Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Taurė @ 2011 04 23, 09:39)
Mano visi miltai ir ryžiai buvo arba plastikinėse, bet ne vakumo dėžutėse, arba užspausti spaustukais kai užsikrėtė.
Dabar dar priedo plėvę dedu po vakuminiu dangčiu. Gaila mesti tiek miltų lauk, ypač kai ruginiai ar kiti mandresni brangūs ganėtinai  unsure.gif


tai reikės ir man kažką dar sandariau sugalvoti ... g.gif


gal kokių Velykinių duonelių kepsit?
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 04 23, 09:43)
gal kokių Velykinių duonelių kepsit?

Man va tokią dabar kaip tik duonkepė maišo

http://skanusgyvenim...tine-bulka.html
Atsakyti
Mano duonyte,kepiau pirma karta.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 04 23, 10:43)
tai reikės ir man kažką dar sandariau sugalvoti ...  g.gif
gal kokių Velykinių duonelių kepsit?


kepsiu va tokia
Atsakyti
o as ateinu pasirodyti su antru blynu 4u.gif
duonele su lasinukais 4u.gif
user posted image
receptas kaip kvietines duonos tik pagardas idetas lasinukai 4u.gif

vyras ivertino labai lalabi teigimai 4u.gif
Atsakyti
Alacka, Smagu, kad gavosi, bet būtų įdomu ir prapjautos vaizdelis smile.gif
maye thumbup.gif vis neprisiruošiu tokią kept
o tuos lašinukus truputį paskrudinot prieš dedant?
Atsakyti
Miltus laikau supilstytus į sandarius kibirus(tokie kaip nuo majonezo, tik po 10l), o į vidų dedu lauro lapelius ir česnako skiltelių)
Atsakyti
QUOTE(maraboo @ 2011 04 23, 17:34)
Alacka,  Smagu, kad gavosi, bet būtų įdomu ir prapjautos vaizdelis smile.gif



rytoj nufotkinsiu prapjauta. smile.gif
Atsakyti
Gerai, kad pasidalinau savo "geniale" mintim dėl popierinių maišų doh.gif doh.gif Būčiau parazitų prisiveisus...
Perdėjau kiek tilpo į plastmasinius indukus užspaudžiamus, bet jie, deja, nehermetiški, bet viliuos ilgainiui tokiu įsigyti...
Tik ne visi tilpo, kas liko, palikau maišuose, bet juos pirma ir sunaudosiu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 04 23, 03:49)
Man va tokią dabar kaip tik duonkepė maišo

http://skanusgyvenim...tine-bulka.html

mamiciuk, o šv mieles galima pakeisti sausom ? Visai pamėginčiau iškepti, man ryt į svečius reik neštis kažką doh.gif Raugo aktyviausią momentą pramiegojau šiandien, o naujas aktyvus bus pervėlai vakare verysad.gif

QUOTE(drugelis. @ 2011 04 23, 12:57)
Gerai, kad pasidalinau savo "geniale" mintim dėl popierinių maišų  doh.gif  doh.gif  Būčiau parazitų prisiveisus...
Perdėjau kiek tilpo į plastmasinius indukus užspaudžiamus, bet jie, deja, nehermetiški, bet viliuos ilgainiui tokiu įsigyti...
Tik ne visi tilpo, kas liko, palikau maišuose, bet juos pirma ir sunaudosiu.  g.gif

plėvelę dėkite po dangčiu, tada tikrai nei oras nei parazinai neprasiskverbs.
Atsakyti
Kepiau Velykinę bobą - taip tikriausiai lietuviškai vadinasi - Kaip čia http://anna973.blogs...lny-kulich.html
Kvepia skaniai, rytoj ragausim. biggrin.gif
Pradedu prisijaukinti duonos tešlą. Pastebėjau ji mėgsta minkymą. Kuo ilgiau minkai, tuo paklusnesnė darosi, mažiau limpa smile.gif
Norejau paklausti, ar galima tešlą maišyti metaliniame puode (nerūdijančio plieno)? Turiu stiklinį indą, bet jis per mažas mūsų šeimynai, o norisi duonos prikepti bent keliom dienom.
KItas klausimas: gal žinot kokią pslaptį, kaip plutelę padaryti minkštesnę? Duona gaunasi nebloga, bet plutelė kietoka, ypač antrą dieną.
Nusupirkau salyko. Kiek jo reikėtų dėti pvz kilogramui miltų?
Atsakyti
QUOTE(fasstum @ 2011 04 23, 20:59)
1.Kepiau Velykinę bobą - taip tikriausiai lietuviškai vadinasi - Kaip čia http://anna973.blogs...lny-kulich.html
Kvepia skaniai, rytoj ragausim.  biggrin.gif
2.Pradedu prisijaukinti duonos tešlą. Pastebėjau ji mėgsta minkymą. Kuo ilgiau minkai, tuo paklusnesnė darosi, mažiau limpa smile.gif
3.Norejau paklausti, ar galima tešlą maišyti metaliniame puode (nerūdijančio plieno)? Turiu stiklinį indą, bet jis per mažas mūsų šeimynai, o norisi duonos prikepti bent keliom dienom.
4.KItas klausimas: gal žinot kokią pslaptį, kaip plutelę padaryti minkštesnę? Duona gaunasi nebloga, bet plutelė kietoka, ypač antrą dieną.
5.Nusupirkau salyko. Kiek jo reikėtų dėti pvz kilogramui miltų?

1.būtinai lauksim atsiliepimų bigsmile.gif
2.taip, ko tešlą ilgiau minkysi, to ji bus puresne, o ir susidraugaut lengviau
3.aš minkau nerūdijančio plieno bliude, labai gerai, svarbu nepalikinėt jame rūgt
4.jei iš karto gaunasi per kieta, tada gali apipurkšt vandeniu ir uždengt rankšluostuku arba apviniot rankšluosčiu ir padėt į maišelį
5.ko daugiau dėsi to juodesne duona bus, šiaip dedu 50g (2v.š.) ant 800g miltų
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 04 23, 21:03)
mamiciuk, o šv mieles galima pakeisti sausom ? Visai pamėginčiau iškepti, man ryt į svečius reik neštis kažką  doh.gif  Raugo aktyviausią momentą pramiegojau šiandien, o naujas aktyvus bus pervėlai vakare  verysad.gif



galima pakeist santyki maždaug 1:3
(sausų mažiau reikia)
Atsakyti