Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

o ka s cia per M.?cia gal homeopatas?pas mus 2 laipsnio adenoidai,operotis bijau noriu nuvesti vaika pas homeopata,patarkite prasau geriausia Klaipedoj
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 04 26, 13:36)
Laba diena, gal kas patartu kas tinkama umiam farngotonzilitui gydyti? gerkle raudona.tonziles isburke paraude,taciau be puliu, sureagave limfmazgiai  ax.gif  ar karsciuoja iki39 ax.gif  ar gydymas skirtusi ar tai virusas ar bakterija?ar homeopatijoje tai nera esminis punktas? blush2.gif
beje gal kas susidurete su obstrukciniu bronchitu..kudikiu? (6men)....buria mum astma ateityje unsure.gif


na as nezinau kokia liga su kokiu pavadinimu buvo, nes pas gydytoju nevedziau, bet ir kazkas panasaus abiems vaikams per paskutines 2 savaites buvo smile.gif vienas susirgo viena sestadieni, kitas kita doh.gif sukilo temperatura, pradzioj zemesne, abiems ant vakaro, kita diena jau ir virs 39 buvo, pirma diena apziurejus gerkle jokiu pulinuku nesimate, tonziles tai gana nemazos buvo abiems, o del raudonumo tai as nelabai suprantu ar raudona ar ne ji g.gif tik kita diena apziurejus gerkle puliukus pamaciau, iskart daviau beladona homacord, kas valanda po 5 lasiukus (cia vidurineliui). temperatura laikesi mazdaug vienoda apie 3 dienas, tada pakeiciau i beladonos zirniukus, tai pradejo krist, ir po 2 dienu puliuku ant tonziliu jau nebebuvo. dickiui susirgus ir iskart daviau beladonos zirniuku - i stikline vandens 10 zirniuku ir girdziau per diena. siandien jau tempos nebeturejo, o ir tonziles tik vs islindusios matosi, puliuku neber thumbup.gif dar per tas ligas pavyko apsilankyt pas homeopate, tai vidurineliui kai tempos nebebuvo, liepe duot mercurius zirniuku 4u.gif
tai va, gal pagelbejau kazkiek ax.gif ir siaip, beladona mano vaikams beveik prie visko yra skiriama ir puikiai tinka rolleyes.gif net ir man, labai gerai padejo (gal kam bus aktuali), kai temperatura sukilo del krutines, guzu nebuvo, bet keliose vietose skaudejo, tai labai greitai sutvarke thumbup.gif aisku ir maziukas prie to dar prisidejo, traukdamas uzsistovejusi pienuka smile.gif
Atsakyti
Anot M, skraido kažkoks gerklinis virusas...
mano mažasis sukarščiavo, norėjau viską dantim suversti, bet vis tik bus virusiukas...
Gydomės su Mercurius j.f, Beladonna ir Allium cepa 4u.gif Jau po trečios dozės vaikas aprimo ir temperatūra sumažėjo 4u.gif
Atsakyti
patarkite homeopata Klaipedoj ax.gif
Atsakyti
O kas galetu pasakytikurrasti zmogu ,kuris galetu normaliai isaiskinti kas kada skiriama ir kaip dozuojama g.gif zirniukuvaistinese yra..parduoda be recepto..bet nevisada sugeba paasikinti kaip ir kiek ilgai vartoti..pasakymas kaip gydytojasnurode..o jei gydytojas tik antibus pripazysta? o pas homeopata kai buvome..visas liga sgydo konstituciniais vaistais..tiesiog didinaju zirniuku skaiciu ax.gif o kas galetu suteikti nuoseklaiinfo apie zmeniau isvardintus g.gif pvz sergant umiu tonzilitu pakanka vien beladonos?o kaip ja vartoti? kiek metukupagal tai? o kaip daznai? kiek dienu? jau praejus ismtomams? kiek laukti ir tiketis rezultato..o kada jau sakyti stop ir rinktis antibus g.gif
esu visai pasimetusi.. ax.gif

Allium cepa D3 - skiriamas, esant virusinės ir alerginės kilmės nosiaryklės uždegimui, pasireiškiančiam vandeninga sloga, čiauduliu, ašarojimu.

