Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 04 20, 08:17)
Isbandziau vakar tik pasiimta duonkepe is IKI ir kepiau Velykini pyraga su razinomis, tai nezinau ka ne taip padariau, bet gavosi kietas guzulas su razinomis ant dugno unsure.gif. Sudejau eiles tvarka sviesta, kiausinius, piena, cukru, druska, miltus ir sausas mieles, o po keliu programu pyptelejus dadejau razinas. Viska stengiausi labai tiksliai pamatuoti (tik nezinojau kaip mieles tiksliia pamatuoti, nes pakiuke 7g, o man reikejo 2 arbatinius saukstelius, tai dejau su sauksciuku is akies). Pasakykit, ka ne taip dariau? doh.gif  g.gif
Tiesa, buvau nustaciusi 1kg ir 4 (saldaus batono) programa, nes pagal ja galejau tarpe prideti priedus g.gif.


O prie duonkepes nebuvo matavimo stiklines ir sauksteliu? g.gif Kiek zinau, jie turetu buti prie visu parduodamu duonkepiu, kad galima butu tiksliai viska atmatuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 19, 15:14)
gal neverta mielių ? geriau ilgiau pakildinti duonelę.

drinks_cheers.gif jei namie ne l. šilta, galima palaikyt per nakt

QUOTE(eglaite2 @ 2011 04 20, 08:17)
Isbandziau vakar tik pasiimta duonkepe is IKI ir kepiau Velykini pyraga su razinomis, tai nezinau ka ne taip padariau, bet gavosi kietas guzulas su razinomis ant dugno unsure.gif. Sudejau eiles tvarka sviesta, kiausinius, piena, cukru, druska, miltus ir sausas mieles, o po keliu programu pyptelejus dadejau razinas. Viska stengiausi labai tiksliai pamatuoti (tik nezinojau kaip mieles tiksliia pamatuoti, nes pakiuke 7g, o man reikejo 2 arbatinius saukstelius, tai dejau su sauksciuku is akies). Pasakykit, ka ne taip dariau? doh.gif  g.gif
Tiesa, buvau nustaciusi 1kg ir 4 (saldaus batono) programa, nes pagal ja galejau tarpe prideti priedus g.gif.

galėjot kept pagrindinėj programoj, nežinai kaip pas jus, bet visur maždaug Basic/Normal vadinasi. Kietas guzulas gali būt jei blogai išmaišė arba senos mielės
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 04 20, 09:17)
Isbandziau vakar tik pasiimta duonkepe is IKI



o CD su receptais buvo komplekte ar ne?
aš tai neradau schmoll.gif , nors buvo reklamuota..
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 20, 09:33)
g.gif ....
aš irgi įsigijau duonkepę iš IKI... kai perskaičiau instrukciją, tai  doh.gif  doh.gif  doh.gif ..
aš mėgstu eksperimentus, o čia viskas milimetro tikslumu g.gif ..
kepiau kelis keksus ir baltą duoną-viskas  gerai pavyko..
bet kažkodėl didelio susižavėjimo nerasta ,,,, gal priprasiu? g.gif

Gal galit kokio kekso receptuka ideti ir parasyt, kaip ka daret? blush2.gif Labai noriu velykoms kazka iskepti, orkaites neturiu, o su duonkepe dabar jau bijau, kad nespesiu ismokt arba vel ant kokio netikslaus recepto uztaikysiu doh.gif. Man dabar reikia viska daryt pagal aprasyma, pati nieko neismanau unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 04 20, 09:49)
O prie duonkepes nebuvo matavimo stiklines ir sauksteliu? g.gif  Kiek zinau, jie turetu buti prie visu parduodamu duonkepiu, kad galima butu tiksliai viska atmatuoti smile.gif

Buvo, ir matavau ne tik su siais priedais, bet ir permatavu su paprastais sauksteliais, svarstyklemis, zodziu, pazaidziau, nes labai norejau, kad viskas gautusi doh.gif. Galvoju gal programa bloga parinkau, svori ar pan, nesuprantu net pati kol kas kas cia buvo doh.gif.

QUOTE(nataliuncik @ 2011 04 20, 09:55)
drinks_cheers.gif jei namie ne l. šilta, galima palaikyt per nakt
galėjot kept pagrindinėj programoj, nežinai kaip pas jus, bet visur maždaug Basic/Normal vadinasi. Kietas guzulas gali būt jei blogai  išmaišė arba senos mielės

Aciu uz patarima, pas mane tai greiciausiai Nr.1 - paprasta balta duona vadinasi 4u.gif .

