Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

QUOTE(Hortonas @ 2011 08 12, 17:20)
Aciu visoms! Kvailiausia, kad yra ir pablogejimas (fizinis) ir pagerejimas (emocinis). Todel labai suprantu nuspresti ka nors....

Hortonai, man rodos ne paskutinėj vietoj yra ir kiek laiko tas fizinis pablogėjimas tęsiasi, nes labai ilgai, jei tai tikras pablogėjimas, neturėtų tęstis. Na tikrai ne mėnesiais, aš maksimaliai esu skaičius iki 5 savaičių (mes panašiai krapštėmės su dičke, atrodė be galo krašto tas pablogėjimas tęsias). Paprastai nurodomos - 2-3 savaitės. Bet mums jei tik kas užūmėdavo, visad gyd. liepdavo daryt pertrauką. Kiek laiko jis gali tęstis, pertraukos nedarant - neturiu menkiausio supratimo...
Be to, homeopatijos teorijoj suformuotos taisyklės, kuriom remiantis vertinama ar teisingai gydoma. Man rodos jos vienodos visoms mokyklom: iš viršaus į apačią, nuo gyvybiškai svarbių organų prie mažiau svarbių, susirgimų seka kaip filmukas atgal.

Mūsų gyd. pasakojo tokią istoriją, kad vienas pacientas pablogėjimo metu ėjo žudyt (pacientas koks tai žulikėlis buvo) gydytojo, maždaug kaip čia jį gydo. Homeopatas pas pacientą nėjo, bet per balkoną išmetė lapelį su prašymu iškęst dar 3 dienas ir tada, jei nepraeis, jau ateit jo galabint. Bet istorija baigėsi sėkmingai, pablogėjimas pasibaigė, homeopatas išliko gyvas smile.gif . Tokia anekdotinė istorija, bet turbūt visiems per tuos pablogėjimus būna labaiiii sunku.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 08 12, 19:06)
Hortonai, man rodos ne paskutinėj vietoj yra ir kiek laiko tas fizinis pablogėjimas tęsiasi, nes labai ilgai, jei tai tikras pablogėjimas, neturėtų tęstis. Na tikrai ne mėnesiais, aš maksimaliai esu skaičius iki 5 savaičių (mes panašiai krapštėmės su dičke, atrodė be galo krašto tas pablogėjimas tęsias). Paprastai nurodomos - 2-3 savaitės. Bet mums jei tik kas užūmėdavo, visad gyd. liepdavo daryt pertrauką. Kiek laiko jis gali tęstis, pertraukos nedarant - neturiu menkiausio supratimo...
Be to, homeopatijos teorijoj suformuotos taisyklės, kuriom remiantis vertinama ar teisingai gydoma. Man rodos jos vienodos visoms mokyklom: iš viršaus į apačią, nuo gyvybiškai svarbių organų prie mažiau svarbių, susirgimų seka kaip filmukas atgal.    

Mūsų gyd. pasakojo tokią istoriją, kad vienas pacientas pablogėjimo metu ėjo žudyt (pacientas koks tai žulikėlis buvo) gydytojo, maždaug kaip čia jį gydo. Homeopatas pas pacientą nėjo, bet per balkoną išmetė lapelį su prašymu iškęst dar 3 dienas ir tada, jei nepraeis, jau ateit jo galabint. Bet istorija baigėsi sėkmingai, pablogėjimas pasibaigė, homeopatas išliko gyvas smile.gif . Tokia anekdotinė istorija, bet turbūt visiems per tuos pablogėjimus būna labaiiii sunku.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na gal zudyti noras dar neuzeina, bet kai nakti kosti, tai kartais gal ir panasus jausmas buna biggrin.gif . Siaip tai kalbames ir su P apie pertraukos daryma ir apie atvirkstini visu procesu rata, tik kad vis ta abejone kvirba ir kvirba, ypac kai taip blogai. Dar uzrasiau ir pas siaip LOR, kad paziuretu visus pokycius tiek adenoiduose, tiek tonzilese. Tai nera, kad tik laukiame ir nieko nedarome.

