Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

ievwuzze, dar Belladona pridėčiau iki 8 kartų per dieną. ( pas mus pagrindinis derinukas Bellad.+pulsat.) na, ir užimimui, kaip Lotynė rašė- Apis
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 05 14, 10:10)
Panašu, kad nusileido į gerklas ir gerklytę jai skauda. Aš duočiau Apis, jis nuima užburkimus visur  ir tinka prie pakimimo.



QUOTE(opium @ 2011 05 14, 21:00)
ievwuzze, dar Belladona pridėčiau iki 8 kartų per dieną. (  pas mus pagrindinis derinukas Bellad.+pulsat.)  na, ir užimimui, kaip Lotynė rašė- Apis


aciu mergytes uz patarimus notworthy.gif kazkaip man nuojauta kuzdejo, kad reikia belladonos, ja irgi vartojom, o vat apio neturejau, bet siandien lyg ir geriau 4u.gif Uztat mus su vyru vakar isgulde tas pats virusas, man tai palyginus lengvai, bet vyras iki siol paslikas guli unsure.gif Gal cia koks noro virusas? Nes mazoji tai irgi tik veme, neviduriavo, as irgi, tik vyrui atvirksciai g.gif O sloga gal, kad pas mazaja adenoidai, pagavo virusiuka, susilpnejo imunitetas ir islindo bacila g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos,
ką geriausia duoti, kai vaikas neserga, bet jau matosi, kad kažkas ne taip g.gif labai daug čiaudėja, irzlus, gerklė paraudus, slogos nėra g.gif
Atsakyti
Ko reiktų duoti šuneliui, kuris jau leisgyvis, paragavęs orchidėjų substrato, kuris jau pažaliavęs buvo( persodinimo metu)? Vemia dažnai , net vandenį sugirdžius.
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 05 15, 10:48)
Sveikos,
ką geriausia duoti, kai vaikas neserga, bet jau matosi, kad kažkas ne taip  g.gif  labai daug čiaudėja, irzlus, gerklė paraudus, slogos nėra  g.gif


Buvo ant vėjo? Tikriausiai Aconitum. Dar pažiūrėkit Allium cepa.

QUOTE(nikofija @ 2011 05 15, 13:24)
Ko reiktų duoti šuneliui, kuris jau leisgyvis, paragavęs orchidėjų substrato, kuris jau pažaliavęs buvo( persodinimo metu)? Vemia dažnai , net vandenį sugirdžius.


Aš duočiau veratrum homaccord. ax.gif Arba Arsenicum Album, ar Berberis homaccord.
Atsakyti
Mergaitės padėkit prašau.
Po smileysex.gif man prasideda perštėjimas, niežėjimas, atsiranda problemų su šlapinimusi. Kas galėtų padėti man? Kiek domėjausi, tai gali būti problemos dėl grybelio ar pienligės. Išskyrų jokių nėra.
Atsakyti
Visų pirmą daryt tai švariems, o po... būtinai pasišlapint mirksiukas.gif
O šiaip, kadangi panašiausia, kad tiesiog uždegimas pasižiūrėk plačiau šiuos :
Aconitum, Dulcamara, Cantaris, Pulsatilla.
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 15, 20:36)
Buvo ant vėjo? Tikriausiai Aconitum. Dar pažiūrėkit Allium cepa.


tie orai tokie permainingi doh.gif vieną dieną kepina kaip vidurvasary, kitą jau žieminės striukės reikia.... tikriausiai nuo vėjo, gyvenam ant laukų, vėjo karalystėj lotuliukas.gif
Ačiū Obuoliausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 15, 20:36)
Buvo ant vėjo? Tikriausiai Aconitum. Dar pažiūrėkit Allium cepa.
Aš duočiau veratrum homaccord.  ax.gif  Arba Arsenicum Album, ar Berberis homaccord.

Ačiū. Vakar kai viskas prasidėjo daviau Nux vom., o šiandien nuvežiau arsenicum ir veratrum. Dar veterinaras skysčių suleido ir vėmimą blokuojančių ir jau gerėja situacija.
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 12, 16:09)
O neatrodo, kad ta pati sloga būtų truputį kitokia? Vartojant vienkomponenčius tai būna ypač akivaizdu: pasikeičia kažkoks "kabliukas" - ir jau nebetinka. Man taip buvo su konstituciniais: akivaizdžiai tiko vieni, po gero pusmečio - kiti. Ir buvo daug vargo, kol pavyko atrasti, nes jie yra ganėtinai panašūs, tiesiog kažkas viduje pasikeičia.

drinks_cheers.gif man šitas Obuoliausios aprašytas variantas labai matosi ant dukros. Atrodo situacija kaip ir ta pati, o įprastiniai derinukai netinka. Tenka tada gydytoją trukdyti...

