Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 17 tema

Labas vakaras,mamytes, po 1,5 metu gydymosi homeopatiniais vaistukais šįkart buvom priversti gydytis antibiotikais verysad.gif nepaveike homeopatiniai vaistukai šlykštaus sauso 1,5 paros besitesiancio ištisinio kosulio. Su M pagalba gydomes. Pediatre skyre 10 dienu kursa (Unasyn antibiotiku). Konsultuojuosi su homeopatu,jis sako,kad viso kurso tikrai nereikia,2-3 dienu uztenka. Mamytes,kas duodat butinais atvejais antibus-duodat visgi pilna kursa ar ne? g.gif mano dvimetinukas apskritai antra karta gauna antibiotikus,imuniteto visai nera,nuo spalio sergam 9 -ą kartą doh.gif bijau,kad visai imunitetas susilpnes verysad.gif bet norisi,kad ir baclos butu uzmustos..turiu itarima,kad su hoemoaptiniais vis apsigydom,bet neissigydom,uztai taip daznai sergam.apie darzeli visai tyliu,nuo lapkricio vis bandom pradeti eiti..nueinam 2 dienas ir sergam... verysad.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 05 12, 15:58)
Sveikos,

kreipiuosi i jus pagalbos, zinau, kad pries tai reiktu paskaityti temu ne viena, bet nelabai turiu laiko. Mano mazylei 1.5m. Po velyku sukilo tempertaura nakciai, paskui tsirado sloga, viska suverciau dantukams, nes kaip tik labai viska grauze ir siaip ankstesni dantys analogiskai dygo. Po savaites pradejo kosciosti, matyt persalom kazkur, daviau umckalor, pasitaise tai nustojau duoti (is nosytes traukiau tokius zalius baisuoklius po umckaloro), po savaites ziuriu, kad ji man vel koseja. Kosulys grinai toks kad is gerkles butu, tikrai ne is giliau, nosyte vis dar pavarva, bet nestipriai. Gal parekomenduotumet, kaip mums pagaliau ivekti sita, kogero, kaip ir dauguma dabar uzpuolusia virsutiniu kvepavimo taku liga. Busiu labai dekinga uz pagalba, ir tikrai atsiprasau, jei apie tai buvo jau rasyta, o as nepaskaiciau.


Pirmai pagalbai pamėginkit Homeovox. Šiaip, per mažai informacijos, kad kažką konkrečiau būtų galima patart.
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2011 05 12, 20:44)
Labas vakaras,mamytes, po 1,5 metu gydymosi homeopatiniais vaistukais šįkart buvom priversti gydytis antibiotikais verysad.gif  nepaveike homeopatiniai vaistukai šlykštaus sauso 1,5 paros besitesiancio ištisinio kosulio. Su M pagalba gydomes. Pediatre skyre 10 dienu kursa (Unasyn antibiotiku). Konsultuojuosi su homeopatu,jis sako,kad viso kurso tikrai nereikia,2-3 dienu uztenka. Mamytes,kas duodat butinais atvejais antibus-duodat visgi pilna kursa ar ne? g.gif  mano dvimetinukas apskritai antra karta gauna antibiotikus,imuniteto visai nera,nuo spalio sergam 9 -ą kartą doh.gif bijau,kad visai imunitetas susilpnes verysad.gif  bet norisi,kad ir baclos butu uzmustos..turiu itarima,kad su hoemoaptiniais vis apsigydom,bet neissigydom,uztai taip daznai sergam.apie darzeli visai tyliu,nuo lapkricio vis bandom pradeti eiti..nueinam 2 dienas ir sergam... verysad.gif
ačiū 4u.gif


Na jei pradėjot antibiotikus, tai aš duočiau max penkias dienas 4u.gif Mums pediatrė max skiria 7 dienas, bet dažniausiai 5. Viskas taip pat priklauso nuo būklės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renna: 12 gegužės 2011 - 20:28
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 12, 16:09)
O neatrodo, kad ta pati sloga būtų truputį kitokia? Vartojant vienkomponenčius tai būna ypač akivaizdu: pasikeičia kažkoks "kabliukas" - ir jau nebetinka. Man taip buvo su konstituciniais: akivaizdžiai tiko vieni, po gero pusmečio - kiti. Ir buvo daug vargo, kol pavyko atrasti, nes jie yra ganėtinai panašūs, tiesiog kažkas viduje pasikeičia.


