Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

Kirke, ir gerai, kad rašai 4u.gif . Mes, pvz. jau ne tik savarankiškai savo šeimos negalavimus įveikiam, bet homeopatijos pagalba draugų vaikai iš ligų brenda. Smagu begalo, o po tokių vienas/antras sėkmingas atvejis, to vaikų tėvai darosi homeopatijos šalininkai, ypač kai iki tol vien antibus pripažino.

Hortonai, su M. reikia nemažai kantrybės, nes jei dabar prisiregistruot neina, įsivaizduokit, kad susirgus vaikui, gydytojui pačiam priskambinti dar sudėtingiau. Būna pikta ir t.t., bet homeopatas jis labai geras. Ir turint kantrybės, 3-4 kart sistemingai nuvažiavus, užsimezga kontaktas, o kadangi gydom ne pavienius ūmius susirgimus, o sistemingus nuolatinius sirgimus, tuos nepriskambinimus ūmiais atvejais galima atleist. Bet jei esat linkę piktintis, kad po vieno vizito neatsimena, neprisiskambinat ir t.t, tada geriau net nepradėt. M. - puikus, deja, labai užimtas žmogus, o visokių rudeniop prasidedančių infekcijų metu, pas jį už durų neregistruotai rikiuojasi žmonės... Su vaikučiais, besilaukiančios ir t.t.
Patart kada skambint registracijai negaliu, aš kai reikdavo registruotis, tiesiog valandą laiko nuolat rinkdavau telefoną, paprastai pavykdavo, bet buvo atvejų kai pavyko tik iš trečios savaitės užsiregistruot. Ir, nežūrint to, esu nerealiai jam dėkinga smile.gif .
Atsakyti
Laba diena, 2,5 m. vaikui bronchitas, kosulys, gerklyte skauda.. norejau paklausti, ka galima tokio amziaus vaikams naudoti nuo siu simptomu is homeopatiniu preparatu?
Atsakyti
QUOTE(Robertina @ 2011 08 11, 08:16)
Laba diena, 2,5 m. vaikui bronchitas, kosulys, gerklyte skauda.. norejau paklausti, ka galima tokio amziaus vaikams naudoti nuo siu simptomu is homeopatiniu preparatu?


Bronchitą gydytoja nustatė? Gal tiesiog tracheitas? Koks kosulys? Kada suintensyvėja? Kuri pusė gerklės labiau paveikta? Troškulys yra/nėra? Vaikas kaip elgiasi?
Reikia žinoti daugiau simptomų, kad būtų galima kažką patarti. ax.gif
Atsakyti
sveiki,ne per seniausiai aptartas jus propolis..isbandeme ir mes 4u.gif esu labai patenkinta 4u.gif tik vienas niaunsas..gal kas patars..kaip 2,5,m vaikui paaiskinti kaip skalauti burna ..gargaliuoti doh.gif lotuliukas.gif rodau rodau..o jis uzvercia galva ir fontana padaro doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Hortonai, su M. reikia nemažai kantrybės, nes jei dabar prisiregistruot neina, įsivaizduokit, kad susirgus vaikui, gydytojui pačiam priskambinti dar sudėtingiau. Būna pikta ir t.t., bet homeopatas jis labai geras. Ir turint kantrybės, 3-4 kart sistemingai nuvažiavus, užsimezga kontaktas, o kadangi gydom ne pavienius ūmius susirgimus, o sistemingus nuolatinius sirgimus, tuos nepriskambinimus ūmiais atvejais galima atleist. Bet jei esat linkę piktintis, kad po vieno vizito neatsimena, neprisiskambinat ir t.t, tada geriau net nepradėt. M. - puikus, deja, labai užimtas žmogus, o visokių rudeniop prasidedančių infekcijų metu, pas jį už durų neregistruotai rikiuojasi žmonės... Su vaikučiais, besilaukiančios ir t.t.
Patart kada skambint registracijai negaliu, aš kai reikdavo registruotis, tiesiog valandą laiko nuolat rinkdavau telefoną, paprastai pavykdavo, bet buvo atvejų kai pavyko tik iš trečios savaitės užsiregistruot. Ir, nežūrint to, esu nerealiai jam dėkinga smile.gif .
[/quote]

Na, nezinau. Man lyg ir rodos, kad turiu to uzsispyrimo, bet kazkoks toks sovietinis poziuris i pacienta pas M registratore. Tai sunku susimotyvuoti kiekviena ryta skambinti, kad ji vel pasakytu, jog rytoj devinta ryte paskambinkite.

