Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

GAL TAS VADINAMAS cesnakas/ svogunas tiktu 4u.gif kur zirniukais yra..berods alium savitum g.gif mum veikia tuju aliejus ax.gif bet ji jau reik lasint
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2011 08 26, 09:25)
Merginos Klaipėdietės kokį homeopatą pasiūlytumėt normalų? O gal kas turit kontaktus Vidmanto Misiaus?


Misius iki rugsejo vidurio kiek zinau atostogauja, kito gero homeopato Klaipedoja greiciausia nera, bent jau as nezinau. Jei dar niekas nedave kontaktu parasykit, paieskosiu nes tikrai turejau. 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis,
ar yra kas iš homeopatinių vaistų papildyti organizmą kalciu. g.gif Maitinu mažiausiąjį ir pastebėjau, kad nagai pradėjo skilinėti ir sluoksniuotis (man tai pirmas požymis, kad trūksta kalcio.) Vaistinėje žiūrėjau kalcio papildus, bet visuose tik kalcio karbonatas. O jis man nelabai tinka.

Ruduoke, kaip sekasi kovoti su kirminais? Gal jau matyti pagerėjimas?
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 09 08, 21:13)
Labas vakarėlis,
ar yra kas iš homeopatinių vaistų papildyti organizmą kalciu.  g.gif  Maitinu mažiausiąjį  ir pastebėjau, kad nagai pradėjo skilinėti ir sluoksniuotis (man tai pirmas požymis, kad trūksta kalcio.) Vaistinėje žiūrėjau kalcio papildus, bet visuose tik kalcio karbonatas. O jis man nelabai tinka.

Ruduoke, kaip sekasi kovoti su kirminais? Gal jau matyti pagerėjimas?

Sezamo aliejus puikus kalcio šaltinis: 1 arb. šaukštelis vieną kart dienoj.
Atsakyti
Kadangi M atostogauja, tai prašau jūsų pagalbos.
Vaikui išburkusi dešinė tonzilė, tokiais guzeliais, dar lyg pūslė matosi nemaža. Viršutinėje dalyje matosi lyg būtų išsiraizgę tamsiai raudoni kapiliarai. Nosis užgulta, neišpučia nieko, bet kai pučia tai prasipučia oras laisvai. Kvėpuoja per burną, o naktį karkia, pabunda nuo oro trūkumo. Žiūrint gerklę, matosi pakibęs tirštas, baltas snarglys. Nekosi, tempos nėra.
Trečia diena duodu Mercurijus Heel, bet tik raudonumą šiek tiek nuėmė. Kas padėtų nosį atlaisvinti? Gal tujos aliejaus palašinti?
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2011 09 08, 21:16)
Sezamo aliejus puikus kalcio šaltinis: 1 arb. šaukštelis vieną kart dienoj.

kaip įdomu, o ar vaikas tą aliejų gryną ir praryja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoglė @ 2011 09 09, 10:29)
kaip įdomu, o ar vaikas tą aliejų gryną ir praryja?  g.gif


Aš įmaišau į košę.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 09 08, 20:13)
Labas vakarėlis,
ar yra kas iš homeopatinių vaistų papildyti organizmą kalciu.  g.gif  Maitinu mažiausiąjį  ir pastebėjau, kad nagai pradėjo skilinėti ir sluoksniuotis (man tai pirmas požymis, kad trūksta kalcio.) Vaistinėje žiūrėjau kalcio papildus, bet visuose tik kalcio karbonatas. O jis man nelabai tinka.



Calcium complex (sudėtyje yra calcium carbonicum 6, calcium phosphoricum 6 ir calcium fluoricum 6). Homeopatinį organizmas turėtų toleruot, nes veikia visai kitu principu... g.gif
Dar Silicea gali reikėt (nagų būklė irgi atspindi).
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2011 09 08, 21:16)
Sezamo aliejus puikus kalcio šaltinis: 1 arb. šaukštelis vieną kart dienoj.

QUOTE(Obuoliausia @ 2011 09 09, 10:46)
Calcium complex (sudėtyje yra calcium carbonicum 6, calcium phosphoricum 6 ir calcium fluoricum 6). Homeopatinį organizmas turėtų toleruot, nes veikia visai kitu principu... g.gif
Dar Silicea gali reikėt (nagų būklė irgi atspindi).

Ačiū. Turiu Ca phosphoricum 200, bet ko gero bus per stiprus vartoti dažnai (nors ir taip geriu porą kart per savaitę arba dažniau).
Silicea - vargu g.gif Kiek pastebėjau, nagai pradeda sluoksniuotis, kai trūksta kalcio. Pagėrus porą savaičių, viskas susitvarko.
Dėl to toleravimo - pastebėjau, kad kalcio karbonatą sunkiau įsisavina organizmas. Tik, deja, beveik visi vaistinėse esantys kalcio preparatai yra iš kalcio karbonato, nes jis pigiausias. Man geriausiai ir greičiausiai suveikdavo kalcis, esantis organiniuose junginiuose, kartu su vitaminu D.
Atsakyti
Laba diena, gal kas esate is jusu esate susidurusios su situacija, kai vaiko nosis uzsikimsus, bet jokios slogos nera. Virusas, karsciuoja, taciau nosis nebega, o uzsikimsus. Kokius vaistus vartojote?
Atsakyti
Po gal kas gali pasakyti ar yra kazkas tinkama tokiai situacijai...kaip zinia orai atsalo..vaikas susalo kieme..ledinuka parsivedi ax.gif ar galima kazka duoti uzbegti uz aki usnargliui ir kosuliui ax.gif tiesiog susalus g.gif be jokiu simptomu?

Papildyta:
QUOTE(orchideja123 @ 2011 09 09, 11:25)
Laba diena, gal kas esate is jusu esate susidurusios su situacija, kai vaiko nosis uzsikimsus, bet jokios slogos nera. Virusas, karsciuoja, taciau nosis nebega, o uzsikimsus. Kokius vaistus vartojote?

as duociau apis ir tuja lasinciau i nosi..dar rhus..aconitum g.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 09 09, 10:25)
Laba diena, gal kas esate is jusu esate susidurusios su situacija, kai vaiko nosis uzsikimsus, bet jokios slogos nera. Virusas, karsciuoja, taciau nosis nebega, o uzsikimsus. Kokius vaistus vartojote?


Gali būti daug kas... Karščiavimas be slogos dažniausiai - gerklės uždegimas. Įlįskit gerklėn pažiūrėt.
Jeigu aukšta - tikriausiai Beladonna arba Aconitum. Dar reikia žiūrėti kitus simptomus, kas pasireiškia.

Anikita, tokiu atveju, jeigu įtariat, kad kažkas "kabina" - Antigripinas 3 ar Homeovox vieną kartą. Realiai, reik stebėt, ar lenda kas nors, ar ne.
Atsakyti