Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 07 26, 17:41)
Man rodos šito straipsnsiuko čia dar nebuvo:
http://www.ve.lt/nau...visuomene-1923/

Gyd. Misiaus požiūris į gripo ir ne tik vakcinas. Kažkada lyg buvom kalbėję, kad ne man vienai įdomu šitie dalykai. Iki gydytojo nebenuvažiuojam (nes vaikai visai sveiki thumbup.gif  smile.gif), kad tiesiogiai jo nuomonės paklaust.
Dabar labai intensyviai tuo domiuos, nes vaikams į mokyklą pažymos reik, o skiepų klausimas kybo ore.


Besijuokianti, be galo aktualus klausimas, kai surinksi info, brūkštelk į AŽ. Aš irgi nežinau, ką daryti su sūnum - skiepyt, neskiepyt...

Merginos, dukružei gan stipriai pašuto kairės kojytės mažieji pirštukai, kuo tepti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinukas: 26 liepos 2011 - 19:52
QUOTE(Kristinukas @ 2011 07 26, 21:39)
Merginos, dukružei gan stipriai pašuto kairės kojytės mažieji pirštukai, kuo tepti?

Neturi kur nusipirkt aliejinio bičio pikio? Nerealiai veikia visus odos pažeidimus, pradedant grybelius, baigiant nekaltais pašutimais, paraudimais, ir net nusideginimais (tik vėlyvesniojoj stadijoj nudegimams).
Iš homeopatinių - mano favoritas Traumelis, ir ne tik sumušimams, bet ir vabzdžių įkandimams, sausos odos įskilimams ir neaiškiems raustelėjimams.

Kristunuk, aš apsisprendus neskiepint, nes gaunąs taip, kad kai vaikams "šakės": nevaldomi kelių metų kosuliai pas vieną dukra, o pas kitą dukrą sysiojimai neaiškūs - tai tradicinė medicina į krūmus, o kai skiepint, tai jau kompetetingi visi apie skiepus paaiškit.

Tik gydytojo vaikams noriu tokio, su kuriuo požiūriai sutaptų ir kad nereiktų per 2 gyd. bėgiot, vienas gydo, kitas pažymą išrašo.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 07 26, 21:06)
Neturi kur nusipirkt aliejinio bičio pikio? Nerealiai veikia visus odos pažeidimus, pradedant grybelius, baigiant nekaltais pašutimais, paraudimais, ir net nusideginimais (tik vėlyvesniojoj stadijoj nudegimams).
Iš homeopatinių - mano favoritas Traumelis, ir ne tik sumušimams, bet ir vabzdžių įkandimams, sausos odos įskilimams ir neaiškiems raustelėjimams.

Kristunuk, aš apsisprendus neskiepint, nes gaunąs taip, kad kai vaikams "šakės": nevaldomi kelių metų kosuliai pas vieną dukra, o pas kitą dukrą sysiojimai neaiškūs - tai tradicinė medicina į krūmus, o kai skiepint, tai jau kompetetingi visi apie skiepus paaiškit.

Tik gydytojo vaikams noriu tokio, su kuriuo požiūriai sutaptų ir kad nereiktų per 2 gyd. bėgiot, vienas gydo, kitas pažymą išrašo.


Ačiū ačiū ačiū, lėksiu ryt i Medikaną. 4u.gif
Tokio gydytojo ir aš noriu, ale kur jį rast... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 07 25, 10:11)

Dėl būdo kuriuo gydo jūsų homeopatė - čia turbūt homeopato patirties klausimas, o ir kiekvieno orgnanizmo individualūs klausimai. Man nevisai suprantama, kodėl esant aukštai temperatūrai su angina neskiriama beladona (kuri apsaugo nuo balterinių komplikacijų, reguliuoja temperatūrą, nuima skausmą). Bet, kad konstitucinis gydymas esat nuolatiniams tiems paties negavimams reikalingas - net neabejokit. Be konstitucinio gydymo visi rezultatai bus trumpalaikiai.



vat ir as nesuprantu, kodel esant anginai dauguma negriebia pirma belladonos g.gif man jis pirmas vaistas tiek vaikams, tiek paciai ir nuo gerkles ir nuo temperaturos. kiek kartu visiems savo vaikams visas gerkles, pulingas anginas tik ja isgydziau, pradzioj kazkaip homacorda naudodavau, dabar prie zirniu perejau. duodu susirgus savo nuoziura, o visad ir musu homeopate ja ir paskirdavo.