Dar... gal kas nors tures kokios izvalgos??? Mes gydomes pas P jau pusantru metu. Geguze mums pakeite konstitucini zirniuka, nes abi nutareme, kad per metus nepasiekeme tokio rezultato kokio norejome, o ir musu vaikas buvo labai irzlus, daznai paverkiantis ir su labai daug baimiu. Pakeitus zirniuka, vaikas emociskai LABAI pasikeite gana greitai - tapo daug ramesnis, linksmesnis, greiciau uzmiega, maziau visko bijo, na bet nosis ir kosuliai tai taip pablogejo, kad niekada nera taip gyvenime buve. Nosis uzgulusi ir beganti nerealiai, o tokiu obstrukciju ir laiko prasme ir kiekiu nesame tureje niekada. Mums P sako, kad viskas gerai, nes emocine bukle svarbiau ir vadinasi zirnis teisingas, bet nosis ir kosuliai tai labai mane neramina ir tiegiog vargina. Gal kam taip yra buve?? Ir ar cia dar laukti ar nebelaukti??
Atsakyti
[quote=Hortonas,2011 08 11, 23:05]
Hortonai, su M. reikia nemažai kantrybės, nes jei dabar prisiregistruot neina, įsivaizduokit, kad susirgus vaikui, gydytojui pačiam priskambinti dar sudėtingiau. Būna pikta ir t.t., bet homeopatas jis labai geras. Ir turint kantrybės, 3-4 kart sistemingai nuvažiavus, užsimezga kontaktas, o kadangi gydom ne pavienius ūmius susirgimus, o sistemingus nuolatinius sirgimus, tuos nepriskambinimus ūmiais atvejais galima atleist. Bet jei esat linkę piktintis, kad po vieno vizito neatsimena, neprisiskambinat ir t.t, tada geriau net nepradėt. M. - puikus, deja, labai užimtas žmogus, o visokių rudeniop prasidedančių infekcijų metu, pas jį už durų neregistruotai rikiuojasi žmonės... Su vaikučiais, besilaukiančios ir t.t.
Patart kada skambint registracijai negaliu, aš kai reikdavo registruotis, tiesiog valandą laiko nuolat rinkdavau telefoną, paprastai pavykdavo, bet buvo atvejų kai pavyko tik iš trečios savaitės užsiregistruot. Ir, nežūrint to, esu nerealiai jam dėkinga smile.gif .
[/quote]

Na, nezinau. Man lyg ir rodos, kad turiu to uzsispyrimo, bet kazkoks toks sovietinis poziuris i pacienta pas M registratore. Tai sunku susimotyvuoti kiekviena ryta skambinti, kad ji vel pasakytu, jog rytoj devinta ryte paskambinkite.

Dar... gal kas nors tures kokios izvalgos??? Mes gydomes pas P jau pusantru metu. Geguze mums pakeite konstitucini zirniuka, nes abi nutareme, kad per metus nepasiekeme tokio rezultato kokio norejome, o ir musu vaikas buvo labai irzlus, daznai paverkiantis ir su labai daug baimiu. Pakeitus zirniuka, vaikas emociskai LABAI pasikeite gana greitai - tapo daug ramesnis, linksmesnis, greiciau uzmiega, maziau visko bijo, na bet nosis ir kosuliai tai taip pablogejo, kad niekada nera taip gyvenime buve. Nosis uzgulusi ir beganti nerealiai, o tokiu obstrukciju ir laiko prasme ir kiekiu nesame tureje niekada. Mums P sako, kad viskas gerai, nes emocine bukle svarbiau ir vadinasi zirnis teisingas, bet nosis ir kosuliai tai labai mane neramina ir tiegiog vargina. Gal kam taip yra buve?? Ir ar cia dar laukti ar nebelaukti??
[/quote]
Mes irgi gydomes pas P...man keista kad ji gydo tik konstituciniu..mum umios ligos atveju..tris dienas laikesi 40...gerem ibufena plius...ir savijauta negerejo visiskai..ji mum irgi sake VISKAS Gerai..taciau mane sneitikino blush2.gif trys paros o rezultatas tik i blogaja puse...nupirkau antibus verysad.gif
nu nezinau neitikino manes tas viskas gerai..kai trys paros doh.gif
Atsakyti
Hortonai, turbūt būtų neteisinga lygint atskirų mokyklų homeopatinį gydymą. Tiesiog vertinkit bendras tendencijas ir tiek. Iš esmės: pagerėjo ar pablogėjo.
Teisybės dėlei, reiktų pasakyt, kad ir mūsų gydytojas net neabejoju, kad turi nesėkmingų gydymo atvejų. Bet gal kartais ir geriausią gydytoją reik pakeist, kad kažkas įvertintų tiesiog "kitokiu kampu".
Atsakyti
Blaskymasis nera gerai..gali dar geriau uzsokti doh.gif ..kazkaip reikia pasitiketi..bet kartais sunkiai sekais blush2.gif
Atsakyti
Na, kadangi ir mes visa šeima gydomės pas P irgi pasisakysiu biggrin.gif
Man tas gydymas konstituciniu ūmius peršalimusi irgi taip ir liko nesuprantamas, todėl tokiu metu aš duodu simptomatinius. O pabaigiam vėl konstituciniu, kad pvz. iki galo išsivalytų tonzilės ir pan.
Kita vertus karščiavimas kelias paras su 40 temp yra tikrai normalu. Mano draugės abu vaikai jei serga, tai virš 40 tempa būna, laikosi 3-4 dienas, paskui krenta ir greit pasveiksta. O ji išvis nieko jiems apart arbatų, kokių česnakų ir pan. neduoda nieko. Kiekvienas žmogus skirtingai karščiuoja, čia tik mums mamoms gali atrodyt baisu ir pan. bet gydytojo akimis tai visiškai normalu ir gerai. Atsimenu kaip gulint ligoninėj su mažiuku, palatos gydytoja davė velnių kitai mamai, kad mušė temperatūra 39. Sakė - leiskit vaikui pakarščiuot, greičiau sudegs bakterija.
Atsakyti
QUOTE(Hortonas @ 2011 08 11, 22:05)

