Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

Anikita, ūminiams atvejams geriausia 30.
Vaikams tokie "užpylimai" žirniais gi irgi geriau, nei antibiotikų dozė. Nėra taip baisu, kaip iš pradžių gali atrodyt. Aš irgi buvau prisiskaičius baubų, bet iš patirties nebuvo nei karto gydantis homeopatiškai situacijos, kai perdozuota ir neįmanoma atitaisyti.
Gi nevartosi to paties žirnio savaitę ar mėn., jeigu nejauti postūmio.
Bet kuriuo atveju, galima turėt po ranka stipraus eterinio aliejaus (dažniausia rekomenduoja mėtų).

6 dažniausiai imu, kai būna kažkas įsisenėjusio ir tik fiziniam kūne. Ką reikia iš lėto išjudinti. Pvz. magnio trūkumui - magnium phosphoricum.

Bryonia - sausi kosuliai, sulaužytas, guli, aimanuoja, kad nėra jėgų. Paskui verčias iš lovos ir eina "tvarkyt reikalų". Po poros sekundžių vėl guli lovoj ir dejuoja bigsmile.gif ir taip be galo.

Gelsemium - gripiniam šaltkrėčiam (bet čia reikia išsamiai skaityt). Tas šaltkrėtis, kaip liaudiškai sako "kalatūnas".

Ferrum phos ūminiams atvejams 30. Pati pati pradžia, gali dar nieko nebūti, tik jauti, kad jau "kabina". Tačiau jis pakankamai trumpaveikis, gali reikėti kartot kas keliolika minučių.

Virusus drąsiai galim įveikt ir pačios 4u.gif O paskui ir truputį sudėtingiau gali pavykt, tereikia tik labai norėt.
Atsakyti
Mielosios, patarkit, vaikas susibraižė kojytes, susidaužė, nusibrozdino kelėnus doh.gif dezinfekavau, bet neturiu ko užtept g.gif žirnių pilna dėžė, gal ką galima būtų duoti, kad neperštėtų ir neskaudėtų jam g.gif konstitucinio savo neturi...
Ačiū
Atsakyti
Jei neklystu - arnika tinka. Ir dar gerai Traumelio tepalas.
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 08 14, 22:25)
Mielosios, patarkit, vaikas susibraižė kojytes, susidaužė, nusibrozdino kelėnus  doh.gif dezinfekavau, bet neturiu ko užtept g.gif  žirnių pilna dėžė, gal ką galima būtų duoti, kad neperštėtų ir neskaudėtų jam g.gif konstitucinio savo neturi...
Ačiū


Vienareikšmiškai Arnica. Potencija nesvarbu (geriau aukštesnė, bet svarbu duot nors kokią). Galit labai dažnai. Esu davus ir kas 2 min. 200 pot. kai įkišo tarpdurin gerai nagą.
Ir nakčia vis už žando po porą žirnių galit užkišt, kad tinimas nors truputį slūgtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 14 rugpjūčio 2011 - 22:45
Nezinau ar kvailas isitikinimas ar sutapimas ar dar kazkas..
bet kol ciulpiau visus zirniukus kas 15 min..rezultato nebuvo g.gif
o kai visus zirniukus sudejau i buteli vandens..plius ir anginheel istirpinau rezultas buvo tinkamas g.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau patarimo...isigyjau baltu lanku homeopatijos knyga ax.gif pasiskaiciua..visai nebloga knyga ax.gif bet ten visi zirniai nurodyti D potencijos 6 ar 12..o cia kiek tenka skaityti dauguma vartoja C30 umiais atvejais..kiti C6 ar C200 g.gif
Klausimas butu , visgi kokios potencijos zirniukus umiems susirgimams tikslingiausia pirkti? kad neriektu pirkti visu potenciju doh.gif (beladona, byronia, aconitum, mercurius, ferum phophoricum, gelmesium)
Beje kaip geriau ar pirkti gryna mercurius ar mercurius kompleksa heel/o, kuris geriau veiktu? ax.gif (gydant angina)
Papildyta:
tai nesuklysiu jei visu zirniu pirksiu 30 potencijas? blush2.gif
Atsakyti
Obuoliausia, Argus, ačiū 4u.gif


