Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

QUOTE(argus @ 2011 08 02, 22:35)
Ir metylių (kitaip pelyno) arbata. Jei neturi, galiu duoti truputuką smile.gif



Aš vis nepsisiruošiu tos išgirtosios pelynų arbatos nusipirkt doh.gif reiks užsukt ryt į žaliają vaistinę smile.gif Ačiū Argus.

Kažkoks įdomus tas virusas, atrodo jau viskas praėjo, jau viskas gerai, po pusdienio bac, vėl viskas iš pradžių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 08 02, 19:51)
Diamond, temperatūra aukšta? Jeigu taip - dažniausi variantai Aconitum ir Beladonna.

Pirmajame puslapyje daug nuorodų  4u.gif


Aciu mergaites uz patarimus, ilekiau kaip vejas 4u.gif Tai va buvom pas gyd. plauciuose nieko blogo, tik gerklyte rausva. Liepe sutrinti puse influcid tabletes ir duoti kas 2-3 val. Ir ketvirtadieni vel atvaziuoti pasirodyti. kaip supratau jei negeres, skirs antibus. O temperatura nekrenta. Buvo 38.5 dejau paracetamoli, tada po dvieju val. 38.7 sugirdziau ibufena. Po val pakrito ir po triju val. vel kyla. Dabar miega, bet karstas. Dar palauksiu ir vel musiu doh.gif
O jus visos pas homeopatus einat ar yra kurios savamoksles? Manau reikes dabar tradiciskai pasigydyti ir po keliones rasytis pas homeopatus. Stebuklu nesitikiu, bet gal antibu kieki sumazins doh.gif
Atsakyti
Diamond, mums prie gelklės su temperatūrom puikiai suveikia Belladonna+Mercurius jodatus flavus... bet... aišku kiekvienam individualiai, va mano vyresnėliui labai padeda, mažyliui visai nemoku temperatūros su homepatiniais numušt doh.gif
Man pačiai prie gerklės-anginos puikiai suveikia tonsilotren tabletės, bet turiu sučiulpti iš karto po 2 tabletes kas 15 min. (kartais užtenka dviejų tokių "dozių", kartais prireikia trečios... biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 08 02, 23:12)
Diamond, mums prie gelklės su temperatūrom puikiai suveikia Belladonna+Mercurius jodatus flavus... bet... aišku kiekvienam individualiai, va mano vyresnėliui labai padeda, mažyliui visai nemoku temperatūros su homepatiniais numušt doh.gif
Man pačiai prie gerklės-anginos puikiai suveikia tonsilotren tabletės, bet turiu sučiulpti iš karto po 2 tabletes kas 15 min. (kartais užtenka dviejų tokių "dozių", kartais prireikia trečios... biggrin.gif )

Aisku. O tuos vaistukus galiu vaistineje nusipirkti ar cia jau reiktu uzsakineti? Norisi pabandyti, be antibu pasveikti 4u.gif Bandysiu ieskoti rytoj, aciu.
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 08 02, 23:12)
Diamond, mums prie gelklės su temperatūrom puikiai suveikia Belladonna+Mercurius jodatus flavus... bet... aišku kiekvienam individualiai, va mano vyresnėliui labai padeda, mažyliui visai nemoku temperatūros su homepatiniais numušt doh.gif
Man pačiai prie gerklės-anginos puikiai suveikia tonsilotren tabletės, bet turiu sučiulpti iš karto po 2 tabletes kas 15 min. (kartais užtenka dviejų tokių "dozių", kartais prireikia trečios... biggrin.gif )

Gavau pirkti Belladonna ir Mercurius heel. Pasitikslinti noriu, dabar belladonna duoti po 10 lasiuku 3k per diena, o mercurius trecdali tabletes kas dvi val?
Atsakyti
Gal galite parasyti mazdaug kiek laiko reikia duoti Belladonna ir mercurius heel? Vakar visa diena daviau, nakti manau temperatura pramuse, po ibufeno pagaliau nukrito, vaikas isprakaitavo ir siandien atrodo sveikas kaip ridikas. Kiek laiko dar duoti tuos vaistukus? prasau padekite 4u.gif
Atsakyti
Mes ka tik is gyd. Tai irgi sake, kad sveikstam. Gerklyte dar rausva, bet kvepuoja l.graziai. Liepe dar maziausiai 5 dienas tuos vaistukus duoti, t.y. nuo 5 iki 7 d. Labai dziaugiuosi, kad taip issikapstem, nes pirmadieni laukia jura thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond @ 2011 08 02, 23:14)
Aisku. O tuos vaistukus galiu vaistineje nusipirkti ar cia jau reiktu uzsakineti? Norisi pabandyti, be antibu pasveikti  4u.gif  Bandysiu ieskoti rytoj, aciu.



Diamond, kai mes gydomės homeopatiškai, tai gydytojas paprastai būklei pagerėjus vaistukus visai nuima arba ženkliai sumažina dozes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 08 04, 22:55)
Diamond, kai mes gydomės homeopatiškai, tai gydytojas paprastai būklei pagerėjus vaistukus visai nuima arba ženkliai sumažina dozes 4u.gif

Aciu!!! Ir as panasiai galvojau, tai sumazinsiu dozes ir dar kelias dienas duosiu 4u.gif
Atsakyti
Nesinori buti ikyriai, bet pasidalinkit kontaktais homeopato Vilniuje blush2.gif Eit pas pirma perskaityta internete nedrasu ax.gif Galima i AZ 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi kokiu patarimu kaip patekti pas M?? Buciau dekinga uz bet kokia info! Kada geriausia skambinti ir ka sakyti tai jo kietakaktei registratorei?? Skambiname trecia diena ir tik viena diena is viso atsiliepe. Liepe skambinti kiekviena diena devinta ryte. Galima i az. Aciu.
Atsakyti
Labas visoms,
prieš kiek laiko klausiau patarimo dėl dieglių kūdikiui. Ačiū kažkuriai šios temos dalyvei už pateiktą nuorodą 4u.gif Atsirinkau pagal nuorodą žirniukus ir ...diegliai baigėsi thumbup.gif Mažiui tik 1,5 mėnesio, o pilvo reikalai susitvarkė. Kai prisimenu, kaip vargau su pirmais dviem, kai prasidėjo diegliai, tai gailiuosi, kad neatradau homeopatijos anksčiau.
Taigi, mamytės, nenuleiskit rankų, skaitykit temelę ir pateiktas joje nuorodas, susiraskit tinkamą homeopatą ir po truputį ligos bus įveiktos. (su tokiu patosu čia parašiau, net pačiai juokas ima smile.gif Vienu žodžiu - homeopatija thumbup.gif
Atsakyti