Kad tokio pasikeitimo kaip ir neužfiksavau... Jau bus geras pusmetis (o gal ir daugiau) kaip didčkei sloga prasideda nuo nosies kimšimosi rytais arba kartais ir vakarais apie dvi dienas, po to pratrūksta bėgti, bet bėga ne vandenėlis, o iškart tiršta geltona, dar po 2-3 dienų jau ir žalsva slogytė (dėl išvešėjusių adenoidų). Ir tada pučiam pučiam pučiam nosytę be pabaigos...
Ačiū, pabandysiu paieškoti to "kabliuko". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 05 12, 16:37)
Gal kam yra teke isgydyti adenoidus homeopatijos pagalba? Prasyciau pasidallinti patirtimi. Mano sunui nustatyta 2-o laipsnio, gydytojai siulo operuoti, nes pradejes lankyti darzeli daznai serga ir sloguoja, bet as esu pries operacija.

Adenoidų operacijos išvengimas vartojant homeopatinius man irgi laaabbbai stipriai aktualus. unsure.gif
Didčkei periodiškai duodu Lymphomyosot lašiukus 1,5 mėn. kursą ir purškiu Immuwash 2 mėn. LOR'istė juos mums paskyrė prieš 2 metus adenoidų pamažinimui ar bent augimo pristabdymui. Gal kas naudojate kitokius vaistus adenoidų augimo stabdymui? ax.gif
Kovojam su dažnom žaliom slogom, pasisakau prieš adenoidų šalinimą, bet kantrybės atsargos senka ir bijau, kad dar viena sloga ir ims viršų operacija (ypač kai pažįstami pasidžiaugia, kaip jiems dingo ilgalaikės slogos išsioperavus adenoidus).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lydekaite: 12 gegužės 2011 - 21:04
Sveikos paprasysiu ir as pagalbos 4u.gif

mazoji antradieni vakare pradejo ciaudeti ir taip gan daznai (nuojauta kuzdejo, kad nieko gero), nakti jau jautesi, kad nosyje kazkas yra, sunkiai prakvepavo, treciadieni jau prasidejo sloga, gan skysta su pulingom priemaisom. Bet bego tik kai atciaudejo, siandien i vakara sloga sutirstejo, neprakvepuoja, sunkiai traukiasi, kai ipurski juros vandens, istrauki ta vandenuka su zaliom priemaisom. Apie 8 vakaro pakilo temperatura iki 38,3 ir atrodo laikosi, uzmigo unsure.gif Homeopate mums buvo liepus kai susirgsim vartoti Pulsatilla iki 8 kartu per diena ir kai sloga pasidarys pulinga zalia dar Lycopodium unsure.gif ta ir darom unsure.gif kazkaip ta temperatura neramina, ar cia mum nepadeda zirniukai ir juos reiktu keist? 4u.gif Ir dar pastebejau, kad is desines snerves zymiai daugiau gleiviu traukiasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iewuzze: 12 gegužės 2011 - 21:05
QUOTE(lydekaite @ 2011 05 12, 21:02)
Adenoidų operacijos išvengimas vartojant homeopatinius man irgi laaabbbai stipriai aktualus.  unsure.gif
Didčkei periodiškai duodu Lymphomyosot lašiukus  1,5 mėn. kursą ir purškiu Immuwash 2 mėn. LOR'istė juos mums paskyrė prieš 2 metus adenoidų pamažinimui ar bent augimo pristabdymui. Gal kas naudojate kitokius vaistus adenoidų augimo stabdymui?  ax.gif 
Kovojam su dažnom žaliom slogom, pasisakau prieš adenoidų šalinimą, bet kantrybės atsargos senka ir bijau, kad dar viena sloga ir ims viršų operacija (ypač kai pažįstami pasidžiaugia, kaip jiems dingo ilgalaikės slogos išsioperavus adenoidus).


Tikrai įmanoma, ant nuosavo kailio patirta. ax.gif Aišku, garantijų nėra (kaip ir su cheminiais vaistais), bet ieškokit, kas galėtų padėt. Nenustebkit, kad kas kiek laiko reikės keisti, nes pradės "neveikti" - tiesiog atidirba kažką vienas vaistas ir reikia kito. Ir tikrai atrasit, kad kažkas pasikeitė arba elgesyje, arba eiga truputį skiriasi.