Anikita, man toks pats klausimas pradžioje buvo iškilęs dėl potencijų, bet atsakymo taip ir neradau.... mažyliui paprastai gydytojas skiria 6 potenciją, didžkiui ir suaugusiam (jei ne konstitucinis) - paprastai 30 užtenka... taip kad turiu pvz, belladonos, lycopodium, aconitum ir 6 ir 30 4u.gif sepijos net trijų skirtingų potencijų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renna: 16 rugpjūčio 2011 - 22:02
tylu ramu cia..tai as ksaitau..perskaiciau jau pirmas astuonias temas ax.gif
kyla klausimu,,, gal ir kvailu bet..
kadangi lankausi pas klaiskine H..gydomes konstituciniu..kaip suprantu kuo didesne potencija tai labiau veikia dvasia siela ir pan... o ne fizini kuna..nu mano kvaila galva nenesa.. raudona gerkle..serga juk fizinis kunas doh.gif tai kodel mes gydomes 1M potencija?? blink.gif ..juk ne dvasia gydom o gerkle doh.gif ..nes 30..200 neveike bandem juos be rezultato..o 6 nebandem.. taiva..nieko nebesuprantu doh.gif doh.gif kur ta dvasia kur emocijos o kur skaudanti gerkle..ir kaip cia tas gydymas vyksta unsure.gif
Atsakyti
Aukštesnės potencijos veikia IR emocijas.
Atsakyti
Aciu lotyne 4u.gif
beje neissiplesiu..bet tas konstitucnis bent man biski ir negeru dalyku dave..per auksta potencija tokias reakcijas issauke emocines..paciai baisu pasidare doh.gif Homeopates parinktas..didinomdidnom potencija..dabar grizau prie zemesniu ax.gif
O kas man gali pasakyti kodel umios ligos atveju kai skiriamas konstitucinis, kuris turi kaip ir pagydyti, bet kartais norisi greiciau ir geriau..griebiamasi simptominiu zirniuku (dauguma kaip ir as tai daro savo nuoziura blush2.gif nes musu H liepe gydytis tik konstituciniu blush2.gif ) kodel Homeopatai nepritaria simptominiams zirniams salia konstitucinio g.gif klasikius turiu galvoje,,kame blogis tu simptominiu salia ax.gif
Atsakyti
Į ankitos klausimą atsakyti negaliu, tai nors apie knygą pasisakysiu naująją lotuliukas.gif
Nusipirkau lietuvišką homeopatijos savigydos vadovą ir man asmeniškai visai patiko, viskas gerai išdėstytą, susiteminta. Nors turiu kelias rusiškas knygas, mielai ir šią (reikalui esant) atsiversiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 08 20, 18:13)
Aciu lotyne 4u.gif
beje neissiplesiu..bet tas konstitucnis bent man biski ir negeru dalyku dave..per auksta potencija tokias reakcijas issauke emocines..paciai baisu pasidare doh.gif  Homeopates parinktas..didinomdidnom potencija..dabar grizau prie zemesniu ax.gif
O kas man gali pasakyti kodel umios ligos atveju kai skiriamas konstitucinis, kuris turi kaip ir pagydyti, bet kartais norisi greiciau ir geriau..griebiamasi simptominiu zirniuku (dauguma kaip ir as tai daro savo nuoziura  blush2.gif nes musu H liepe gydytis tik konstituciniu blush2.gif ) kodel Homeopatai nepritaria simptominiams zirniams salia konstitucinio g.gif klasikius turiu galvoje,,kame blogis tu simptominiu salia ax.gif


Blogio nėra. Tik tos ligos, kurios jau būna įsisenėjusios ir tapusios kaip ir lėtinėm simptomatiniais nerekomenduojamos gydyti, nes vis atsikartos. Tu nuimsi simptomus, o vėliau ji vis tiek išlįs. Todėl prie tokių ligų, siūlome gydyti vien konstituciniu, kad liga daugiau nebeatsinaujintų.
O dėl paprasčiausio peršalimo ir pan. aš vien konstituciniu gydymo kažkaip irgi nelabai suprantu... Su mažium tai pavykdavo karts nuo karto, o su dukra kažkaip nelabai. Bet pradėjus vartoti konstitucinį dukrai peršalimas iki obstrukcijų nebeprieina, dėl ko lengviau atsipūčiau.
Atsakyti