Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

Dėl slogų: jeigu varveklis, kaip Allium cepa, bet be čiaudulio - mėginkit Aconitum.

Dabar kai tokie orai (dieną ganėtinai šilta, naktys jau vėsios) - pamėginkit pasiskaityti apie Dulcamara. Kažkada juokavau, kad vienintelis iš dažnai minimų, kur niekaip neprisireikia. Šią vasarą prasiaiškinau.
Dulcamara - nosis kemšasi, tokios kaip luobelės gali darytis. Ant veido gali rasti panašiai į dedervinę (sausas bėrimas, šerpetoja). Gali sukti pilvuką. Būtent kai dideli oro temperatūros ar drėgmės svyravimai.
Atsakyti
As gal biski ne i tema...bet man vienas protingas zmogus pasake..kad liga AS VAIKUI IKALBU doh.gif doh.gif ...pradzioje susimeciau..galvoju nu negi as nori ukad vaikas sirgtu doh.gif bet poto isisgilinau..visos mintys ir kalbos vien apie ta pviena ir ta pacia liga..angina..kitom ligom vaikas neserga g.gif tai dabar stengiuosi vyt visas mintis blush2.gif ir tuo labiau kalbas
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 05, 14:47)
As gal biski ne i tema...bet man vienas protingas zmogus pasake..kad liga AS VAIKUI IKALBU doh.gif  doh.gif ...pradzioje susimeciau..galvoju nu negi as nori ukad vaikas sirgtu doh.gif  bet poto isisgilinau..visos mintys ir kalbos vien apie ta pviena ir ta pacia liga..angina..kitom ligom vaikas neserga g.gif  tai dabar stengiuosi vyt visas mintis blush2.gif  ir tuo labiau kalbas


Iš dalies yra tame teisybės... Jeigu įdomu, pasiskaitykit Sinelnikovą arba L.Hay.. Iš asmeniškos patirties: anginos dažniausiai susiję su emocijų pertekliumi (mano pačios), pvz. po ilgų darbinių stresų. Smegenis įmanoma perprogramuoti tik... reikia dirbti su savim.
Pamėginkit atrasti paralelę tarp suveikusio homeopatinio vaisto (jo aprašyme pateikiamo emocinio-mentalinio lygmens aprašymo) ir prieš tai buvusios aplinkos (emocijų, minčių). Gan dažnai atitinka. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 05 rugsėjo 2011 - 14:51
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 09 05, 15:50)
Iš dalies yra tame teisybės... Jeigu įdomu, pasiskaitykit Sinelnikovą arba L.Hay.. Iš asmeniškos patirties: anginos dažniausiai susiję su emocijų pertekliumi (mano pačios), pvz. po ilgų darbinių stresų. Smegenis įmanoma perprogramuoti tik... reikia dirbti su savim.

o nuo to pertekliaus streso sergi tu obuoliausia ar vaikai ax.gif
Atsakyti
Ha, tas ir įdomiausia, kad kabina mažesnįjį. Dičkio jau ne taip (nes tas jau ne taip prisirišęs). O manęs pačios irgi nebekabina (bet čia jau atidirbinėjau).
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 05, 15:51)
o nuo to pertekliaus streso sergi tu obuoliausia ar vaikai ax.gif

Beje sinelnikova kaip tik skaitau..nu bet jauciuos tokia blondine doh.gif ten raso jei zmogus sulaiko pytki blogas emcijas tada suserga gerkle..todel bukim kaip vaikai ir sakykim viska kas ant liezuvio galo....skatinama islieti neigiamas emocijas..o kitur kalba..kad izeidumas ir pyktis nuoskaudos susargdina vaika..t.y. mamos izeidumas kazkam..nuoskaudos..tai kur logika ax.gif ar as kazko nesuprantu ax.gif
biski ne i tema jau cia grybaujam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 09 05, 15:45)
Dėl slogų: jeigu varveklis, kaip Allium cepa, bet be čiaudulio - mėginkit Aconitum.

