Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(ylang @ 2011 06 19, 21:22)
Kas tas "tešlos kamuoliukas" ir kiek miltų?


gal 3 puodeliai miltu?
kai duonkepe pradeda maisyti tesla atsiranda teslos kamuoliukas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 06 19, 20:33)
vienas variantas - malsenoj
daugiau tai nežinau, nes mano norimų elementarių ruginių miltų (ne rupių) niekur daugiau nemačiau.
O šiaip tai aš perku, kai parduotuvėse būna kokia akcija


Dekuj uz atsakyma! As jau pagalvojau apie Malsena, rytoj pabandysiu jiems paskambinti. Kai ka nors suzinosiu parasysiu.
O as kazkaip tai nepataikau su tuom miltu nuolaidom doh.gif
O del ruginiu miltu sutinku, kad sunku rasti. Rimi is vis tokiu neturi, visad pirkdavau vienoj Iki parduotuvej, bet jau kuri laika ir joje nera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2011 06 19, 21:41)
O del ruginiu miltu sutinku, kad sunku rasti. Rimi is vis tokiu neturi, visad pirkdavau vienoj Iki parduotuvej, bet jau kuri laika ir joje nera  unsure.gif

Ruginius aš dažniausiai matau Norfoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 06 19, 21:57)
Ruginius aš dažniausiai matau Norfoje  4u.gif


as tokius perku IKI
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 06 19, 21:57)
Ruginius aš dažniausiai matau Norfoje  4u.gif


bet jie būna viso grūdo, o aš noriu sijotų, nes kai kepu labiau ruginę duoną, man skaniau, kai ne vien rupūs.
O tokių anksčiau matydavau tik prie ekologiškų, bet brangiai gaunas
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 06 19, 23:12)
bet jie būna viso grūdo, o aš noriu sijotų, nes kai kepu labiau ruginę duoną, man skaniau, kai ne vien rupūs.
O tokių anksčiau matydavau tik prie ekologiškų, bet brangiai gaunas

Taip verysad.gif Buvau pirkusi berods latviškus- Dobelės ar pan- bet patikrinau spintelėje, jie irgi rupūs ...
Atsakyti
As kaip ir keistuole noriu paprastu ruginiu, nes rupiu, tai visur pilna parduodama. O ir namie ju kelis pokus turiu. Pagal recepta, kuri kepu duonyte, tai rupiu ruginiu reikia tik 50 gr., tai man ju ilgam dar uzteks biggrin.gif
Pirmoje temos zinuteje parasyta, kad yra kazkoks geras malunas Kaune, ir kad kainos ten labai geros miltu ir salyklo. Gal zinote kokios ten kainos ir gal bandete kooperuotis, ar neapsimoka miltus ir salykla siustis is kito miesto?
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2011 06 19, 20:41)
As jau pagalvojau apie Malsena, rytoj pabandysiu jiems paskambinti. Kai ka nors suzinosiu parasysiu.
O as kazkaip tai nepataikau su tuom miltu nuolaidom  doh.gif
O del ruginiu miltu sutinku, kad sunku rasti. Rimi is vis tokiu neturi, visad pirkdavau vienoj Iki parduotuvej, bet jau kuri laika ir joje nera  unsure.gif

ar skambinot? nes anksčiau sakė kad iki liepos-rugpjūčio dirbs tik pagal didelius užsakymus

Nauja tema
Atsakyti
kraustomės wink.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti