Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Will @ 2011 06 15, 17:25)
o varge  doh.gif  tai kaip kepti  lotuliukas.gif  Ten išties daug receptų remiasi mielinės tešlos programa, tai man net pikta, kad noriu ir negaliu kepti  doh.gif


Net nežinau. Iš tos knygelės gavosi visos duonos su ta pagrindine programa, tik va ta bananinė - niekaip. Gal nesikankint ir kept orkaitėje? Arba gal mažnti normą pusiau?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 06 15, 17:40)
Net nežinau. Iš tos knygelės gavosi visos duonos su ta pagrindine programa, tik va ta bananinė - niekaip. Gal nesikankint ir kept orkaitėje? Arba gal mažnti normą pusiau?

Jei viršija max produktų kiekį, tai būtinai mažinti, nes juk visos duonkepės skirtingo dydžio duonytes kepa ax.gif
Visgi bandau, gal gausis... mėginu atskirai- dabar maišo ir kildina, o paskui atskirai nustatinėsiu kepimą. Tik mano patirtis su duonkepe dar menka, nežinau kaip pagal produktų kiekį apskaičiuoti kiek laiko reikia kepti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 06 15, 16:25)
o varge  doh.gif  tai kaip kepti  lotuliukas.gif  Ten išties daug receptų remiasi mielinės tešlos programa, tai man net pikta, kad noriu ir negaliu kepti  doh.gif

Dažniausiai duonkepėse pirmoji, arba pagrindinė programa ir atitinka tą vadinamąją "mielinės tešlos" programą.
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2011 06 15, 21:08)
Dažniausiai duonkepėse pirmoji, arba pagrindinė programa ir atitinka tą vadinamąją "mielinės tešlos" programą.

Ačiū 4u.gif
Įdomu, kad ten prie receptų, kur naudojama "pagrindinė" programa, tai taip ir parašyta doh.gif Nors tas apibūdinimas, sakyčiau, irgi įdomus... pvz mano duonkepė su bagetėmis, tai ten pirmos programos tik bagetėms skirtos doh.gif Na, bet patirtis ateina per praktiką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 06 15, 20:16)
  Na, bet patirtis ateina per praktiką  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Tai jau tikrai smile.gif
Panagrinėkit instrukcijoje programų aprašymus. Kartais jos būna netiksliai pavadintos, arba tiesiog blogai išversti pavadinimai. Mielinei tešlai reikia - užmaišymo, kildymo, permaišymo, antro kildinimo ir kepimo. Dar galima orientuotis pagal programos trukmę: pagrindinės populiariausios trunka 3-3,5 val. Pasirinkite panašią programą ir bandykite, būtinai turi gautis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2011 06 15, 21:31)
drinks_cheers.gif Tai jau tikrai  smile.gif
Panagrinėkit instrukcijoje programų aprašymus. Kartais jos būna netiksliai pavadintos, arba tiesiog blogai išversti pavadinimai. Mielinei tešlai reikia - užmaišymo, kildymo, permaišymo, antro kildinimo ir kepimo. Dar galima orientuotis pagal programos trukmę: pagrindinės populiariausios trunka 3-3,5 val. Pasirinkite panašią programą ir bandykite, būtinai turi gautis  4u.gif

Išnagrinėta viskas... kažkaip man tų 3.5 val per daug atrodo, todėl ir nusprendžiau derinti atskiras... Taigi, iš pradžių jungiau mielinės tešlos ruošimo programą , o tada duonos kepimą. Viskas puikiai pavyko bigsmile.gif Viso užtruko geras 2 val - 1 val 25 min tešlos ruošimas, 40 min kepimas. Vienintelis, ką keičiau recepte- dėjau du bananus vietoj trijų, nes kol sumąsčiau kaip kepti, bananų kekė smarkiai sumažėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 06 15, 22:44)
Išnagrinėta viskas... kažkaip man tų 3.5 val per daug atrodo, todėl ir nusprendžiau derinti atskiras... Taigi, iš pradžių jungiau mielinės tešlos ruošimo programą , o tada duonos kepimą. Viskas puikiai pavyko  bigsmile.gif  Viso užtruko geras 2 val - 1 val 25 min tešlos ruošimas, 40 min kepimas. Vienintelis, ką keičiau recepte- dėjau du bananus vietoj trijų, nes kol sumąsčiau kaip kepti, bananų kekė smarkiai sumažėjo  lotuliukas.gif


na 3.5 val su kildinimu, tai nėr taip ir daug. Duona per valanda nelabai ir iškyla.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 06 15, 23:02)
na 3.5 val su kildinimu, tai nėr taip ir daug. Duona per valanda nelabai ir iškyla.

