Įkraunama...
Įkraunama...

santuoka

Ji taip nori. O del draugo , mes net nedraugavom. Mes esam labai pasimete. Atejo Jis su tevai pas mus . Tevai liepe jam vest mane. Mano mama nenori apie jokias vestuves net kalbeti. Sake draugas , kad zenysimes .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 15mete: 15 birželio 2004 - 22:48
Nezinau...tamsu cia viskas...apie kokias tad vestuves cia kalbet?...geriau pagalvok, ka vaikui duosi - sirdimi turi ruostis but mama - nors pati dar esi jetau koks vaikas doh.gif
Atsakyti
QUOTE (15mete @ 2004 06 15, 22:32)
as pasimetus .Patarkit PRASAU

Kai gimdysi ir pagimdysi, tai dar ne taip pasimesi wink.gif
Bet ir tada gali čia kreiptis patarimų wink.gif
Atsakyti
QUOTE (15mete @ 2004 06 15, 22:48)
Ji taip nori. O del draugo , mes net nedraugavom. Mes esam labai pasimete. Atejo Jis su tevai pas mus . Tevai liepe jam vest mane. Mano mama nenori apie jokias vestuves net kalbeti. Sake draugas , kad zenysimes .

TAI KIEK JAM METELIU IR KOKIA JO PADETIS .... wink.gif
Atsakyti
jam bus 15 metu rugpjuti del padeties Nesupratau klausimo .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 15mete: 15 birželio 2004 - 22:55
QUOTE (15mete @ 2004 06 15, 22:48)
Ji taip nori.

O kaip nori tu?

Neleisk atimti is taves galimybes mastyti ir tureti savo nuomone. Man tavo situacija primena manaja. Tiesa, as kai pastojau, buvau 19-os. Bet mano pirmam vyrui dar masinytes rupejo (mes bendraamziai), todel visam paradui vadovavo mano motina. KAi bandydavau pareikst savo nuomone, ji tik uzrekdavo "Cit, ku**a, tuo viskas ir pasibaigdavo. Ar tik ir tau nera panasiai?
Atsakyti
QUOTE (15mete @ 2004 06 15, 22:54)
jam bus 15 metu rugpjuti del padeties Nesupratau klausimo .

MAN JAU VISKAS AISKU.... wink.gif GAL GERIAU AUGINK VIENA SU SAVO TEVAIS.... g.gif
Atsakyti
QUOTE (15mete @ 2004 06 15, 22:54)
jam bus 15 metu rugpjuti del padeties Nesupratau klausimo .

Tokiu atveju as puikiausiai suprantu tavo mamos nenora isleisti taves uz vyro. Nes vyro dar nerasta tongue.gif
Atsakyti

Nezinau .
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 06 15, 22:56)
Tokiu atveju as puikiausiai suprantu tavo mamos nenora isleisti taves uz vyro. Nes vyro dar nerasta tongue.gif

KAIP PIRSTU I AKI.... thumbup.gif
Atsakyti
Bet tik dabar sove mintis i galva, kad man beliko treji metai, ir pati penkiolikmetes vaikino tevu vietoj galiu atsidurti ohmy.gif Bet vaikino tevams siuo atveju salyginai lengviau.

Kita vertus, klausimas teisininkei "pasistojo". Jei vis tik penkiolikmetes tevai sumanys isivaikinti anuka, ar sio proceso negali uzgincyti biologinis vaiko tevas ir jos tevai (kadangi jis nepilnameti0. Nes cia kaip ir ju teises pazeidziamos g.gif
Atsakyti
Apakau... Kad ir kaip noreciau pasireikst, neturiu komentaru.
Sveikinu busimaja mama, tik kazi ar ji pati supranta, kad bus mama?
Sekmes.
Atsakyti