Dabar kai tokie orai (dieną ganėtinai šilta, naktys jau vėsios) - pamėginkit pasiskaityti apie Dulcamara. Kažkada juokavau, kad vienintelis iš dažnai minimų, kur niekaip neprisireikia. Šią vasarą prasiaiškinau.
Dulcamara - nosis kemšasi, tokios kaip luobelės gali darytis. Ant veido gali rasti panašiai į dedervinę (sausas bėrimas, šerpetoja). Gali sukti pilvuką. Būtent kai dideli oro temperatūros ar drėgmės svyravimai.

Obuoliausia, ačiū aciuks.gif
Bandysiu aconitum, dar pasiskaitysiu abchomeopaty puslapyje. Gal ir dulcamara tiks, nes abu turiu.
Palikčiau tą slogą ramybėje, pati po kiek laiko pasibaigtų. Bet dukra į lopšelį veržiasi, nebenori namie be brolio būti. O į lopšelį vesti su sloga nenoriu: ir dėl vaiko, ir dėl kitų vaikų.
QUOTE(anikita @ 2011 09 05, 15:47)
As gal biski ne i tema...bet man vienas protingas zmogus pasake..kad liga AS VAIKUI IKALBU doh.gif  doh.gif ...pradzioje susimeciau..galvoju nu negi as nori ukad vaikas sirgtu doh.gif  bet poto isisgilinau..visos mintys ir kalbos vien apie ta pviena ir ta pacia liga..angina..kitom ligom vaikas neserga g.gif  tai dabar stengiuosi vyt visas mintis blush2.gif  ir tuo labiau kalbas

Na nežinau nežinau g.gif Sutinku tik iš dalies. Kai žmogus vis kalba ir kalba apie savo ligą, tai tikiu, kad kažkiek ir prisikalba. Bet pas mus kaip tik apie ligas mažiausiai kalbama ir į joms mažiausiai dėmesio skiriama....

Bus truputį poster_offtopic.gif Gal galit mane trumpai "apšviesti" dėl potencijų. Tiesiog labai įdomu pasidarė ir bandau sudėlioti logiškai. Tarkim potencijos 6, 30, 200 - reiškia, kad veiklioji medžiaga praskiesta/potencijuota tiek kartų. Ča dar randu logiką ir paaiškinimą. Bet koks potencijavimo skaičius bus 10M g.gif Man čia jau mistika dvelkia ir nelogiškumu...

Ir dar: priminkit, kaip vadinasi homeopatijos knyga, kuri buvo neperseniausiai minėta. Kažkas labai ją gyrė, kad viskas aiškiai surašyta. Iš anksto ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 09 05, 21:53)
Obuoliausia, ačiū  aciuks.gif
Bandysiu aconitum, dar pasiskaitysiu abchomeopaty puslapyje. Gal ir dulcamara tiks, nes abu turiu.
Palikčiau tą slogą ramybėje, pati po kiek laiko pasibaigtų. Bet dukra į lopšelį veržiasi, nebenori namie be brolio būti. O į lopšelį vesti su sloga nenoriu: ir dėl vaiko, ir dėl kitų vaikų.

Na nežinau nežinau  g.gif Sutinku tik iš dalies. Kai žmogus vis kalba ir kalba apie savo ligą, tai tikiu, kad kažkiek ir prisikalba. Bet pas mus kaip tik apie ligas mažiausiai kalbama ir į joms mažiausiai dėmesio skiriama....

Bus truputį  poster_offtopic.gif  Gal galit mane trumpai "apšviesti" dėl potencijų. Tiesiog labai įdomu pasidarė ir bandau sudėlioti logiškai. Tarkim potencijos 6, 30, 200 - reiškia, kad veiklioji medžiaga praskiesta/potencijuota tiek kartų. Ča dar randu logiką ir paaiškinimą. Bet koks potencijavimo skaičius bus 10M g.gif Man čia jau mistika dvelkia ir nelogiškumu...

Ir dar: priminkit, kaip vadinasi homeopatijos knyga, kuri buvo neperseniausiai minėta. Kažkas labai ją gyrė, kad viskas aiškiai surašyta.  Iš anksto ačiū.