O homeopatija nera lengva perprasti, ypac konstitucini gydyma. Mums pablogejimas pakeistus zirni buvo is karto, ypac nosyje, bet visai nebuvo obstrukciju. Nosis valesi labai kokias 2-3 savaites, kaip ir jus ir rasote. Paskui mes jautemes puikiai ir negalejome atsidziaugti. Tada pasigavome sloga ir ja bandeme iveikineti nauju konstituciniu. Sloga buvo gana sunkoka, bet mums visai jos metu neilslindo kosulys, ko niekada gyvenime nera buve. Taigi sirgome vel visai kitaip. Bet pasibaigus tai slogai, islindo nereali obstrukcija ir taip vargstame iki dabar. O nosis tai bega, tai nebega. Viena aisku, kad yra daug blogiau ir visai kitaip nei kada nors yra buve. Tai siaip pokytis yra bet kokiu atveju, tik kad neaisku kaip ji cia dabar interpretuoti???

Bet kuriuo atveju aciu ir si karta tiesiog reikejo gal labiau abejones isklausymo cia, ka jus puikiai ir padarete!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hortonas: 12 rugpjūčio 2011 - 23:11
Norejau paklasuti kokios potencijos beladona ir aconitum naudojate sau ir vaikams? tirpinate, ar ciulpiat zirnius?
cia truputi apie save..temp. 37,2...biski skauda gerkle..skauda akis ir visa toks jausmas sudauzyta/suvazineta..skauda raumenis kaulus doh.gif
dekui
Atsakyti
Na situacija jau kiek kitokia...temp 38,5..skauda gerkle ir visa kaip suspardyta doh.gif
geriau aconitum ir beladona po 30 potencijas kas 15 min..plius konstitucini vaistai ..plius phytolaca....gerkle kiek geriau..taciau tempa laikesi..kila..o savijauta tragiska..isgeriau paracetamolio..kiek geriau..temp, 37,8..
ar as kazka darau ne taip?
ar per greiatai noriu g.gif
Bet siaip pagalvojau..gal man homeopatija netinka doh.gif na negaliu sau leisti tokios prabangos..sedeti nezinia kiak laiko kaip suspardytai..kai du pypliai namie..jiem kad serga juk neidomu..o as net ant ranku negaliu paimti kaip skauda raumenis doh.gif
Si ryt pagalvoju gal homeopatija tinkama tik tiem kurie turi galimybe patogiai sirgti lotuliukas.gif niekieno nemaisomi unsure.gif
Atsakyti

Man atrodo, kad čia galėtų būti Gelsemium arba Eupatorium perfoliatum atvejis.
Atsakyti
Beje o kas nors usisdure su zirniuku perdozavimu? kaip tai pasireiskia? tiesiog idomu g.gif kokie galimi simptomai kai perdozuojama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 08 14, 11:36)
Na situacija jau kiek kitokia...temp 38,5..skauda gerkle ir visa kaip suspardyta doh.gif
geriau aconitum ir beladona po 30 potencijas kas 15 min..plius konstitucini vaistai ..plius phytolaca....gerkle kiek geriau..taciau tempa laikesi..kila..o savijauta tragiska..isgeriau paracetamolio..kiek geriau..temp, 37,8..
ar as kazka darau ne taip?
ar per greiatai noriu g.gif
Bet siaip pagalvojau..gal man homeopatija netinka doh.gif  na negaliu sau leisti tokios prabangos..sedeti nezinia kiak laiko kaip suspardytai..kai du pypliai namie..jiem kad serga juk neidomu..o as net ant ranku negaliu paimti kaip skauda raumenis doh.gif
Si ryt pagalvoju gal homeopatija tinkama tik tiem kurie turi galimybe patogiai sirgti lotuliukas.gif  niekieno nemaisomi unsure.gif



Anikita, pažiūrėkit Rhus tox. Vienas ryškių požymių - raumenų skausmas. Jis labai dažnai tinka esant stipriam virusui, kai "kabina" lygiuosius raumenis.
Gelsemium - dar didelis šaltkrėtis.
Eupatorium - skauda raumenis palei stuburą ar patį stuburą.

Dar: daug arbatos. Bet kokios - šitą tikriausiai pati žinote.

Homeopatija tinka visiems, tik ne kiekvienas turi kantrybės žaisti. Čia taip sakant, "praveriajut na prochnost'... cool.gif Tikrai yra įmanoma. Iš pradžių "užsipilsit" žirniais, paskui tokių variantų mažės.

