Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(zaika @ 2011 04 21, 13:39)
Sveiki, noriu patarimo. Siandien galvojau maisyti tesla duonai, nes mano raugui jau 5 diena. Vakar pamaitinau, buvo viskas gerai, o sindien jau ziuriu ant sieneliu, kur like raugo, atsirado pelesis.  verysad.gif Pats raugas tai nesupelijes, grazus, pakiles truputi, matosi burbuliukai viduje. Tai nezinau ka dabar daryti? Galiu kept duona ar jau mest ta rauga lauk ir daryt nauja? unsure.gif

Tik galiu pasakyt, ką aš daryčiau - kepčiau duoną su tuo gražiu raugu, kur be pelėsio. Bet kitam kepimui jau reiktų naują raugą vėl nuo pradžių darytis... Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Labai reikia pagalbos.Pirmą kartą kepiau duoną(orkaitėje).Mama visada taip kepa,ir receptas jau daug metų atidirbtas.Ir orkaitė mano elektrinė,mamos dujinė,tai galvojau,kad mano geresnė .Nutiko taip,kad duoną ėmiau kepti anksti ryte,paskui vežiau vaiką į darželį,nulėkiau iki darbo,o duoną patikėjau prižiūrėti vyrui.Mamos buvo griežtai prigrasyta kepti lygiai 1 val 10 min.Vyras po tiek laiko pabadęs degtuku duoną,kad jau tikrai iškepė,ir išjungė.Ogi dabar grįžtu,perpjaunu,skonis tikrai tobulas,bet vidus lyg ir vos vos neiškepęs,veliasi apie dantis.Ar įmanoma dar kažką padaryti, ar teks visą didžiulį kepalą kepti aliejuje ir įtrinti česnaku?Negi tikrai nieko nebeįmanoma padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Pašėlusi kiaunė @ 2011 04 21, 15:53)
Labai reikia pagalbos.Pirmą kartą kepiau duoną(orkaitėje).Mama visada taip kepa,ir receptas jau daug metų atidirbtas.Ir orkaitė mano elektrinė,mamos dujinė,tai galvojau,kad mano geresnė  .Nutiko taip,kad duoną ėmiau kepti anksti ryte,paskui vežiau vaiką į darželį,nulėkiau iki darbo,o duoną patikėjau prižiūrėti vyrui.Mamos buvo griežtai prigrasyta kepti lygiai 1 val 10 min.Vyras po tiek laiko pabadęs degtuku duoną,kad jau tikrai iškepė,ir išjungė.Ogi dabar grįžtu,perpjaunu,skonis tikrai tobulas,bet vidus lyg ir vos vos neiškepęs,veliasi apie dantis.Ar įmanoma dar kažką padaryti, ar teks visą didžiulį kepalą kepti aliejuje ir įtrinti česnaku?Negi tikrai nieko nebeįmanoma padaryti?




tai gal šiltą ragavot? kol ji šilta tai ir atpjauti neįmanoma, peilis veliasi smile.gif
palaukit kol atauš ir tada paragaukit
Atsakyti
Keistuole,nuosirdus aciu uz pagalba 4u.gif jau gardziuojames skania duonele.
Atsakyti

kepiau su duonkepe, man nepavyko ax.gif , tai dabar galvoju, kad bandysiu orkaitėje unsure.gif , mama turi raugo jau, ir man parūpins. O gal naudojant tešlą su raugu galima bandyti kepti ir duonkepėje? g.gif Bijau besuklysti...
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2011 04 21, 16:58)
Keistuole,nuosirdus aciu uz pagalba 4u.gif jau gardziuojames skania duonele.


Smagu, kad pavyko bigsmile.gif



QUOTE(syri @ 2011 04 21, 18:01)
kepiau su duonkepe, man nepavyko  ax.gif , tai dabar galvoju, kad bandysiu orkaitėje  unsure.gif , mama turi raugo jau, ir man parūpins. O gal naudojant tešlą su raugu galima  bandyti kepti ir duonkepėje?  g.gif  Bijau besuklysti...


galima ir duonkepėj, tik kildint ilgiau reikia, nei su mielėm
Atsakyti
uzsimaniau iskepti duonele su lasinukais, gal receptuka pameteletumete 4u.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 04 21, 13:44)
Nataliuncik 4u.gif

    aš,atėjau Tau padėkoti už nuostabius duonos pateiktus receptus 4u.gif  4u.gif
 
  Šiandiena,kepiau Tavo recepto duonelę.
    Jau pravėsusią neiškenčiau skanavau.
    AČIŪ, TAU 4u.gif

wub.gif į sveikatytę
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 04 21, 14:29)
Sveikos, sakykit, o kas kiek galima raugą maitinti? Kelios draugės prašė, tai kasdien pamaitinu keliais šaukštais miltų, jog greičiau jo prisidaugintų, ar nesugadinsiu? Gal nespės įrūgti? Nors kvapas geras, atrodytų, kad viskas gerai  g.gif

4u.gif
Atsakyti
Čia pabandžiau susidėti visus (na man įdomius receptukus), gal gal naudinga bus, arba gal kas kokią klaidą ras...
duonos receptai
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2011 04 21, 14:39)
Sveiki, noriu patarimo. Siandien galvojau maisyti tesla duonai, nes mano raugui jau 5 diena. Vakar pamaitinau, buvo viskas gerai, o sindien jau ziuriu ant sieneliu, kur like raugo, atsirado pelesis.  verysad.gif Pats raugas tai nesupelijes, grazus, pakiles truputi, matosi burbuliukai viduje. Tai nezinau ka dabar daryti? Galiu kept duona ar jau mest ta rauga lauk ir daryt nauja? unsure.gif


O gal ten ne pelėsis? Man tai buvo kažkas panašaus į mieles susidarę. Šiek tiek buvo panašu į pelėsį, bet ten tikrai nebuvo pelėsis.
Atsakyti
Labas,
buvau vakar pas malūnininką, prisipirkau miltų daugybę...
nusipirkau speltos miltų, ar naudojate juos? ar nekeičia įprasto skonio?
ir dar nusipirkau skaldytų rugių, ar dedate juos į duonele?
Atsakyti