Belladonna D3 - vienas iš pagrindinių priešuždegiminių vaistų, skiriamas esant paraudimui, patinimui ir pulsuojančiam skausmui bet kurioje kūno dalyje, sergant tonzilitu, gastritu ar kitu uždegimu.

Bryonia D3 - vartojama sergant faringolaringitu, esant sausam bronchitui, ypač gripiniam kosuliui gydyti. Taip pat nuo sąnarių uždegimo, gastrito, kepenų funkcijos sutrikimų.

Hepar sulfur 6 - tai vienas iš homeopatinių imunostimuliatorių. Vartojama, kai žmogus dažnai peršala, ilgai negyja pūliuojančios žaizdos, kamuoja užtrukęs bronchitas, angina, abscesai, furunkuliozė
Atsakyti
Anikita, geras klausimas ax.gif Geriausia - skaityt pačiai įvairią info. Nemanau, kad rastumėt paskaitas tokiem "iš gatvės", t.y. ne gydytojams. Kiek bandžiau ieškoti - neradau. Nebent kas nors būtų pasikeitę per porą metų.
Atsakyti
Obuoliausia, as gydytoja blush2.gif bet ne homeopate doh.gif kuo daugiau zinai..dejabet tuo daugiau klausimu doh.gif man neaiskiausia kur tariba,kada reikia gydytis homeopatija,o kadajau reikia imtis iprasto gydymo..kad neprisizaisti..visgi vaikai yra vaikai..nelabai jie ka pasakys ax.gif
Vilniuje as pati esu apsilankiusi pas Pinikiene..nieko blogo negaliu pasakyti ax.gif bet kaip sakau ji yra klasikines H salininke..ir gydo principe konstituciniu vaistu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 04 27, 21:33)
Obuoliausia, as gydytoja blush2.gif  bet ne homeopate doh.gif  kuo daugiau zinai..dejabet tuo daugiau klausimu doh.gif  man neaiskiausia kur tariba,kada reikia gydytis homeopatija,o kadajau reikia imtis iprasto gydymo..kad neprisizaisti..visgi vaikai yra vaikai..nelabai jie ka pasakys ax.gif
Vilniuje as pati esu apsilankiusi pas Pinikiene..nieko blogo negaliu pasakyti ax.gif  bet kaip sakau ji yra klasikines H salininke..ir gydo principe konstituciniu  vaistu ax.gif


O tai yra blogai? blush2.gif g.gif
Man ir tiek daug klausimų kyla doh.gif .Jau trečia diena vaikui tempa sukyla iki 39 ,kosta,sloguoja penkta diena verysad.gif .Kosuliai jau apmažėjo,sloga jau tokia nebe sloga daros,tik,kad tempa laikosi.Pediatrė išrašė antibų,o homeopatė dar patarė neduoti.Baisu,kad neprisižaisčiau nedavus antibų,bet ir labai nesinori jų duoti,nes paskutiniu metu tie antibai mum jau tapo kaip duona kasdieninė doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(niunyte @ 2011 04 27, 21:17)
O tai yra blogai?  blush2.gif  g.gif
Man ir tiek daug klausimų kyla doh.gif .Jau trečia diena vaikui tempa sukyla iki 39  ,kosta,sloguoja penkta diena verysad.gif .Kosuliai jau apmažėjo,sloga jau tokia  nebe sloga daros,tik,kad tempa laikosi.Pediatrė išrašė antibų,o homeopatė dar patarė neduoti.Baisu,kad neprisižaisčiau nedavus antibų,bet ir labai nesinori jų duoti,nes paskutiniu metu tie antibai mum jau tapo kaip duona kasdieninė doh.gif .


Jeigu lengvėja, vaikas nėra vangus - virusas stagaruojas iki 5 dienų. O tas "kiauliagripis" ir gerą savaitę (čia prieš kurį laiką visos dalinos tokia patirtim).

