Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

Aciu merginos 4u.gif bet nezinau, nezinau ka ir bedaryti verysad.gif vakar pakilo temperatura iki 38,2 ir laikesi visa nakti, vis dar laikosi, kraujas rodo leukocitu padidejima... Daktare pasake, kad ziaurus tonzilitas, lyg ir desiniame plautyje kazka girdi verysad.gif gavom skubu siuntima pas pediatra, ziuresim, ka sakys, bet cia jau turbut hompeopatija nepades... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Iewuzze @ 2011 05 19, 12:24)
Sveikos 4u.gif

mes vis dar neissikapstom is tos zaliosios slogos verysad.gif pakoseja, neuzkimus, bet prie viso to is po nakties akytes buna gerokai patraiskanojusios unsure.gif  ar nebus cia nuo slogos? Vis dar Pulsatilla duodu ir Lycopodium, bet jau kelinta diena balansuojam ties ta pacia stadija, plius akys dasidejo, tai jau cia ne i gerejima turbut doh.gif  nebezinau, ka duot unsure.gif

per paskutinį sirgimą, kai liga kelias dienas lyg "užsistovėjo" vietoje, padažninau vaistų davimą nuo 4 iki 6-7 kartų per dieną ( dažniau niekaip neįstengiau, dėl nuolatinio valgymi ar gerklės skalavimo) be to tirštai slogai skystint daviau po tabletę 2 k.dienoj Sinupreto. Po trijų dienų jau galėjau sakyt, kad vaikas sveikas.
Belladoną duočiau iki pasveikimo. Dažnai.

QUOTE(orchideja123 @ 2011 05 19, 14:21)
O sunus kokio amziaus? Ar tiktu 2 m vaikui 30 potencija?

Mūsų gydytoja nuo 1,5 m. 30 potenciją skiria

QUOTE(lydekaite @ 2011 05 19, 14:24)
Ačiū.  4u.gif Pasiskaitysiu plačiau apie jį.
Kažin 4,5 metų vaikiukui nebus per stipri 30 potencija?  rolleyes.gif Kokio amžiaus jūsiškis vartojo šį vaistą?


tokio amžiaus ir daviau. .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo opium: 20 gegužės 2011 - 17:23
QUOTE(opium @ 2011 05 20, 18:22)
per paskutinį sirgimą, kai liga kelias dienas lyg "užsistovėjo" vietoje, padažninau vaistų davimą nuo 4 iki 6-7 kartų per dieną ( dažniau niekaip neįstengiau, dėl nuolatinio valgymi ar gerklės skalavimo) be to tirštai slogai skystint daviau po tabletę 2 k.dienoj Sinupreto. Po trijų dienų  jau galėjau sakyt, kad vaikas sveikas. 
Belladoną duočiau iki pasveDažnai.
Mūsų gydytoja nuo 1,5 m. 30 potenciją skiria
tokio amžiaus ir daviau. .ikimo.


buvom mes ligoninej, persviete plaucius, tai isvada - bronchitas unsure.gif tai is kur ta musu daktare tas tonziles padidejusias mate, nes ligoninej sake, kad tonziles normalios doh.gif Israse antibu, tempa virs 39, taip nesinori ju duot, idomu iki kiek galiu laukt, kad neprisizaist unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Iewuzze @ 2011 05 20, 18:29)
buvom mes ligoninej, persviete plaucius, tai isvada - bronchitas unsure.gif  tai is kur ta musu daktare tas tonziles padidejusias mate, nes ligoninej sake, kad tonziles normalios doh.gif Israse antibu, tempa virs 39, taip nesinori ju duot, idomu iki kiek galiu laukt, kad neprisizaist unsure.gif


na mano vaikui bronchito nėra buvę... viskas lengvesnėj formoj praeidavo...šiaip, jei negalėčiau tiesiogiai susisiekt su homeopate ir pasikonsultuot, duočiau antibus
Atsakyti
QUOTE(opium @ 2011 05 20, 18:35)
na mano vaikui bronchito nėra buvę... viskas lengvesnėj formoj praeidavo...šiaip, jei negalėčiau tiesiogiai susisiekt su homeopate ir pasikonsultuot, duočiau antibus

drinks_cheers.gif , jei negalit su homeopate susisiekti tiek kartu kiek reikes, pvz kiekviena diena ar kas antra, tada duočiau antbiotikus. Bet ir tai su klaustuku - vertinčiau visą situaciją: vaiko būseną, temeratūrą, sveikatos kitimą. Bet čia kiekvienai mamai apsispręsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iewuzze @ 2011 05 20, 18:29)
buvom mes ligoninej, persviete plaucius, tai isvada - bronchitas unsure.gif  tai is kur ta musu daktare tas tonziles padidejusias mate, nes ligoninej sake, kad tonziles normalios doh.gif Israse antibu, tempa virs 39, taip nesinori ju duot, idomu iki kiek galiu laukt, kad neprisizaist unsure.gif

o Bronchograno neturit?