Mano vaikas naudoja kaip konstitucini 10M, siaip simtominiu nemanau kad tokiu buna..nebent greiztu gydytojo skyrimu g.gif bent man taip sake... o tie skiedimai..gali pati paimti 30 potencija ideti i litra vandens..tai gausi toki skiedima..geriau nei 10m lotuliukas.gif doh.gif pati karta panasiai gydziausi..ciulpiau ciulpiau nu kaip sudina taip sudina savijauta...gripavau..atejo mintis kad kazkur girdejau blush2.gif sudejau i puslitrinuka vandens visu tinkamu zirniu po 5... ir isgeriau po dvieju valandu buvau 100proc sveika blink.gif blink.gif papasakojau zmogui gerai nusimananciam homeopatijoje..tai tik nusisypsojo..kartais tokiem nemoksomkaip man sekasi..si kart pasiseke blush2.gif bet sako jei buciau skiedus i koki 2l inda..galejo prireikt i 6 lentu lotuliukas.gif doh.gif zodziu liepe saviveikla neuzsiimiti..geriausia skiesti i stikline..toki kieki vandens.t.y. saugu..visa kita jau reikalinga kazkieno kompetentingesne prieziura 4u.gif
Atsakyti
Mano hemoglobinas žemas, ką patartumėte? Labai retai pasvaigsta galva, bet nzn ar nuo to, nes kankina kaklo osteochondrozė. O šiaip, tai nei silpna, nei apatiška, nei nuovargio jokio nejaučiu. Buvo rašyta kad Ferrum phosphoricum?
Atsakyti
nu, ka - as klizmuoju vaikus vakarais biggrin.gif mazylis nieko nesako, nes kalbet nemoka..o dukra tai kasdien vis sako kad lb niezti uzpakali..matyt kirmeles eina ir niezti..vis liepiu plaut, o vakare praklizmuoju... (ta zolininke jadvyga liepe savaite klizmuotis...) bet tikiuos ir lb lb tikiuos, kad pades....
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 05, 16:55)
Beje sinelnikova kaip tik skaitau..nu bet jauciuos tokia blondine doh.gif  ten raso jei zmogus sulaiko pytki blogas emcijas tada suserga gerkle..todel bukim kaip vaikai ir sakykim viska kas ant liezuvio galo....skatinama islieti neigiamas emocijas..o kitur kalba..kad izeidumas ir pyktis nuoskaudos susargdina vaika..t.y. mamos izeidumas kazkam..nuoskaudos..tai kur logika ax.gif ar as kazko nesuprantu ax.gif
biski ne i tema jau cia grybaujam blush2.gif

Kai nuleidi garą (viską išsakai), nuoskaudos likti neturėtų. Nuoskaudos ir įsižeidimas dažniausiai lieka nuo užlaikytų emocijų.

O šiaip vien tirpinimas žirniukų dideliam kieky vandens mano supratimu nieko nekeičia. Kadangi potencijuojama ne vien skiedimu, o ir daugybiniu purtymu. Kažkur skaičiau, kad pagaminti 100 C (o gal 1000?) potenciją, reiktų purtyti rankomis metus. Todėl iki tam tikros potencijos yra purtoma rankomis, o toliau naudojama technika.

Beje svaitgalį pasimaudžiau baseine, o vakar bjaurybė grybelis į tarpupirštį įsimėtė, niežulys baisinis (nesu turėjus šitos bjaurasties dar). Pasitepiau bičio pikium kažkada čia mūsų aptarinėtu, nuramino momentaliai. Šiandien atrodo, kad jokio grybo nebėra. Aišku dar kurį laiką patepsiu, kad neatsinaujintų. Beje kažkada ir vyrui, po pasimaudymo svetimoj pirtį analogiška situacija buvo ir tas pats bičių pikis labai puikiai viską sutvarkė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 07 rugsėjo 2011 - 11:37
mano dukrytei beveik 3 metai. ji gan daznai suserga sloga, o po slogos visada prasideda kosulys. noriu nupirkti kokiu nors vaistu imunitetui stiprinti. ka galetumete patarti? ir kuom gydyti sloga (kad nereiktu lasint i nosi)? siuo metu vartojame coryzalia.
Atsakyti