Dar... gal kas nors tures kokios izvalgos??? Mes gydomes pas P jau pusantru metu. Geguze mums pakeite konstitucini zirniuka, nes abi nutareme, kad per metus nepasiekeme tokio rezultato kokio norejome, o ir musu vaikas buvo labai irzlus, daznai paverkiantis ir su labai daug baimiu. Pakeitus zirniuka, vaikas emociskai LABAI pasikeite gana greitai - tapo daug ramesnis, linksmesnis, greiciau uzmiega, maziau visko bijo, na bet nosis ir kosuliai tai taip pablogejo, kad niekada nera taip gyvenime buve. Nosis uzgulusi ir beganti nerealiai, o tokiu obstrukciju ir laiko prasme ir kiekiu nesame tureje niekada. Mums P sako, kad viskas gerai, nes emocine bukle svarbiau ir vadinasi zirnis teisingas, bet nosis ir kosuliai tai labai mane neramina ir tiegiog vargina. Gal kam taip yra buve?? Ir ar cia dar laukti ar nebelaukti??


O nebandėt su gydytoja šnekėt dėl simptominio gydymo šalia?
Šiaip, jeigu emocinė būklė ženkliai pagerėjo - rodo, kad yra postūmis. Kaip ir fizinės būklės pablogėjimas, kurį būtų geriausia kažkaip pragyventi.
Mano galva, simptominis gydymas neturėtų kažkaip pakenkti ax.gif . Nors kiekvienas vertina savaip.
Atsakyti
Aciu visoms! Kvailiausia, kad yra ir pablogejimas (fizinis) ir pagerejimas (emocinis). Todel labai suprantu nuspresti ka nors....
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 08 12, 14:13)
Na, kadangi ir mes visa šeima gydomės pas P irgi pasisakysiu biggrin.gif
Man tas gydymas konstituciniu ūmius peršalimusi irgi taip ir liko nesuprantamas, todėl tokiu metu aš duodu simptomatinius. O pabaigiam vėl konstituciniu, kad pvz. iki galo išsivalytų tonzilės ir pan.
Kita vertus karščiavimas kelias paras su 40 temp yra tikrai normalu. Mano draugės abu vaikai jei serga, tai virš 40 tempa būna, laikosi 3-4 dienas, paskui krenta ir greit pasveiksta. O ji išvis nieko jiems apart arbatų, kokių česnakų ir pan. neduoda nieko. Kiekvienas žmogus skirtingai karščiuoja, čia tik mums mamoms gali atrodyt baisu ir pan. bet gydytojo akimis tai visiškai normalu ir gerai. Atsimenu kaip gulint ligoninėj su mažiuku, palatos gydytoja davė velnių kitai mamai, kad mušė temperatūra 39. Sakė - leiskit vaikui pakarščiuot, greičiau sudegs bakterija.

musu atveju 40.. vaikas nevalgo..negeria..nesislapina..darosi vangus..tai klausimaskas cia sudegs ar bakterija ar vaikas g.gif
liepe musti tempa ibufenukad vaikas pavalgytu atsigertu..nes bukle darosi pavojinga..todel ir suabejojau..ar bakterine infekcija iveiksime..jei trys paros o vaikas tik blogyn doh.gif karsciavimas gerai kai vaikas toleruoja ir geria daug skysciu..bet toli grazu nevisada taip unsure.gif
Atsakyti