Įkraunama...
Įkraunama...

santuoka


Pasakiau , bet mano mama nesutinka . Kategoriskai pries vestuves.
Atsakyti
kad gimdysi thumbup.gif , bet del vestuviu g.gif
Atsakyti
QUOTE (15mete @ 2004 06 15, 15:42)
Pasakiau , bet mano mama nesutinka . Kategoriskai pries vestuves.

CIUOZKIT TIESIAI I TEISMA....
SMURKA, KAIP PIRSTU I AKI BUTENT SU TUO IR SVEIKINAU, KAD PASIRYZO PRIIMTI GYVYBE, O NE SUNAIKINTI.... smile.gif
Atsakyti
O kodėl? Gal mato, kad gyventi ir auginti vaikutį vienai geriau?
O kaip tau norėtųsi, tuoktis? Svarbu, kad tai būtų ne vien dėl būsimo kūdikio, tas noras turi iš jūsų abiejų tėveliai kilti wink.gif , kitaip sunku bus sugyventi.
Tačiau linkiu sėkmės, linkiu gražaus gyvenimo ir lengvo laukimo. Na tai kas, kad per anksti, nieko nepakeisi wink.gif ir nematau, kodėl neturėčiau pasveikinti. Smurka visiškai teisi.
Atsakyti
Kad ryzaisi gimdyti (taip itariu), tai saunuole thumbup.gif

Bet tikrai nebutina del to tuoktis.Mano nuomone tokios ankstyvos vedybos retai buna sekmingos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (15mete @ 2004 06 15, 13:42)
Pasakiau , bet mano mama nesutinka . Kategoriskai pries vestuves.

del vestuviu manau paklausyk mamos. ar bent jau kartu pagyvenkit, kol gims vaikelis ir matysi kaip toliau elgtis.
Atsakyti
O ka mama siulo kaip alternatyva? Beje, tevu sutikimas gaunant teismo leidima tuoktis, nera butinas.
Beje, skiriasi ir veliau susituoke. Taip kad mastyk savo galva, o i musu visu cia pasvarstymus tuoktis tau ar nesituokti ziurek per savo gyvenimo prizme rolleyes.gif - labai svarbu kaip i tai ziuri busimas tevas/vyras, koks jo charakteris, na tu pati juk viska zinai cool.gif
Atsakyti
Mano koleges sesuo 15-os pasigimde. Tuoktis tevai irgi nepatare, bet leido kartu pagyventi, nuomojo jiems buta. Neilgai truko ju bendras gyvenimas. Ir as del to nesistebiu. Bet buna ir isimciu.

Jei mano dukrai taip atsitiktu, tai as irgi abejociau del vestuviu. Nors kiekviena situacija reikia ivertinti - koks "jaunikio" amzius, kuo jis uzsiima, kokiu turi ateities planu, kokia jo branda....
Atsakyti
mama pasake, kad galetu mano vaika isivaikint mano tevai . Ar taip galima? as pasimetus .Patarkit PRASAU
Atsakyti
O kokia prasme? Nezinau, net ka patarti. Motina gi tu to vaiko busi. Kazkaip keistai atrodys paciam vaikui, kai uzauges jis teisybe suzinos.
Atsakyti
Galima. Bet tu turėsi oficialiai savo vaiko atsisakyti.
Nežinau kodėl toks variantas geras. Tėvai yra tėvai, jie padės užauginti vaiką..Tas įvaikinimas gal tik kokių apkalbų padėtų išvengti, t.y. tave daugiau apsaugotų..bet tėvelių nelikus (nežinau, nemoku šnekėti apie tai natūraliai) tu turėtum įvaikinti savo vaiką, nes jau nebūsi mama, nesvarbu, kad pagimdei.
Atsakyti
Bet man psichologiskai butu sunku gyventi vienoj seimoj su vaiku, kuri pagimdziau ir girdeti, kaip jis mama saukia savo mociute, o mane vardu vadina sad.gif
Atsakyti