconitum, gydytojas paskyrė Lycopodium ir Echinacea....
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 12, 16:05)
kaip jau sakiau visos galunes maloniai vesios..dega kunelis ir veidas g.gif  vyzdziai siauruteliai, akys blizga..zandai raudoni g.gif


man irgi atrodo, kad labiau belladona g.gif
arba ferrum phosphoricum (Whenever symptoms like redness, heat, throbbing or fever, suggest acute inflammation (sore red throat, toothache, red eye, ear pain, common colds, skin eruptions, etc.), Ferr phos helps the body make the blood do its job and fix the problem quickly.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iewuzze: 12 rugsėjo 2011 - 15:25