QUOTE(orchideja123 @ 2011 05 12, 16:37)
Gal kam yra teke isgydyti adenoidus homeopatijos pagalba? Prasyciau pasidallinti patirtimi. Mano sunui nustatyta 2-o laipsnio, gydytojai siulo operuoti, nes pradejes lankyti darzeli daznai serga ir sloguoja, bet as esu pries operacija.

Aš irgi buvau prieš operaciją, adenoidai sūnui buvo 2 laipsnio. Bet kai po 3 mėn gydymo homeopatiškai nepasistūmėjo adenoidai niekaip, su gydytoja nusprendėm, kad imuniteto ir vaiko daugiau nevarginsim ir operavom. Beje, LOR ir homeopatė įtarė, kad adenoidų priežastis buvo alerginė sloga. Ji paskui ir išlindo, praėjus porai mėnesių po operacijos.
Sūnaus atveju nesigailiu, kad išoperavom, nes vaikas sustiprėjo, imunitetas sustiprėjo - nuo rudens dar nesirgo. Be to, pas jį bvo dar ir tokia bėda, kad dėl adenoidų, kaip infekcijos šaltinio, buvo sustojęs augimas. O po operacijos, kai baigėsi begalinės slogos, vaikas per pusmetį ūgtelėjo 4 cm, kai prieš tai per visus metus tik 1 cm paaugo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 05 15, 23:30)
Aš irgi buvau prieš operaciją, adenoidai sūnui buvo 2 laipsnio. Bet kai po 3 mėn gydymo homeopatiškai nepasistūmėjo adenoidai niekaip, su gydytoja nusprendėm, kad imuniteto ir vaiko daugiau nevarginsim ir operavom. Beje, LOR ir homeopatė įtarė, kad adenoidų priežastis buvo alerginė sloga. Ji paskui ir išlindo, praėjus porai mėnesių po operacijos.
Sūnaus atveju nesigailiu, kad išoperavom, nes vaikas sustiprėjo, imunitetas sustiprėjo - nuo rudens dar nesirgo. Be to, pas jį bvo dar ir tokia bėda, kad dėl adenoidų, kaip infekcijos šaltinio, buvo sustojęs augimas. O po operacijos, kai baigėsi begalinės slogos, vaikas per pusmetį ūgtelėjo 4 cm, kai prieš tai per visus metus tik 1 cm paaugo unsure.gif

Kirke, o kaip gydytoja komentuoja alerginės slogos išlindimą po adenoidų operacijos? Ar jei nebūtumėt operavę, alerginė sloga nebūtų išlindusi? Ar gali būti, kad adenoidai prilaikė alerginę slogą? Ar anksčiau nebūdavo alerginės slogos ar atopinio dermatito požymių?
Noriu sau prisiimti kažkokią strategiją, veiksmų planą, kaip toliau elgtis... ax.gif
1. Ar kentėti, kiek jėgos leis, tas ištisines žalias slogas, toliau bandyti jas naikinti homeopatiniais vaistais tikintis, kad adenoidai kažkada nustos varginti (dukrytei 4,5 metų).
2. Ar ruoštis operacijai tikintis, kad po jos atsikratysim dažno slogavimo ir neįsimes alerginė sloga (dukra linkusi į alergiją, būdama 1 metukų sirgo atopiniu dermatitu, bet dabar valgo viską, išskyrus medų, oda graži, atopinio dermatito nėra, į medžių žydėjimą reakcijos nėra.).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lydekaite: 16 gegužės 2011 - 15:49
QUOTE(Kirkė @ 2011 05 15, 23:30)
drinks_cheers.gif
Sūnaus atveju nesigailiu, kad išoperavom, nes vaikas sustiprėjo, imunitetas sustiprėjo - nuo rudens dar nesirgo. Be to, pas jį bvo dar ir tokia bėda, kad dėl adenoidų, kaip infekcijos šaltinio, buvo sustojęs augimas. O po operacijos, kai baigėsi begalinės slogos, vaikas per pusmetį ūgtelėjo 4 cm, kai prieš tai per visus metus tik 1 cm paaugo unsure.gif


O čia tai naujiena... Sūnus irgi turi II laipsnio adenoidus, vargina dažna sloga, be to, yra smulkutis (na, gal ir normalus, nes ką tik suėjo 6 metukai, ūgis - 1,20, bet pagal grupės vaikus jis pas mane toks smulkių kauliukų). Tai dabar pradėsiu mąstyti, gal ir adenoidai prie to prisideda...
Papildyta:
QUOTE(argus @ 2011 05 15, 21:09)
Mergaitės padėkit prašau.
Po smileysex.gif man prasideda perštėjimas, niežėjimas, atsiranda problemų su šlapinimusi. Kas galėtų padėti man? Kiek domėjausi, tai gali būti problemos dėl grybelio ar pienligės. Išskyrų jokių nėra.


argus, absoliučiai pritariu Lotynei, dažnu atveju čia vyras užneša, todėl prieš jam būtina nusiprausti (abiems ax.gif ), o tau paskui nusišlapinti. Pamatysi, reikalai pasitaisys.
Atsakyti