Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 07 28, 13:08)
Werner Stumpf "Homeopatija. Savigydos vadovas" šitą MB nupirko, nežinau man šitoj temoj daugiau info nei toj knygoj, o ir parašyta tokiu truputį "bailiu" stilium. Jei jau tik kas tai bėkit tuoj pas tradicinės medicinos atstovus, o ir aprašymai žirniukų - visi nuo visų ligų tinkami, kažkaip esminiai požymiai neišskirti. Ir taip sunku būna pradžioj kol pradedi atrast homeopatiją, norisi padrąsinimo, o čia priešingai.


Kaip gerai, kad yra atsiliepimų - svarsčiau, pirkti ją ar nepirkti. Ačiū tau 4u.gif Dabar nepirksiu ir pinigus sutaupysiu smile.gif
Atsakyti

Simoo7e, turbūt pašto dėžutė perpildyta, neina nusiųsti žinutės mirksiukas.gif
Atsakyti
o jei grizti prie medikata psl... koki propolio varianta/forma geriuasia rinkti? skysta forma?purskala?lasus?koks ten skirtumas yra tarp ju?ar tik pakuotes? 4u.gif
Atsakyti
Anikita, mes bandėm visose 3 formuose: kapsulėse, lašiukais ir aliejų (aliejus anot jų tik išoriniam naudojimui).
Lašiukai man universaliausias, nes juos galima lašint į vandenį, tuomet labai tinka skalaut gerklę, galima lašint ant duonos, cukraus, sausainių, ko tik sugalvoji, ką vaikai mėgsta. Labai gerai, kai vaikai serga, irzlūs ir gali jiems paduot vaistą formoj, kurioj jiems tinka. Bet jie spiritiniai, kai kurios mamos to bijo, nors tiesą sakant mūsų homeopato išrašomi lašiukai visi būna spiritiniai, tad aš asmeniškai į tai nekreipiu dėmesio,
O kapsules ne visi noriai ryja. Be to kai užlašini ant kažko, tai ilgesnis poveikis burnoj būna.
Propolio aliejų odai be probelmų galima namie pasidaryt.
Tiesa sakant, gal yra ir kitų firmų tų propolio, vaistinėse jų apstu. Bet maniškes pvz. nuo lietuviško propodezo beria, matyt kažkokie priedai. Daug kur pridėta visokių žolių, kur mano mazgė vėlgi jų negali vartot. Arba prikrauta vitamino C, kaip mūsų pediatras sakė, kad pagal paskutinius tyrimus vaikai tuo vitaminu c vos ne grynu sysioja.
O medicatos propolio lašai toks gan grynas produktas. Bet čia turbūt tokie individualūs pasirinkimo kriterijai 4u.gif .
Atsakyti
o kuo skiriasi propolio lasai ir skystas propolio ekstraktas blush2.gif
Atsakyti
Tas pats smile.gif . Ant dėžutės rašo "skystas propolio ekstraktas", tiesiog buteliukas su lašintuvu ir tas ektstraktas varva lašais smile.gif . Sorry, kad taip klaidžiai rašau, iš tingėjimo rašyt pilnus pavadinimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 07 28, 15:45)
Tas pats smile.gif . Ant dėžutės rašo "skystas propolio ekstraktas", tiesiog buteliukas su lašintuvu ir tas ektstraktas varva lašais smile.gif . Sorry, kad taip klaidžiai rašau, iš tingėjimo rašyt pilnus pavadinimus ax.gif

ne ,cia ne jus klaidinat...tiesiog ju psl medikanos raso skystas ekstraktas...opoto dar lasai..tai ir svarstau ar cia vienas ir tas pats g.gif

Beje o temperaturai musti , raudonai gerklei gydyti rinktis beladona 6 ar 30 geriau?
Atsakyti
Besijuokianti, nepriima ta gydytoja vaikų...
Atsakyti
Ačiū, Loreli 4u.gif
Atsakyti
Gal kvailai paklausiu, bet ar galima homeopatijos pagalba padaryti kad vaikas nesirgtu vienokiom ar litokiom ligom g.gif blush2.gif
na turiu galvoje umiom tokiom kaip angina..laringitas..ir panasiai?
Atsakyti
sveikos, kas tiktu, mano didzioji pasdare labai jautri ir verksminga, ypac kai ateina metas miegoti tai nenueinam miegoti kad neverktu,ir siaip jauciasi toks nervingumas jai 6.5 metu. mastau apie Pullsatila?
Atsakyti
D3 t.y. stipriau nei C6ir c30? blush2.gif
Papildyta:
dar norejau paklasuti gal kas zino sudeti phytolacca 6 12 30 10,0g. kmu muziejaus vaistines blush2.gif
Atsakyti