QUOTE(Iewuzze @ 2011 05 12, 21:03)
Sveikos paprasysiu ir as pagalbos 4u.gif

mazoji antradieni vakare pradejo ciaudeti ir taip gan daznai (nuojauta kuzdejo, kad nieko gero), nakti jau jautesi, kad nosyje kazkas yra, sunkiai prakvepavo, treciadieni jau prasidejo sloga, gan skysta su pulingom priemaisom. Bet bego tik kai atciaudejo, siandien i vakara sloga sutirstejo, neprakvepuoja, sunkiai traukiasi, kai ipurski juros vandens, istrauki ta vandenuka su zaliom priemaisom.  Apie 8 vakaro pakilo temperatura iki 38,3 ir atrodo laikosi, uzmigo unsure.gif Homeopate mums buvo liepus kai susirgsim vartoti Pulsatilla iki 8 kartu per diena ir kai sloga pasidarys pulinga zalia dar Lycopodium unsure.gif  ta ir darom unsure.gif kazkaip ta temperatura neramina, ar cia mum nepadeda zirniukai ir juos reiktu keist? 4u.gif Ir dar pastebejau, kad is desines snerves zymiai daugiau gleiviu traukiasi


Būt panašu į Pulsatillą 4u.gif O mažė pati labai verksminga ar pakankamai normaliai jaučiasi?
Dar pasiskaitykit Hepar sulfuris, Mercurius solubilis, Kalium bichromicum, Chamomilla (negalavimai dažnai būna dygstant dantims).
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2011 05 12, 20:44)
Labas vakaras,mamytes, po 1,5 metu gydymosi homeopatiniais vaistukais šįkart buvom priversti gydytis antibiotikais verysad.gif  nepaveike homeopatiniai vaistukai šlykštaus sauso 1,5 paros besitesiancio ištisinio kosulio. Su M pagalba gydomes. Pediatre skyre 10 dienu kursa (Unasyn antibiotiku). Konsultuojuosi su homeopatu,jis sako,kad viso kurso tikrai nereikia,2-3 dienu uztenka. Mamytes,kas duodat butinais atvejais antibus-duodat visgi pilna kursa ar ne? g.gif  mano dvimetinukas apskritai antra karta gauna antibiotikus,imuniteto visai nera,nuo spalio sergam 9 -ą kartą doh.gif bijau,kad visai imunitetas susilpnes verysad.gif  bet norisi,kad ir baclos butu uzmustos..turiu itarima,kad su hoemoaptiniais vis apsigydom,bet neissigydom,uztai taip daznai sergam.apie darzeli visai tyliu,nuo lapkricio vis bandom pradeti eiti..nueinam 2 dienas ir sergam... verysad.gif
ačiū 4u.gif



Del darzelio turime ta pacia problema. Pradejau leisti lapkriti, nenustojo sirgti, kol galiausiai po eilinio sirgimo nuejo 1,5 d ir parsinese roto virusa. Visa seimyna iskrito ir man truko kantrybe, nebeleidau 3 men. Dabar vel is naujo pratinames. Per ta laika homeopates pagalba stiprinom imuniteta, bet nelabai pavyko. Reiks bandyti pakeisti vaistus. Nuejes po keleto men pertraukos vel parnese ta pati geri- roto virusa. Kazkodel antrakart buvo sunkesne forma ir be laseliniu neissivertem.
Turejom keleta kartu ir sausa dusinanti lojanti kosuli, kaip ir jus rasote. Pastebejau, kad po keleto dienu gydymosi isvyksta toks persilauzimas, ty apie 2 dienas sunus labai daug, is tiesu be perstojo, kosejo. Mano mama, sesuo jau siule vartoti stipresnius vaistus, bet as nutariau islaukti. Gydemes homeopatiniais vaistais- Drosera ir Tartephedreel, del visa ko, nes vienakart buvo ilgasis savaitgalis priesaky, gydytoja israse antibiotku recepta, bet as jo taip ir nepanaudojau. Taip pat vakarais, kai nebuvo aukstos temperaturos karstame vandenyje kaitindavau kojas, istepdavu eukalipto tepalu, uzmaudavau vilnones kojines ir i lova. Rezultatas - po tu dvieju baisaus lojancio be perstojo dienu prasidedavo jau slapias kosulys. Tuomet keitem vaistus i Bronchali ir naudojom apie savaite, kol kosulys nepraejo. Taigi gydymas uztruko apie 2 savaites. Taciau issivertem be antibiotiku.
Taip pat pastebesiu, jog temperatura svyravo, ty is pradziu buvo auksta7,5 beveik 39, paskui zema 37,6 ir vel aukstesne 38, kol galiausiai nukrito.

