Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

QUOTE(Obuoliausia @ 2011 06 18, 23:30)

Dažniausiai skiria Staphysagria. Pamėginkit pasižiūrėti www.homeopathyandmore.com (viršuje, kur yra paieška) "stye" - pagal tai, kaip atrodo, kuri akis ir pan.


dėkui, tik nesigauna/nemoku aš ten naudotis...
akis kairė, akies gale ant voko miežis. Net vokas šiek tiek patinęs, pamėlęs, ir guziukas yra... tai spėju jog ten miežis, bet gal koks vidinis g.gif pati niekad neturėjus tokio "gėrio", tai net nežinau kaip jis atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuksvan @ 2011 06 18, 22:15)
Nu va \, kad ir kaip nieko naujo, buvom pas homeopata, tai ta ir skyre calsium carbonitum, ir dar hamomila gerem kartu bet po to tapo dar irzlesnis ir dar labiau paryskejimo berimai tai jis liepe nutraukti porai savaiciu tuos zirnelius, nes sake jie dar organizme islieka tiek laiko, tai irzlus nebebuvo bet vat kad beria toliau na eisim pas alergologus bet zynau kad ten nieko gero nepesim kaip tik visokie tepaliukai hormoniniai, reiks turbut skambintis ir vel tartis ka cia pagerus maziukui, aciu uz patarimus visoms  4u.gif

mums nuo skaidrios slogytes padejo alium cepa, bet kadangi mes turim alergine sloga tai mums gaminamus lasiukus israse 35Nr. ten ieina ir alium cepa ir sabadilla, euphorbium ir dar berods du komponentai tai tikrai labai padejo, nes jau ir akys buvo raudonos ir ciaudedavo o dabar nieko tik nugaryte isberta kaip dilgeline virsuje matyt tokia alergija unsure.gif


dėl dilgelinio bėrimo maniškei paskirta Urtica 30
Atsakyti
QUOTE(opium @ 2011 06 19, 11:23)
dėl dilgelinio bėrimo maniškei  paskirta Urtica 30


aciukas, siandien ziuriu jau graziau atrodo, maziau paberta smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
Ka galetu naudoti mazinti adenoidams 2-3laipsnio?Lymphomoysot gere kaip ir be poveikio. Operuoti nenoriu, vaikas ne knarkia,retai kada issiziojes miega,tik slogos baisines buna doh.gif
Ir ka naudot kad maziau saldumynu noretusi doh.gif cia jau mamytei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2011 06 19, 13:23)
Laba diena,
Ka galetu naudoti mazinti adenoidams 2-3laipsnio?Lymphomoysot gere kaip ir be poveikio. Operuoti nenoriu, vaikas ne knarkia,retai kada issiziojes miega,tik slogos baisines buna doh.gif
Ir ka naudot kad maziau saldumynu noretusi  doh.gif  cia jau mamytei blush2.gif


Tokiu atveju geriausia kreiptis į homeopatą 4u.gif Norint rezultato, reikia įvertinti patį vaiką, nes tai nėra paprasčiausia sloga, o jau ilgalaikio negalavimo pasekmė.

Dėl saldumynų - pasiskaitykite Lycopodium.

Atitempiu nuorodą:
http://hpathy.com/ca...thy-in-allergy/

Nauja tai, kad suvardinta atskiri vaistai pagal alergenus. Aišku, tai negali būti 100 proc. atitiktis visiem. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

mažas straipsniukas lietuvių kalba apie slogos gydymą homeopatiniais vaistais http://www.infomed.l...iniais-vaistais

gal kam pravers ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuksvan @ 2011 06 18, 21:15)
nugaryte isberta kaip dilgeline virsuje matyt tokia alergija unsure.gif


Dilgėlinė aprimo? Kaip tik dabar vieną variantą "atidirbinėjom" cool.gif Pamėginkit Apis homaccord, jeigu eina dideliais plotais ("bandom") ir pradeda rausti visas kūnas.
Hr... tiems, kas gamina maistelį su 'vitaminais E' tik hemorojaus gero galiu palinkėt.
Atsakyti
Nava apsilankeme pas homeopata..tiesa klasikini homeopata 4u.gif
zinot man kilo toks klausimas blush2.gif jus cia gydotes ivairius simptomus galybemis zirniuku,atitinkamiem negalavimam g.gif
o ar niekas nesigydo vadinamais kostituciniais zirniukai? unsure.gif
pvz..man nustatytas calcium tipas..vaikui sulfur..ir butent tais zirniukais stengiamasi sukovoti su bet kuria liga g.gif
niekas taip nesigydo? blush2.gif ar as cia kazko nesupratau dar iki galo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 06 20, 13:49)
niekas taip nesigydo? blush2.gif  ar as cia kazko nesupratau dar iki galo tongue.gif


Mes paprastai salia konstitucinio dar ir simptomatini pridedam, kad geriau veiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 06 20, 13:49)
Nava apsilankeme pas homeopata..tiesa klasikini homeopata 4u.gif
zinot man kilo toks klausimas blush2.gif  jus cia gydotes ivairius simptomus galybemis zirniuku,atitinkamiem negalavimam g.gif
o ar niekas nesigydo vadinamais kostituciniais zirniukai? unsure.gif
pvz..man nustatytas calcium tipas..vaikui sulfur..ir butent tais zirniukais stengiamasi sukovoti su bet kuria liga g.gif
niekas taip nesigydo? blush2.gif  ar as cia kazko nesupratau dar iki galo tongue.gif


Savo sunu dabar gydau konstituciniu Silicea, taciau salia to anginai ir adenoidams mazinti mums skyre papildomai zirniukus. Dukrai lygiai tas pats- konstitucinins imuninenei sistemai stiprinti, kai dygsta dantys, siuo metu calcium phosphoricum, o susirgus jau geriame daugiau.
Tiesa, kad klasikiniai homeopatai dazniausiai skiria viena vaista.
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 06 20, 13:49)
Nava apsilankeme pas homeopata..tiesa klasikini homeopata 4u.gif
zinot man kilo toks klausimas blush2.gif  jus cia gydotes ivairius simptomus galybemis zirniuku,atitinkamiem negalavimam g.gif
o ar niekas nesigydo vadinamais kostituciniais zirniukai? unsure.gif
pvz..man nustatytas calcium tipas..vaikui sulfur..ir butent tais zirniukais stengiamasi sukovoti su bet kuria liga g.gif
niekas taip nesigydo? blush2.gif  ar as cia kazko nesupratau dar iki galo tongue.gif


ir mes gydomės konstituciniu, Calcium carbonicum". mirksiukas.gif
Atsakyti
o konstitucinis geriamas kaip sakant profilaktikai? kad siaip stipresnis butum..o ne gydymui g.gif
Atsakyti