Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 24, 17:53)
Pamėginkit pakaitomis dar duoti Antigripiną 3, ir žiūrėkit, kuris geriau veikia.

Dozavimas žirnių pirmame psl. Dažnumas - pagal poreikį, pvz. kai vėl pakimsta, pasidaro zirzlesnis.

jis pakimsta tik kai rekia..t,.y. kai susipykstam blush2.gif jei ne nekimsta..tik jauciasi dregnas karkalas gerklei..negiliai ax.gif o kiek galima duoti taip p odu zirnius? kaip ta poreiki man suprast? vaikui 2,5 m g.gif
Papildyta:
jis pats ne ka tepasako doh.gif ir suprask ta poreiki kad gurdrus unsure.gif
Papildyta:
tai ka pati matau tai blizgancios akys ir paraudus gerkle 4u.gif kaip man vertinti poveiki? ir atsaka? juk nei akys nei gerkle greit nepasidarys normalus.. tai ir klausiu kiek ilgai man duoti po kelis zirnius daznai? blush2.gif
Papildyta:
norisi bent kiek i ta darza dar pavaikscioti..kad vel netektu tupet namie savaite doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2011 05 23, 12:52)
Jos negalima gerti ilgiau nei 21 dieną. Manau, jei paduosit rytais po kelis šaukštelius mėnesį - nieko neatsitiks. Tačiau turiu perspėti, kad ji aktyvina nervų sistemą. Bet iš tikrųjų tai daugiau turbūt pasijaučia geriant dideliais kiekiais, nes ant savo vaiko to nepastebėjau: nebuvo labiau dirglus ar nervingas. Jam duodu mėnesį pagerti po 1/3 puoduko, paskui padarau pertrauką.

Papildyta:

Gali drąsiai duoti ir ne savaitę. Arba savaitę duok, savaitę pertrauką. Taip irgi tinka.

Dar prie to pačio, kad žinoti visą eiga jei netyčia užpultų liga.
Profilaktikai - pelyno arbata.
Jei susergama, pačioje ligos pradžioje duoti Arsenicum album 6. jei nepadeda, tada Nux Vomica (ar diarheel). Ar teisingai?
O kaip su tokiais dalykais, kaip smecta? g.gif

QUOTE(anikita @ 2011 05 24, 18:23)
jis pakimsta tik kai rekia..t,.y. kai susipykstam blush2.gif  jei ne nekimsta..tik jauciasi dregnas karkalas gerklei..negiliai ax.gif  o kiek galima duoti taip p odu zirnius? kaip ta poreiki man suprast? vaikui 2,5 m g.gif
Papildyta:
jis pats ne ka tepasako doh.gif  ir suprask ta poreiki kad gurdrus unsure.gif
Papildyta:
tai ka pati matau tai blizgancios akys ir paraudus gerkle 4u.gif  kaip man vertinti poveiki? ir atsaka? juk nei akys nei gerkle greit nepasidarys normalus.. tai ir klausiu kiek ilgai man duoti po kelis zirnius daznai? blush2.gif
[

Man rodos Antigripas2 skirtas, kai būna raudona gerklė ir gerklinis kosėjimas.

Man asmeniškai raudoną gerklę gerai sutvarko Tonsilotren, bet ant vaikų nebandžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2011 05 24, 19:18)
Dar prie to pačio, kad žinoti visą eiga jei netyčia užpultų liga.
Profilaktikai - pelyno arbata.
Jei susergama, pačioje ligos pradžioje duoti Arsenicum album 6. jei nepadeda, tada Nux Vomica (ar diarheel). Ar teisingai?
O kaip su tokiais dalykais, kaip smecta?  g.gif

Pelynas tinka ir ne profilaktikai. Iš homeopatinių - Arsenicum, nux vom., berberis lyg tais.
Šiaip neduodu smectos, turiu, bet neduodu. nebent rehidrono, kad atstayti mineralines medžiagas, arba mineralizuotą vandenį duoti gerti.
Atsakyti
vyras gere pelynu arbata,..skundesi negerumu..bet visduriavimas neprasidejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2011 05 25, 16:30)
Pelynas tinka ir ne profilaktikai. Iš homeopatinių - Arsenicum, nux vom., berberis lyg tais.
Šiaip neduodu smectos, turiu, bet neduodu. nebent rehidrono, kad atstayti mineralines medžiagas, arba mineralizuotą vandenį duoti gerti.


Kodėl neduodi? Kažkas negerai su tais vaistais? g.gif

Merginos, kai atrodo, kad vėl prasidės pūlinga angina - tinka Mercuris sol?
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 05 26, 22:32)
Kodėl neduodi? Kažkas negerai su tais vaistais?  g.gif

Merginos, kai atrodo, kad vėl prasidės pūlinga angina - tinka Mercuris sol?