Bet as esu beveik 100 proc isitikinus, kad mano sunui ligos prasideda del to, kad jis labai nenori i ta darzeli eiti. Darzelis jam yra didelis siaubas ir stresas, nuo kurio ir nusilpsta imunitetas. Kaip tai iveikti, kol kas neradau iseities....
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 12, 23:50)
Būt panašu į Pulsatillą  4u.gif O mažė pati labai verksminga ar pakankamai normaliai jaučiasi?
Dar pasiskaitykit Hepar sulfuris, Mercurius solubilis, Kalium bichromicum, Chamomilla (negalavimai dažnai būna dygstant dantims).


aciu 4u.gif mazoji siaip vakar visai gerai jautesi, net su temperatura sugebejo dukti biggrin.gif Nakti vis ziurejau ar karsta, tai man atrodo kad kazkur puse nakties buvo temperatura, po to nukrito, siaip miegojo pakankamai ramiai ir vis dar tebemiega. Dar pamirsau pamineti, kad pries tai nakti viena karta veme ir dar ryte viena karta, bet kadangi ir drauges mergaite veme, bet kita diena jau viskas gerai buvo, tai nusprendem, kad darzely apsinuodijo maistu (nes ta pacia grupe lanko) unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(orchideja123 @ 2011 05 13, 02:34)
Bet as esu beveik 100 proc isitikinus, kad mano sunui ligos prasideda del to, kad jis labai nenori i ta darzeli eiti. Darzelis jam yra didelis siaubas ir stresas, nuo kurio ir nusilpsta imunitetas. Kaip tai iveikti, kol kas neradau iseities....


mums nepasakyciau, kad didelis siaubas butu, bet darzelio lankymo tendencija trumpeja doh.gif Vasari po ilgu ligu maratono i darzeli neleidom, kova isleidom, tai paejom 4 dienas nesusirge, tada ilgai ir nuobodziai sirgom, balandi 3 dienos nesusirge, tada man kantrybe truko paemiau atostogas, vaziavom prie juros, galvojau gal atsigaus, bet... geguzes menesio rezultatas 2 dienos doh.gif unsure.gif Visi sako, palauk atsils orai, palengves, bet kaip ner taip ner to palengvejimo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 05 13, 01:34)

Bet as esu beveik 100 proc isitikinus, kad mano sunui ligos prasideda del to, kad jis labai nenori i ta darzeli eiti. Darzelis jam yra didelis siaubas ir stresas, nuo kurio ir nusilpsta imunitetas. Kaip tai iveikti, kol kas neradau iseities....


Patarimas: bandyt skaityt ar su homeopato pagalba ieškot konstitucinio. ax.gif Maniškiui irgi buvo daržas didžiausias siaubas. Pagrindinė frazė tįsiant iš namų: "noriu būti namuose". Pagelbėjo Bryonia (pirmą kart gavęs 30C nuėjo dainuodamas žaist, kai įprastai zirzdavo palei kojas grįžęs visą dieną). Dabar jau pats veržiasi tenai.
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 05 13, 10:05)
Patarimas: bandyt skaityt ar su homeopato pagalba ieškot konstitucinio.  ax.gif Maniškiui irgi buvo daržas didžiausias siaubas. Pagrindinė frazė tįsiant iš namų: "noriu būti namuose". Pagelbėjo Bryonia (pirmą kart gavęs 30C nuėjo dainuodamas žaist, kai įprastai zirzdavo palei kojas grįžęs visą dieną). Dabar jau pats veržiasi tenai.


Aciu uz patarima.
Sunus labai komunikabilus, drasus, auga tarp savo brolio, sesers, pusbroliu, bet i darzeli...niekaip. Turi nuostabia aukle. Ryte, jei pasakom, kad vaziuos pas aukle, pradeda iskart sypsotis, o jei i darzeli- prasideda isterijos....Kol neserga, vedam i darzeli, bet kad ilgiausiai tik 5 d. be pertraukos yra nuejes...
Bandysim ieskoti konstitucinio.
Atsakyti
norejau pasiteirauti,, del anginos-tonzilito vaikui gydymo g.gif
vieni renakasi mercurius preaparatus kiti beladona g.gif o abu jie naudojami vienu metu? ar geriau ivena poto kita?
Atsakyti