Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

QUOTE(niunyte @ 2011 04 28, 08:15)
Tai gi va,kad,mano akim žiūrint,negerėja...


niunyte, kiekvienu tokiu sunkesniu atveju aš su vaiku lekiu pas homeopatą. Mano sūnus kai serga, tai pas jį būna pilna karkalų, bet jei klausyčiau tik pediatrės, per metus vaikui antibus turėčiau duoti kokius 6 kartus. Kaip taisyklė, mano vaikui tempa nukrenta po 4ių dienų karščiavimo (tada matyt jo organizmas pradeda kovot su liga)
Aišku, tik mama gali įvertinti vaiko būklę - ir nuspręsti, ar reikalingi antibiotikai, ar ne. Vis tik prieš tai tikslinga pasidaryt kraujo tyrimą.

Gerkliniu virusu mes irgi persirgome, pas dukrą pūlinių dar yra (jau 6-šios dienos), bet gydomės be antibų, tik Mercurius Heel ir Lycopodium duodu. Sūnui pūliniai išsivaikščiojo tik per 2 savaites, abiems buvo žalia sloga ir pūliavo akys. Na, pagal pediatrus tai jau baisulinė bakterinė infekcija turėtų būt... Ale dukros pediatrė leido nenaudot antibų, kai pasakiau, kad jau 2 metus mano vaikas be antibų...
Bet keista buvo tai, kad tempa buvo labai neaukšta - iki 37,5 sūnui ir 37,1 dukrai. Ir laikėsi tik vieną dieną.
Atsakyti
Gal galetumet kas parasyti homeopatines vaistines, kuri gamina zirniukus kontaktus? Lyg ir girdejau, kad Kaune. Is anksto dekoju 4u.gif

radau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iewuzze: 28 balandžio 2011 - 16:22
QUOTE(Kristinukas @ 2011 04 28, 16:43)
niunyte, kiekvienu tokiu sunkesniu atveju aš su vaiku lekiu pas homeopatą. Mano sūnus kai serga, tai pas jį būna pilna karkalų, bet jei klausyčiau tik pediatrės, per metus vaikui antibus turėčiau duoti kokius 6 kartus. Kaip taisyklė, mano vaikui tempa nukrenta po 4ių dienų karščiavimo (tada matyt jo organizmas pradeda kovot su liga)
Aišku, tik mama gali įvertinti vaiko būklę - ir nuspręsti, ar reikalingi antibiotikai, ar ne. Vis tik prieš tai tikslinga pasidaryt kraujo tyrimą.


tai gi va,kad mūsų H toli,beveik 160km. doh.gif .tai konsultavausi telefonu.Jau sudaviau pirmą antibų dozę verysad.gif ,tempa ketvirta d.kyla,išlindo pūlinga sloga,naktim vaikas nuo kosulio neišsimiega,dianą irgi varginapediatrė paklausius sakė,kad pilna viso ir daug karkalų:ir sausų,ir šlapių,ir smulkių,ir stambių.Tai nusprendžiau nebelaukt ir duot antibus doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 28, 07:40)
Man asmeniškai vien konstitucinio gydymo neužtenka. Aš net teoriškai nesuprantu kodėl pvz. susitrenkimo atveju (ypač jei jis tik išorinis) reiktų duot konstitucinį, o ne arniką (kuri tiesiog nuostabiai veikia sutrenkimo vietą), ir kodėl tokiu atveju turėtų būt svarbu kaip patyręs traumą asmuo miega ir ką valgo...


Pirmą kart girdžiu, kad traumas konstituciniu gydytų...
Mano draugę operavo, tai jai po operacijos iš kart pasiūlė Arnica 1M kas 15 min. Tai draugė stebėjosi, kad net jokių nuskausminančių neprireikė... Tai pasirodo galima ir po tokių rimtų dalykų homeopatiniais ne papildyti, o naudoti kaip pagrindinį ar net vienintelį vaistą. Man asmeniškai tai buvo netikėta...
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 04 28, 17:45)
Pirmą kart girdžiu, kad traumas konstituciniu gydytų...
Mano draugę operavo, tai jai po operacijos iš kart pasiūlė Arnica 1M kas 15 min. Tai draugė stebėjosi, kad net jokių nuskausminančių neprireikė...  Tai pasirodo galima ir po tokių rimtų dalykų homeopatiniais ne papildyti, o naudoti kaip pagrindinį ar net vienintelį vaistą. Man asmeniškai tai buvo netikėta...


Arnica tikrai puikiai nuskausmina: po apendicito jokių nuskausminamųjų daugiau nereikėjo. Sesutė kažkaip įtariai tik pasižiūrėjo. Dar po dantų rovimų puikiai padeda.
Atsakyti
QUOTE(niunyte @ 2011 04 28, 17:36)
tai gi va,kad mūsų H toli,beveik 160km. doh.gif .tai konsultavausi telefonu.Jau sudaviau pirmą antibų dozę  verysad.gif ,tempa ketvirta d.kyla,išlindo pūlinga sloga,naktim vaikas nuo kosulio neišsimiega,dianą irgi varginapediatrė paklausius sakė,kad pilna viso ir daug karkalų:ir sausų,ir šlapių,ir smulkių,ir stambių.Tai nusprendžiau nebelaukt ir duot antibus  doh.gif  verysad.gif


Jei nėra nuolatinės homeopato priežiūros ūmiai susirgus, aš pati eksperimentuoti negrįsčiau.... na nebent jau pakankamas homeopatijos žinių bagažas būtų biggrin.gif
Lankantis pas homeopatą mums irgi teko vieną kart antibų gauti, bet tik tuomet kai nepavyko laiku susisieks su homeopatu, o mano parinkti vaistai nepadėjo 4u.gif
Tuomet teko ir ligoninėj pagulėti....

Šiaip aš labai džiaugiuos, kad mano didysis turi konstitucinį smile.gif Va kad ir jau norėjo sloga lįst, kosulys - daviau kelis kart konstitucinio ir užsirišo visos beprasidedančios bėdos per porą dienų thumbup.gif
Norėčiau, kad ir mažasis turėtų tokį vaistą, bet kažkaip nežinau, ar veta ieškot tokiam mažam g.gif Gal kai būdo savybės, kaip asmenybė daugiau atsiskleis? g.gif
Atsakyti
Ech, prasidėjo žiedadulkių sezonas.....beržų žiedadulkės aukštumoje. Varvanti nosis su akių perštėjimu, paraudusiais paakiais ir akimis - tiktu Euphrasia 30 vaikui?

KOkia jūsų patirtis?
Atsakyti
QUOTE(niunyte @ 2011 04 27, 22:17)
O tai yra blogai?  blush2.gif  g.gif
Man ir tiek daug klausimų kyla doh.gif .Jau trečia diena vaikui tempa sukyla iki 39  ,kosta,sloguoja penkta diena verysad.gif .Kosuliai jau apmažėjo,sloga jau tokia  nebe sloga daros,tik,kad tempa laikosi.Pediatrė išrašė antibų,o homeopatė dar patarė neduoti.Baisu,kad neprisižaisčiau nedavus antibų,bet ir labai nesinori jų duoti,nes paskutiniu metu tie antibai mum jau tapo kaip duona kasdieninė doh.gif .


Labas vakarėlis visoms 4u.gif

niunyte, sūnui su ausų uždegimu temperatūra buvo beveik visą savaitę ir aukšta( iki 40). Ir pediatrė, ir LOR sakė, kad be antibų neapseis ir nepagys. Sūnus išgijo per 3 savaites, be jokių antibijotikų, tik homeopatiškai (gerai, kad aš dabar nedirbu). Jei pasitikit homeopate ir galit su ja, esant reikalui, visada susisiekti ir apsilankyti, tada siūlyčiau antibiotikų neduoti.
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 04 28, 19:45)
Pirmą kart girdžiu, kad traumas konstituciniu gydytų...


Rašė šioj temoj (tik nepamenu dabar kas), kad traumą konstituciniu gydė.
Kaip tavo vaikučių sveikata? Vien konstituciniu vis dar tebesigydot?

Mes jau pamiršom kas yra kosulio priepuoliai, slogos ir visos kt nesąmonės. Kai pagalvoju kaip ir kiek sirgdavom, ir kiek pagal tradicinės medicinos scenarijų vaistų turėjom būt prisivartoję, tai baisu daros... Ačiū D, kad yra homeopatija ir gydytojai bei mamos smile.gif ją propaguojantys...
Atsakyti
O mano vaikas per tuos antibiotikus tai dabar negalės normaliai bent pusę metų valgyti. Tai būna kai gydytojai skiria antibiotikus reikia-nereikia.
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2011 04 28, 21:07)
Ech, prasidėjo žiedadulkių sezonas.....beržų žiedadulkės aukštumoje. Varvanti nosis su akių perštėjimu, paraudusiais paakiais ir akimis - tiktu Euphrasia 30 vaikui?

KOkia jūsų patirtis?


Dar pažiūrėkit Aconitum.
Buvo geras dalykas Rhinallergy, bet kotais UAB Miečys užraukė tiekimą. Atsakymas buvo, kad šiais metais į rinką nebetieks... g.gif Jeigu turit galimybę, galit Kaune Parapharm užsisakyti pagal jų sudėtį žirnius.
Visa laimė, beržai jau po truputį meta žirginius, žada savaitgalį lietaus, tai turėtų palengvėt (aš jau kelias dienas kabu ties orų prognozėm - lyja tik Žemaitijoje) cool.gif
Atsakyti
Visada reikia kraujo tyrimą darytis. O gal iš tikro bakterinė infekcija ir dar stipri. Būna gi visaip. Be tyrimo niekaip nesužinosi.
Atsakyti