Anikita, smagu, kad esama čia ir medikų bigsmile.gif Pati tikrai gali įvertinti vaiko būklę. O dozavimas, potencijos yra patirties dalykas. ax.gif Gi kiekvienas žmogus skiriasi ir negali būti griežtos taisyklės po kiek ir kokių.
Bendrąsias tikriausiai žinai: žirnių tiek, kiek vaikui metų (max. suaugusio dozė 9 ž.), žemos potencijos - lėtiniams, fiziniams negalavimams, aukštesnės - ūmiems ir emocijų sutrikimams.
Pasėdėjus prie literatūros po gero pusmečio turėtum atsirinkti, kas ir kaip. Be to, medikams vyksta ir konferencijos (Homeopatijos ir homotoksikologijos asociacija, Mitela), kažkada dar Popovas mokydavo (bent prieš tris metus taip sakė).
Dar vyksta nuotoliniai mokymai (galima rasti informacijos, pvz. P. tinklalapyje, www.hpathy.com). Šitie tikslingi tiktai medikams, nes baigęs "eilinis pilietis" Lietuvoje galės nebent namiškius gydyt, o jie kainuoja pakankamai...

Papildyta:
http://www.isohh.org/joinisohh/member

Čia jeigu kiltų noras studijuot. ax.gif Pati nebandžiau, tik, kiek žinau, rimta organizacija.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Sauliukas:) @ 2011 04 21, 16:24)
Kada eisite? ar galėtumėt po vizito parašyt atsiliepimus? ačiū labai.


kaip ir zadejau, rasau atsiliepimus ax.gif Kol kas sunku ka nors pasakyti, homeopate labai daug klausinejo apie musu vaikystes, apie dabartines ligas, apie seneliu ligas, apie gimdyma, nestuma ir pan., tikrai visko daug bigsmile.gif Kol kas israse Pulsatilla. Liepe vartoti pora menesiu ir vel ateiti. (Merginos, kurios labiau ismano, cia skaitosi konstitucinis vaistas?)
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 04 28, 00:34)
Jeigu lengvėja, vaikas nėra vangus - virusas stagaruojas iki 5 dienų. O tas "kiauliagripis" ir gerą savaitę (čia prieš kurį laiką visos dalinos tokia patirtim).


Tai gi va,kad,mano akim žiūrint,negerėja.Tik akis pramerkus jau 37,7. visa pikta,tai nusikloja jai karšta,po penkių min jau apsikloja,nes šalta.Vakar vakare sakė silpna verysad.gif po kiek laiko jau gerai.Valgyt nieko nebenori.Tempa jau ketvirta diena,kosa šešta,jau trečia naktis vargina kosulio priepoliai doh.gif
Vienintelis pagerėjimas,tai ,kad sloga upeliu nebebėga. Bet tokia kaip ir vidinė pasidarius,tai kaži ar tai galima pavadinti pagerėjimu g.gif
Pediatrė paklausius pasakė,kad pilna smulkių,stambių,sausų,drėgnų karkalų doh.gif
Jaučiu reikia neberizikuot ir duot antibai verysad.gif
Atsakyti
Anikita, man rodos tokios susistemintos info apie dozavimą niekur nėra. Dėl tos priežasties, kad jei žirniukų aprašymai yra labai detalūs ir išsamūs, tai dozavimas dažnai tėra gyd.homeopato praktikos reikalas ar hom.mokyklų skirtumo klausimas.

Be to žirniukai yra skirtingi, vieni ilgalaikio poveikio, kt trumpalaikio, vieni vadinami polichrestais (tokie, į kuriuos reaguoja beveik visi žmonės, pvz. sulphur, lachesis, todėl jais labai greit galima susikelt ir neigiamus požymius), kiti tokių savybių neturi.

Man asmeniškai vien konstitucinio gydymo neužtenka. Aš net teoriškai nesuprantu kodėl pvz. susitrenkimo atveju (ypač jei jis tik išorinis) reiktų duot konstitucinį, o ne arniką (kuri tiesiog nuostabiai veikia sutrenkimo vietą), ir kodėl tokiu atveju turėtų būt svarbu kaip patyręs traumą asmuo miega ir ką valgo...
Atsakyti