o del skiepu ir man dabar toks rupestelis. dickis i pirma klase zygiuos, reiks pazymos, tai bijau ir eit, nes vel reiks galvot ka pasakyt, kodel as nenoriu skiepyti vaiko doh.gif ji 1,5 metu to skiepo nera dar gaves ir velesniu, jei tokiu buvo g.gif viduriniukas ir 6 menesio skiepo nera gaves, o mazasis isvis neskiepytas. pradzioj dvejojau, bet dabar dziaugiuosi, nes nuo gimimo jau prasirgom 4 kart, plius turim atopini dermatita ir auksini stafilokoka zarnyne. nors mano visi trys berniukai
turi AD verysad.gif trecio butent del jo ir neskiepijau, galvojau, gal bent nebers, jei neskiepytas bus, bet jau 2 savaiciu baisus zandukai buvo. o kiek visko atsiklausiau pradedant nuo gimdymo namu, kai suzinojo, kad vaiko neskiepysiu doh.gif guledama ant gimdymo stalo ir vaiku gydytoja ir akusere,tada palatos akuseres, doh.gif vaiku gydytoja, kuri isleido ir ligonines namo, dar ir musu seimos gydytoja kaskart nuejus dejuoja doh.gif tik pyktis ima, jog visur aiskiai parasyta, o tuo labiau gydytojai zino, kad skiepyti galima tik sveikus vaikus, o maniskiai visi su AD,plius dickis sirgdavo labai daznai, mazasis ir su bedelem...
Atsakyti
Labas rytas,
dukrai ant kojos pradejo kilti votis. Gal kas zinot, kokius vaistus duoti? Kol kas istine, raudona, kieta, siek tiek slapiuoja. is pradziu galvojau, kad kazkas ikando, bet guzas pradejo dideti. Puliuoti dar nepradejo, vadinasi, viskas kol kas viduje.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 07 26, 20:06)
Neturi kur nusipirkt aliejinio bičio pikio? Nerealiai veikia visus odos pažeidimus, pradedant grybelius, baigiant nekaltais pašutimais, paraudimais, ir net nusideginimais (tik vėlyvesniojoj stadijoj nudegimams).
Iš homeopatinių - mano favoritas Traumelis, ir ne tik sumušimams, bet ir vabzdžių įkandimams, sausos odos įskilimams ir neaiškiems raustelėjimams.

Kristunuk, aš apsisprendus neskiepint, nes gaunąs taip, kad kai vaikams "šakės": nevaldomi kelių metų kosuliai pas vieną dukra, o pas kitą dukrą sysiojimai neaiškūs - tai tradicinė medicina į krūmus, o kai skiepint, tai jau kompetetingi visi apie skiepus paaiškit.

Tik gydytojo vaikams noriu tokio, su kuriuo požiūriai sutaptų ir kad nereiktų per 2 gyd. bėgiot, vienas gydo, kitas pažymą išrašo.


Ryt busiu Kaune pas vieną gydytoją, tai paklausiu ar ji priima kur nors kaip seimos gydytoja vaikus ar ne. Ji tokia prie naturalizmo ir homeopatijos
Atsakyti
mano dukra siemet nesveikai daznai serga angina doh.gif jau pavargau nuo jos sirgimu su didele tempa... paskutini karta per para nukrito tempa..musu su actu, nes nuo kitu vaistu vemia, db gavo occilococinum, jai kazkodel lb tinka, dar duodu mercuriusheel, anginheel, nes nzn kuris veikia ar neveikia, bet lyg ir veikia....o kuris nzn doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2011 07 27, 07:49)
mano dukra siemet nesveikai daznai serga angina doh.gif jau pavargau nuo jos sirgimu su didele tempa... paskutini karta per para nukrito tempa..musu su actu, nes nuo kitu vaistu vemia, db gavo occilococinum, jai kazkodel lb tinka, dar duodu mercuriusheel, anginheel, nes nzn kuris veikia ar neveikia, bet lyg ir veikia....o kuris nzn doh.gif

o daugiau jokių negalavimų? mano dukra kas porą savaičių angina, kuri prasidėdavo kosuliu dažniausiai ir pasirodo jog jai GERL. Kovojam su šia liga ir jau gerą mėnesį neserga angina
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2011 07 27, 09:49)
mano dukra siemet nesveikai daznai serga angina doh.gif jau pavargau nuo jos sirgimu su didele tempa... paskutini karta per para nukrito tempa..musu su actu, nes nuo kitu vaistu vemia, db gavo occilococinum, jai kazkodel lb tinka, dar duodu mercuriusheel, anginheel, nes nzn kuris veikia ar neveikia, bet lyg ir veikia....o kuris nzn doh.gif