Mano vaikas metų neturėdamas ilgai sirgo - nežinau, ar bronchitas buvo, ar ne - biški ignoravau gydytoją blush2.gif Bet kosėjo žiauriai, ventoliną buvo prirašę (jo nedaviau, bet inhaliavau paprastai su savo inhalaitoriumi), buvo ir tempa, sloga ir t.t. Bet išsveiko be antibų.
Tiesa - dariau CRB kraujo tyrimą - leukocitai buvo gana normos ribose.
Bet irgi bijojau neprisižaisti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(opium @ 2011 05 20, 18:35)
na mano vaikui bronchito nėra buvę... viskas lengvesnėj formoj praeidavo...šiaip, jei negalėčiau tiesiogiai susisiekt su homeopate ir pasikonsultuot, duočiau antibus



QUOTE(Kirkė @ 2011 05 20, 22:54)
drinks_cheers.gif , jei negalit su homeopate susisiekti tiek kartu kiek reikes, pvz kiekviena diena ar kas antra, tada duočiau antbiotikus. Bet ir tai  su klaustuku - vertinčiau visą situaciją: vaiko būseną, temeratūrą, sveikatos kitimą. Bet čia kiekvienai mamai apsispręsti  4u.gif



QUOTE(Braita @ 2011 05 20, 22:59)
o Bronchograno neturit?

Mano vaikas metų neturėdamas ilgai sirgo - nežinau, ar bronchitas buvo, ar ne - biški ignoravau gydytoją  blush2.gif Bet kosėjo žiauriai, ventoliną buvo prirašę (jo nedaviau, bet inhaliavau paprastai su savo inhalaitoriumi), buvo ir tempa, sloga ir t.t. Bet išsveiko be antibų.
Tiesa - dariau CRB kraujo tyrimą - leukocitai buvo gana normos ribose.
Bet irgi bijojau neprisižaisti  unsure.gif


aciu merginos 4u.gif Bronchitas mums pirma karta. Kai as maza buvau mano mama sake, kad as buvau etatine bronchitininke ir ji man nei vieno karto nedave antibu unsure.gif Tai ji patare dar palaukt bent iki pirmadienio ir jei karsciavimas nekris, tada tirsimes kokia bacila sukele, kad normaliai nustatyt, kokiu antibu reikia 4u.gif
Mums slogos kaip ir nebera ir kosejo visai mazai, geriam daug skysciu, tai nakti jau daugiau pradejo koset, tai tikiuosi issikoses ir nukris ta tempa unsure.gif
O del leukocitu tai jie vos vos virsija ir mama sake, kad cia normalu, organizmas kovoja, plius jei padarytumem krauja dar pvz po valandos yra didele tikimybe, kad butu normos ribose, zodziu kaip ir visur taip ir tyrymuose yra paklaida 4u.gif
Na tikiuosi geriausio wub.gif
Atsakyti
Na, diagnozė "bronchitas" antibiotikais negydoma šiaip jau, vien todėl, kad tai bronchitas. Nes tai gali būti tiek virusas, tiek bakterijos, o kilmę bronchito parodo kraujo tyrimas. Mano abu vaikai su kiekviena sloga bronchitą apturi, tai turėtų ištisai antibus gert, taip išeitų doh.gif. Jei yra polinkis slogai leistis žemyn, tai ji ir leidžias, o su pasigarinimais, arbatom, kojyčių pasikaitinimais ir homeopatija visada sėkmingai pasveikstam.
Beje su "nusileidimu žemyn" būklė paprastai visada pablogėja, būna, kad net ir temperatūra atgrįžta, ir kiek anskčiau darydavau išsamius kraujo tyrimus niekad bakterinio uždegimo nėra buvę.

Atsakyti
gal kas patars kaip palengvinti zarnyno infekcijos virusines aiga kudikiui?(7men) 4u.gif
viduriuoja..karsciuoja 4u.gif
Atsakyti
Sveiko smile.gif Aš uaip pat su klausimu - kokios pohilaktinės priemonės, kad neužsikrėtų Noro virusu? Nux Vomica?
Atsakyti
pakilimas dabar virusu zarnyno doh.gif
Atsakyti
Šiaip, kai vaikai prakutę, manau galima duoti pelyno arbatos. Nieko neatsitiks, jei karts nuo karto po mažą arbatinį šaukštelį suduosite ir visai mažiukams. Tai pati geriausia profilaktinė priemonė nuo virusinių tokių ligų.

Ir vėl aš su savo tom žolėm. blush2.gif Nepykit labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo argus: 23 gegužės 2011 - 10:31