Gali būti, šiaip duonos taip nekepčiau, bet čia daugiau pyragas ax.gif Šitaip derinti bandžiau pagal rekomendacijas kepti orkaitėje- ten kildinti reikia 30-40 min ir dar tiek pat kepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 06 15, 15:02)
na 3.5 val su kildinimu, tai nėr taip ir daug. Duona per valanda nelabai ir iškyla.

Mano abi duonkepės turi greito kepimo programą. Užtrunka nepilnas 2 valandas, bet tam reikia labai stiprių mielių, kurios tokiam kepimui skirtos. Tik niekados nebandžiau šios programos g.gif Kažkaip ir man visai normaliai tos 3 su kapeikom valandos.
Viena mašina kepa 3.20 val, kita 3.45 val ant paprastos programos.

Šiandiens kepsiu naują receptą. Grikių miltai + raugas 4u.gif Ir dar kažkokią reikės susirasti.
Neseniai kepiau kukurūzų duoną su džiovintom spanguolėm, bet be raugo ir nesaldi. OMG kokia skani sumuštiniams. Mb pusę kepalo per dieną su sviestu sutvarkė doh.gif
Papildyta:
QUOTE(GITALE @ 2011 06 15, 06:23)
Taurė @ 2011 06 05, 05:04)
Kita kasdienė sumuštinių duonytė. Labai skani tą pačią dieną, galima gryną valgyti. Sumuštiniai su ja nepakartojami  

1kg mašinoms

1 1/4 + 2 st š vandens
2 st š sviesto
4 puodeliai miltų
2/3 puodelio paprastų avižinių dribsnių, nevirtų, sausų, nesaldintų ir tt.
1/4 puodelio standžiai prikimšto rudo cukraus
2 st š pieno miltelių1 1/2 a š druskos
2 a š mielių. Dėl mielių irgi tas pats kaip surašiau aukščiau.
kaip sita supprast 2 stiklinės šalto pieno ar kaip issifruot?
o jei neturiu miltelių pieno, tai kiek pilt paprasto skysto pieno?

Labai atsiprašau. Verčiau iš anglų kalbos ir išverčiau labai amerikoniškai tablespoons doh.gif Valgomi šaukštai čia.

Papildyta:
QUOTE(Di72 @ 2011 06 15, 08:42)
O sakykit kiek čia vandens reikia pilti?? 3 staliniai šaukštai?  g.gif

uoj panos, slepiuosi po lapais ir lekiu taisyti visų savo receptų. Jūs jau nepykite ant manęs. Aš čia tablespoon išverčiau į stalo šaukštą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Pataisiau. Slepiuosi su savo staliniais šaukštais doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Slanka @ 2011 06 14, 19:02)
Prašiau Taurės receptų, bet vis nebuvo progos išbandyti naujo recepto, tai ir tylėjau biggrin.gif  Vakar pagaliau iškepiau duoną su avižiniais dribsniais.  ax.gif  Labai skani  thumbup.gif  Puse surijom ką tik iškeptos, tai nesigavo nufotografuot, nepalankios sąlygos fotografavimui (vakaras ir karšta duona gražiai nesipjauna). Nors labai norėjau vaizdelį įkelti, bet gal kitą kartą, nes tikrai dar kepsiu  smile.gif

Taigi ačiū Taurei už receptus  4u.gif
Šią duonytę kepiau. Kepiau su paprastom sausom mielėm, dėjau 4 a.š.  Iškilo O gal kas nors LT matėt spec. sausų mielių duonkepėms?


sakykit su kuria programa kepet? aciu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 06 16, 14:31)
sakykit su kuria programa kepet? aciu

Viena pagrindinių, 3:39 trukmės. Pas mane pavadinta "Pain français" (prancūziškos duonos programa). Dažniausiai ją naudoju. Kitą kartą gal bandysiu 3:20 trukmės programą, nes teko anksčiau išjungti. Ten berods tik kepimo laikas ir skiriasi tose programose g.gif
Nors man, tai viską tenka anksčiau išjungti, kad nesudegtų biggrin.gif
Atsakyti
Labuka.As kepu duonkepej tai ragaisi ir balta duona, o juoda plykita ir visas kitas kepu orkaitej.Man duonkepe isganymas teslai kildyti, pvz picos, bandeliu laiko sutaupau thumbup.gif Bandziau ir dzema virt, bet vis tiek neatstoja puodo ir medinio sauksto wub.gif biggrin.gif
Atsakyti