Mergaitės, paskaitinėkit apie propolį. Mums jį atradus kažkoks stebuklas pasirodė. Kristinukui rašiau apie aliejinį bičių pikį, bet yra ir kapsulėm, yra ir skystas, kurį vaikams galima lašint ant kieto cukraus gabaliuko. Apie poveikį odai labai daug kartų išbandėm praktiškai. Tėvukui kažkas įsimetė į odą, pats manė, kad nuo cheminių medžiagų, pradėjo šlapiuot, sakė, kad išbandė krūvą tepalų odai. Ir atsitiktinai atvažiavus pas mus, gavo jis tą aliejinį propolį. Sakė, 2 kart patepė - užsitraukė po pirmo, po antro neliko nei žymės. MB buvo grybelis po pirties aplankymo sveičiuos įsimetęs, irgi užteko 2 kartų (tikskliau po vieno neliko jokių simptomų, 2 patepėm profilaktiškai).
Jis tinka ir žarnynui tvarkyt ir imunitetui stiprint, nes veikia kaip stiprus antibiotikas be žalingo poveikio, naikindamas grybelius ir bakterijas. Savo dičkei kurį laiką irgi davėm, bet ūminiu metu išbandyt dar neteko.

Loreli, o kaip jūs laikotės?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 07 27, 08:53)

Loreli, o kaip jūs laikotės?


Ne kaip...

Besijuokianti, o tu perki bičių produktus pas bitinikus, natūralius?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 07 27, 09:53)
Mergaitės, paskaitinėkit apie propolį. Mums jį atradus kažkoks stebuklas pasirodė. Kristinukui rašiau apie aliejinį bičių pikį, bet yra ir kapsulėm, yra ir skystas, kurį vaikams galima lašint ant kieto cukraus gabaliuko. Apie poveikį odai labai daug kartų išbandėm praktiškai. Tėvukui kažkas įsimetė į odą, pats manė, kad nuo cheminių medžiagų, pradėjo šlapiuot, sakė, kad išbandė krūvą tepalų odai. Ir atsitiktinai atvažiavus pas mus, gavo jis tą aliejinį propolį. Sakė, 2 kart patepė - užsitraukė po pirmo, po antro neliko nei žymės. MB buvo grybelis po pirties aplankymo sveičiuos  įsimetęs, irgi užteko 2 kartų (tikskliau po vieno neliko jokių simptomų, 2 patepėm profilaktiškai).
Jis tinka ir žarnynui tvarkyt ir imunitetui stiprint, nes veikia kaip stiprus antibiotikas be žalingo poveikio,  naikindamas grybelius ir bakterijas. Savo dičkei kurį laiką irgi davėm, bet ūminiu metu išbandyt dar neteko.

Loreli, o kaip jūs laikotės?

o kur tu perki tuos propolius ir kt. bičių produktus?

O tie sysčiojimai, gal koks žarnyne grybelis yra ir jis duoda tas problemas?
Atsakyti
QUOTE(Kristinukas @ 2011 07 26, 19:39)
Merginos, dukružei gan stipriai pašuto kairės kojytės mažieji pirštukai, kuo tepti?


Dar mėginkit arbatmedžio eteriniu aliejum: tokius visokius neaiškius šlapiavimus gerai užtraukia.

QUOTE(orchideja123 @ 2011 07 27, 07:01)
Labas rytas,
dukrai ant kojos pradejo kilti votis. Gal kas zinot, kokius vaistus duoti? Kol kas istine, raudona, kieta, siek tiek slapiuoja. is pradziu galvojau, kad kazkas ikando, bet guzas pradejo dideti.  Puliuoti dar nepradejo, vadinasi, viskas kol kas viduje.


Beladona? Dar jeigu karšta - apis, jeigu tik mėlyna, bet nekaršta - Ledum.
Dar paskaitykit Hepar sulphur (žemesnė potencija). Dar Silicea, kiek pamenu, žemesnė potencija išvalo.

Arbatmedžiu patepkit. Arba Traumeel - žiūrėkit, kuris geriau tinka.

Iš kompleksų tinkamiausias būtų Mercurius heel.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 27 liepos 2011 - 11:29