QUOTE(Vifsla @ 2011 04 20, 09:59)
o CD su receptais buvo komplekte ar ne?
aš tai neradau schmoll.gif , nors buvo reklamuota..

Nea, nera schmoll.gif. Paemiau paskutine pavyzdine duonkepe, tai pamaniau, kad gal is dezes kur iskrito ar siaip kur parduotuveje pasimete buvo g.gif .
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 04 20, 10:20)
Gal galit kokio kekso receptuka ideti ir parasyt, kaip ka daret? blush2.gif Labai noriu velykoms kazka iskepti, orkaites neturiu, o su duonkepe dabar jau bijau, kad nespesiu ismokt arba vel ant kokio netikslaus recepto uztaikysiu doh.gif. Man dabar reikia viska daryt pagal aprasyma, pati nieko neismanau unsure.gif .



gerai, vakare įmesiu keksą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 04 20, 09:17)
Isbandziau vakar tik pasiimta duonkepe is IKI ir kepiau Velykini pyraga su razinomis, tai nezinau ka ne taip padariau, bet gavosi kietas guzulas su razinomis ant dugno unsure.gif. Sudejau eiles tvarka sviesta, kiausinius, piena, cukru, druska, miltus ir sausas mieles, o po keliu programu pyptelejus dadejau razinas. Viska stengiausi labai tiksliai pamatuoti (tik nezinojau kaip mieles tiksliia pamatuoti, nes pakiuke 7g, o man reikejo 2 arbatinius saukstelius, tai dejau su sauksciuku is akies). Pasakykit, ka ne taip dariau? doh.gif  g.gif
Tiesa, buvau nustaciusi 1kg ir 4 (saldaus batono) programa, nes pagal ja galejau tarpe prideti priedus g.gif.

as irgi bandziau ta velykini pyraga (pirmasis gaminys su duonkepe), tai jau kai suspypsejo ir reikejo subert razinas, pamaciau kad tesla kieta, toks guzulas, tai papildomai pieno dar ipyliau apie 100 ml. tada gavosi viskas normaliai.
Atsakyti
Aš kol kas viską kepu pagal pirmą programą ir viskas gerai gaunasi. Po pyptelėjimo įmetu priedų, viską gerai išmaišo ji ir viskas gaunasi.
Vakar kaip tik kepiau duoną su tamsiu alumi, visai gerai gavosi (irgi ant pirmos programos. Šiandien važiuosiu į malūną pirkti salyklo, gal dar miltų kokių... smile.gif

Keletas receptų rastų forume kekso:

Geltonas keksas
3 kiaušiniai
165gr cukraus + vanilinio cukraus
1,5 a.š. romo arba vyšnių likerio
1-os citrinos sulčių (arba apelsinas arba obuolys)
165gr sviesto
330gr miltų
2,5 a.š. kepimo miltų
100gr džiovintų vaisių (razinos ir pan.)

Sostinės keksas
160gr miltų
130gr sviesto
172,5gr cukraus
3 kiaušiniai
135gr razinų
1/8 a.š. druskos
1/8 a.š. sodos arba 1a.š. su kaupu kepimo miltelių

Naminis keksas (segtukas)
1st. miltų – 150gr
2 kiaušiniai
½ a.š. sodos arba manau kiek daugiau kėlimo miltelių
400gr kondensuoto pieno.

Nei vieno nebandžiau dar, tai negaliu pakomentuoti
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 20, 10:52)
Aš kol kas viską kepu pagal pirmą programą ir viskas gerai gaunasi.
Keletas receptų rastų forume kekso:




o šituos keksus irgi pagal pirmą programą kepti?

turbūt nereikėjo man tos instrukcijos skaityti...tas pats kas su vaistų aprašymais gavosi-prisiskaičius pagalvoji, kad gal nelabai jų ir reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 20, 10:36)
gerai, vakare įmesiu keksą smile.gif

ir man labai įdomu bigsmile.gif

QUOTE(Monstras @ 2011 04 20, 10:52)
Keletas receptų rastų forume kekso...

o jie duonkepei skirti? g.gif

Aš vakar bandžiau Saldų pyragą, pagal šioje temoje duotą receptą, tai viskas ok, skonis neblogas, bet jis įkrito, t.y. iškilo ir įkrito. Viską svėriau tiksliai pagal receptą, bet iš rezultato matosi, kad arba su miltais, arba su mielėmis kažkas negerai g.gif
Atsakyti
čia visko yra ko širdis geidžia:
http://www.supermama...?...=465065&st=
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 20, 11:16)
čia visko yra ko širdis geidžia:
http://www.supermama...?...=465065&st=




aina sau ..doh.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti