Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

[quote=Obuoliausia,2011 09 09, 13:41]
Gali būti daug kas... Karščiavimas be slogos dažniausiai - gerklės uždegimas. Įlįskit gerklėn pažiūrėt.
Jeigu aukšta - tikriausiai Beladonna arba Aconitum. Dar reikia žiūrėti kitus simptomus, kas pasireiškia.

Buvom pas gydytoja. Gerkle siek tiek paraudus, bet ne angina. Kraujo tyrimas rodo virusa. Beladonna ir Aconitum jau daviau, nelabai veikia, aukstos temperaturos nenumusa.
Atsakyti
Obuoliausia..niekas nekabina..tiesiog ledinuka is lauko parvedziua blush2.gif tai neisnori iseiginem ''dovanos' ax.gif
o del aconitum ir beladonos..as ant save sir abieju vaiku bandziau..visais atvejais man istorija tokia pat..visa diena pamainom daviau aconitum ir beladona kas valanda g.gif poto vakare tempa dar labaiu kyla..suduodu paracetamolio.. ir ryta jokios tempos..o dienos begyje tempa visiskai nekrenta nuo aconitum ir beladonos..va sito ir as nesuprantu..
cia mum gerklinis variantas taip visiem praejo..ir mazajm anginos..pirma para nekrenta nei su beladona nei su aconitum g.gif
Atsakyti
[quote=orchideja123,2011 09 09, 13:49]
[quote=Obuoliausia,2011 09 09, 13:41]
Gali būti daug kas... Karščiavimas be slogos dažniausiai - gerklės uždegimas. Įlįskit gerklėn pažiūrėt.
Jeigu aukšta - tikriausiai Beladonna arba Aconitum. Dar reikia žiūrėti kitus simptomus, kas pasireiškia.

Buvom pas gydytoja. Gerkle siek tiek paraudus, bet ne angina. Kraujo tyrimas rodo virusa. Beladonna ir Aconitum jau daviau, nelabai veikia, aukstos temperaturos nenumusa.
[/quote]

Gal Apis tiktu? 4u.gif g.gif
Atsakyti
Orchidėja, prie sausos pasikimšusios nosies Nux Vomica tinka.

Aš paskutinį kartą gerklę labai raudoną ir stipriai skaudančią pramušiau per 1,5 dienos su Apis 30, daugiau nieks nepadėjo visą savaitę...
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 09 09, 21:20)
Orchidėja, prie sausos pasikimšusios nosies Nux Vomica tinka.

Aš paskutinį kartą gerklę labai raudoną ir stipriai skaudančią pramušiau per 1,5 dienos su Apis 30, daugiau nieks nepadėjo visą savaitę...



Reiks pabandyti. Man buvo ta mintis, kad Apis gali paburkim nuimti, bet kazkaip nepabandziau. Pradejau lasinti i nosi tuju alieju siek tiek valosi.
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2011 09 09, 10:15)
Nosis užgulta, neišpučia nieko, bet kai pučia tai prasipučia oras laisvai. Kvėpuoja per burną, o naktį karkia, pabunda nuo oro trūkumo. Žiūrint gerklę, matosi pakibęs tirštas, baltas snarglys. Nekosi, tempos nėra.
Trečia diena duodu Mercurijus Heel, bet tik raudonumą šiek tiek nuėmė. Kas padėtų nosį atlaisvinti? Gal tujos aliejaus palašinti?


Mums nosies užgulimą, atsiradusį po slogos (kai kvėpuoja per burną, tiesiog švokščia, naktį knarkia, bet niekas neišsipučia), per kelias dienas nuimdavo Lymphomyosot lašiukai. Bet kai pradedam juos gerti, tai geriam 1,5 mėn. kursą.
Atsakyti
Na aš irgi ateinu su savo bėdom doh.gif mano vaikui kaip ir Ruduokes, manau kirminai, nes užpakaliukas labai jam niežti... nesiterliojau su homeopatiniais, daviau iškarto Pirantelio, po jo dvi dienas blogai jaučiasi, raižo pilvą, iš tualeto neišeina, šiandien vėmė doh.gif jau nebesuprantu ar virusas ar vis tie nelemti kirminai doh.gif
daviau konstitucinio, veliau nux vomicos (tuomet po 15 min pradejo vemti), ar duoti toliau jos g.gif iš kart po visko tiesiog kaip lapas krito ir užmigo....

Beje, kažkaip keista skaityti apie užgulusias nosis, nes manovaikio irgi užgulus g.gif aš tai nusprendžiau, kad čia mums alergija kabinasi g.gif
O kaip aš bijojau rudens doh.gif ... prasidėjo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renna: 09 rugsėjo 2011 - 21:25
QUOTE(Lotynė @ 2011 09 09, 20:20)
Orchidėja, prie sausos pasikimšusios nosies Nux Vomica tinka.

Aš paskutinį kartą gerklę labai raudoną ir stipriai skaudančią pramušiau per 1,5 dienos su Apis 30, daugiau nieks nepadėjo visą savaitę...


Gal kokių nors dar ypatumų pastebėjai 4u.gif Nes man jis NSO šitoj vietoj. Odos bėrimams atskiriu. O gerklėje - nea. Nes aprašyme tas "glazed" - "blizgantis raudonis" panašu ir Beladonos.

QUOTE(Renna @ 2011 09 09, 21:21)
Na aš irgi ateinu su savo bėdom doh.gif  mano vaikui kaip ir Ruduokes, manau kirminai, nes užpakaliukas labai jam niežti... nesiterliojau su homeopatiniais, daviau iškarto Pirantelio, po jo dvi dienas blogai jaučiasi, raižo pilvą, iš tualeto neišeina, šiandien vėmė doh.gif  jau nebesuprantu ar virusas ar vis tie nelemti kirminai doh.gif
daviau konstitucinio, veliau nux vomicos (tuomet po 15 min pradejo vemti), ar duoti toliau jos g.gif iš kart po visko tiesiog kaip lapas krito ir užmigo....

Beje, kažkaip keista skaityti apie užgulusias nosis, nes manovaikio  irgi užgulus g.gif  aš tai nusprendžiau, kad čia mums alergija kabinasi  g.gif
O kaip aš bijojau rudens doh.gif ... prasidėjo....


Net neįsivaizduoju... unsure.gif Aš mėginčiau Berberis ir Veratrum homaccord sumaišyt ir pagirdyt. Žinau, kad atominis variantas, bet jau geriau, nei tokia reakcija. Turėtų apvalyti kepenis ir inkstus nuo cheminio vaisto.
Atsakyti
Renna, man tai kažkaip labai panašu į Pirantelio pašalinį poveikį, daug kas juo labai skundžias. Jei kirmėliukų įtarei ankščiau, o simptomai atsirado tik sudavus Pirantelį, tai man akivaizdžiai kaltas jis.
O raudona išangė tikrai nėra neabejotinas kirmėliukų požymis. Mano abu vaika nuo kūdikio kankinąsi su uodegos paraudimais, tik nenuprausk ir nepatepk kokiu uodegos kremu doh.gif . Dabar jau išaugo.
Bent jau tarybiniais laikais tai buvo manoma, kad spalinukės per savaitę laikantis ypatingos švaros, virinant naktinius ir apatinius, juos perlyginant, ir nuolat prausiant rankas, pačios išnyksta. Nes jos tik patekusios į burną per nešvarias rankas, ten pasidaugina ir žūsta. Naujos išlenda lauk, vėl ant rankų, vėl į burną, ir vėl tas pats. Tą ratą suardžius - išnyks.
Beje aš irg kažkada buvau įtarus kirmėliukus, bet paskui konsultavaus su mergaičių ginekologe, nes pas mus paraudimai platesnėj srity buvo. Tai ji patvirtino tą patį.
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 09 09, 21:35)
Gal kokių nors dar ypatumų pastebėjai  4u.gif Nes man jis NSO šitoj vietoj. Odos bėrimams atskiriu. O gerklėje - nea. Nes aprašyme tas "glazed" - "blizgantis raudonis" panašu ir Beladonos.


Pasakysiu kas man buvo ir iš kart paėmus jį, pajutau palengvėjimą.
Skaisčiai raudona gerklė (lankai, tonzilės ir truputį galinės sienelės), gilyn nebuvo nuėję dar. Nuolatinis sausumas gerklėj ir kai kvėpuoji/kalbi skausmingas šaltis, lyg švitriniu popierium kas "praėjęs" būtų. Jokio noro kalbėt, tik tylėt. Taip pat galva svaigo truputį. Bandžiau Belladonna kelių potencijų, tai nei pro kur. Kodėl aš paėmiau Apį - geriau neklausk, nežinau. Jis man tiesiog po ranka pakliuvo, pagalvojau - jei jau kartais jo duodu bombinei reakcijai šalia Belladonnos, kodėl nepabandžius jo vieno... ir vualia.
Atsakyti
QUOTE(lydekaite @ 2011 09 09, 21:52)
Mums nosies užgulimą, atsiradusį po slogos (kai kvėpuoja per burną, tiesiog švokščia, naktį knarkia, bet niekas neišsipučia), per kelias dienas nuimdavo Lymphomyosot lašiukai. Bet kai pradedam juos gerti, tai geriam 1,5 mėn. kursą.


Šitų kaip tik ir neturiu. Pas mus padidėję adenoidai, tai manau tiktų. Bandau lašinti tujos aliejų ir apis, kol kas situacija negerėja.
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 09 10, 08:18)
Pasakysiu kas man buvo ir iš kart paėmus jį, pajutau palengvėjimą.
Skaisčiai raudona gerklė (lankai, tonzilės ir truputį galinės sienelės), gilyn nebuvo nuėję dar. Nuolatinis sausumas gerklėj ir kai kvėpuoji/kalbi skausmingas šaltis, lyg švitriniu popierium kas "praėjęs" būtų. Jokio noro kalbėt, tik tylėt. Taip pat galva svaigo truputį. Bandžiau Belladonna kelių potencijų, tai nei pro kur. Kodėl aš paėmiau Apį - geriau neklausk, nežinau. Jis man tiesiog po ranka pakliuvo, pagalvojau - jei jau kartais jo duodu bombinei reakcijai šalia Belladonnos, kodėl nepabandžius jo vieno... ir vualia.


Dėkui, dabar jau aiškiau 4u.gif
Atsakyti