Perdozavimas įmanomas: 1) vartojant savarankiškai, neturint patirties, aukštesnės nei 30C potencijos žirnius, 2) atkakliai vartojant netinkančius (kurie, aišku, ir neveikia) žirnius, kurie paskui iššaukia simptomus, kokius turėtų gydyti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 14 rugpjūčio 2011 - 15:13
Na va..kaip obuoliausia sako uzsipyliau zirniais blush2.gif lotuliukas.gif
i buteli vandens isisdejau aconitum 30 beladona 30 antrigripina 1 konstitucini phytolaca angeestol...visu zirniuku po 4-5...ir ta buteli isgeriau per tris valandas..p lius dar osciloccocinum kad nebutu per mazai zirniu lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
Nezinau kas bet kazkas pramuse..savijauta pagerejo tik prakaitas pila ax.gif
Papildyta:
N gal kvailai paklausiu..bet tas rhus tox nuims tik ta suvazinejimo/suspardymo jausma..o is esmes liga visgi reikia gydyti kostituciniu? blush2.gif
ryskaii kazkoks virusas..raudona gerkle..bet ne angina..ir tempa..plius skausmai 4u.gif
Atsakyti
Anikita, tie "užsipylimai" nėra blogai ax.gif Kai "macnus" virusas, įtariu, daugelis taip daro (įskaitant ir mane blush2.gif ).
Jeigu jau prakaituojat - tikriausiai, į gerą. Pamėginkit ir Rhus šalia - jis daugelyje šaltinių minimas kaip mažinantis virulentiškumą.
Occillocc. irgi dažnai padeda įveikti virusą (bet jį geriausia pradėt vartoti pirmą parą).
Rhus dar dažnai duodu vaikams, kai nusisiaučia ir skauda kojas (lygiuosius raumenis), kaip sudaužyti.

Bet kuris tinkamai parinktas vaistas gydo visą organizmą. Konstitucinis šalia gali tik palaikyti bendrą tonusą.... aš ūminio negalavimo atveju duodu tik simptominius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 14 rugpjūčio 2011 - 18:19
as rhus neturiu schmoll.gif o kokios potencijos ji reik uzsisakyti kmu vaistineje?
beje del beladonos ir aconitum, kokias potencijas jus naudojat? ax.gif
Papildyta:
beje is gerus buteli vandens su n zirniu...savijauta thumbup.gif ... bet vaikui tai bijociai taip daryti doh.gif gali ir per macnus mixas pasigaminti, o kas tada? blush2.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ka dar gerai tureti prie virusiniu susirgimu.. beladona kai raudonumai..dar Gelsemium padeda, bet kodel jo negalima su beladona? kazkur skaiciau blush2.gif Rhus tox ( mažina virulentiškumą) o kaip jis naudojamas po kiek kas kiek? kokia potencija? Bryonia ar drosera geriau kosuliam? Ferrum Phosphoricum kokia potencija vartojama blush2.gif kaip daznai? ( palengvina organų aprūpinimą deguonimi, tame tarpe ir smegenų ir padeda pasveikti).
buciau labai dekinga uz info 4u.gif skaitau teoriskai, bet butu naudinga is patirties realios info 4u.gif nes cia gerokai labai uaptyrusiu yra..nei as su savo uzsipilimais blush2.gif
Atsakyti
Anikita, labai didelio skirtumo nėra, kurią pot. naudot. Paprastai savygydai naudojama 6 arba 30 potencija, nepriklausomai nuo to, koks tai konkrečiai žirniukas. Tiesgio 30 imam rečiau, 6 galima ir labai dažnai.
Lyg ir laikoma, kad po trečios dozės turėtų būt aišku, žirnis veikia ar ne. Vieną kart išgėrus, paprastai efekto nesimato ir vertint sunku ar tinka žirniukas ar ne. O primaišyt, jai ne ištisom savaitėm maišysit ir neaukštom potencijos - jokios žalos neprisidarysit.
Šiaip visus kuriuos išvardijot verta turėt. O toliau atrankos būdu, kažkas neveikia - ieškai panašaus.
Drosera yra labiau spazminiam kosuliui, tai vienas pirmųjų vaistų kokliušui gydyt. Tad ir kosulys kokliušinis.
Bryonia mano vaikui veikia visai kitaip nei aprašo, tad dėl jos nepasisakysiu, kad nepainiot, nes mūsų atveju jos veikimas turbūt kažkoks specifinis.
Negalima paprastai kai kurių žirniukų kartu dėl to, kad kai kurie turi gebėjimą panaikint kito poveikį... Šia savybe dažnai naudojamąsi kai perdozuojama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 14 rugpjūčio 2011 - 20:58