Viskas ten su jais gerai, tik mano vaikui paprasčiau pelynų arbatą išgerti nei Smectos. O be to, geriant pelyną jis lygiai taip pat sėkmingai veikia. Nepamirškit, kad kai sergi, tai tada gerti 3 kartus per dieną galima. Tad duoti Smectos kaip ir nebėr reikalo, kad nepadauginti.
Atsakyti
o kuria belladona geriau rinkits C6 ar D3 esant paraudusiai gerklei, zalsvam snargliukui g.gif taciau vaikas siaip zvalus jauciasi gerai 4u.gif nekarsciuoja g.gif ar gal pabandyti beladona humacord g.gif net nezinau kas cia butu geriausia..kad uztektu stiprumo ax.gif
Papildyta:
o gal kas pasakys kas tinka candinai? (pienlige burnyteje)
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 05 27, 07:44)
o kuria belladona geriau rinkits C6 ar D3 esant paraudusiai gerklei, zalsvam snargliukui g.gif  taciau vaikas siaip zvalus jauciasi gerai 4u.gif  nekarsciuoja g.gif ar gal pabandyti beladona humacord g.gif  net nezinau kas cia butu geriausia..kad uztektu stiprumo ax.gif
Papildyta:
o gal kas pasakys kas tinka candinai? (pienlige burnyteje)


Anikita, pasiskaitykit daugiau. Nemanau, kad čia beladona. Ir pasiskaitykit plačiau apie potencijas - homacordas tokiu atveju nėra tikslingas ax.gif
3 Antigripinas nepadėjo? Coryzalia?

Apie pienligę buvau įmetus prieš kelis puslapius.

Čia apie pienligę apskritai:

http://www.truestarh...es/2265000.html

Turiu įtarimą, kad tiek pienligę, tiek nosį galėtų paveikt Pulsatilla. Ar vaikas labai "rankinukas"?
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 27, 09:54)
Anikita, pasiskaitykit daugiau. Nemanau, kad čia beladona. Ir pasiskaitykit plačiau apie potencijas - homacordas tokiu atveju nėra tikslingas  ax.gif
3 Antigripinas nepadėjo? Coryzalia?

Apie pienligę buvau įmetus prieš kelis puslapius.

Čia apie pienligę apskritai:

http://www.truestarh...es/2265000.html

Turiu įtarimą, kad tiek pienligę, tiek nosį galėtų paveikt Pulsatilla. Ar vaikas labai "rankinukas"?

visai ne rankinukas schmoll.gif kaip viesulas laskto..ir is kur ta pienlige doh.gif sirgom nesenai virusu zarnyno g.gif o dabar candida islindo burnoje.
o beladona netinka prie paraudusios gerkles? unsure.gif zodziu tada jauciuosi jau visai vista..ir einu slpetis verysad.gif
beje uzsirasiau pas pinikiene..tikiuosi sulauksiu eiles..ir nebeikiresiu cia jums blush2.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif mes pradejome irgi neperseniausiai homeopatija dometis buvome jau ir pas homeopata, bet iskilo vistik toks klausimas g.gif jeigu reikia zirniukus gerti 3 kartus dienoj tai vadinasi kiekviena karta as tuos zirniukus kiek jam skirta turiu istirpinti? ar kaip gydytojas pasake kad reikia istirpinti vandenyje ir duoti ta vandeni 3 kartus dienoj gurksnoti? kaip butu geriau dozuoti zirniukus?nes galvoju gal per mazai jam tada dozuoju unsure.gif

aciu jeigu atsakysite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 05 27, 11:23)
visai ne rankinukas schmoll.gif  kaip viesulas laskto..ir is kur ta pienlige doh.gif  sirgom nesenai virusu zarnyno g.gif  o dabar candida islindo burnoje.
o beladona netinka prie paraudusios gerkles? unsure.gif  zodziu tada jauciuosi jau visai vista..ir einu slpetis verysad.gif
beje uzsirasiau pas pinikiene..tikiuosi sulauksiu eiles..ir nebeikiresiu cia jums blush2.gif


Mano žiniomis Belladona tinka ten, kur raudona, pulsuoja ir pan. Esu užsirašiusi per seminarą, kad esant raudonai gerklei be karščiavimo duoti C6 berods ir 1 kart dienoje. o jei su karščiavimu, tai jau D6 ir jau daugiau kartų. Bet čia gal netikslios tos dozės.

Atsakyti
Nemanau, kad beladona bus su uždegimu, kai yra žalsvos išskyros. Čia gali būti daugybė variantų. Ir ji pasireiškia ganėtinai "aštriai" - raudonumas intensyvus, gali staigiai šauti temperatūra, skausmas didelis, atsirandantis staiga.
Žinau, kad homeopatai skiria ir lėtiniu atveju, bet pati tokio varianto apibūdint, kada tiktų, nežinau.

Dėl dozavimo: kiekvienam individualu. Kas vienam gali būti pakankamai, kitam - per dažnai. Tiesiog reikia sekti reakciją.
Atsakyti