Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(lillit @ 2011 06 13, 12:29)
Sveikos, kepėjėlės. Vakar iškepiau savo trečią duonos kepaliuką, taigi patirties tame reikale neturiu. Sakykit, prašau, kodėl duonelė gaunasi kaip guminė? g.gif nors šiaip skonis neblogas.

Duonkepėje kepėte?
Man guminė gaudavosi, kai vandens per daug būdavo... sumažinus problema dingo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 06 13, 17:03)
Duonkepėje kepėte?
Man guminė gaudavosi, kai vandens per daug būdavo... sumažinus problema dingo  ax.gif

Nea, elektrinėje orkaitėje. Įjungiu,kad keptų iš viršaus ir iš apačios. O vandens aš visai nepilu g.gif .Iš draugės gavau receptuką, o ten miltai, raugas ir cukrus su trupučiu druskos.
Tiesa, tešla gaunasi skystoka, su rankom nelabai paminkysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lillit: 13 birželio 2011 - 19:14
QUOTE(lillit @ 2011 06 13, 20:12)
Nea, elektrinėje orkaitėje. Įjungiu,kad keptų iš viršaus ir iš apačios. O vandens aš visai nepilu g.gif .Iš draugės gavau receptuką, o ten miltai, raugas ir cukrus su trupučiu druskos.
Tiesa, tešla gaunasi skystoka, su rankom nelabai paminkysi.

Nu as nesu labai ispudinga duonos kepeja, bet savo recepta jau "atidirbau", tik vistiek nesuprantu kiek ten to raugo gali buti, kad tesla be vandens skysta pasidarytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2011 06 14, 06:34)
Nu as nesu labai ispudinga duonos kepeja, bet savo recepta jau "atidirbau", tik vistiek nesuprantu kiek ten to raugo gali buti, kad tesla be vandens skysta pasidarytu  g.gif

Duonelę darau iš maždaug 850 g miltų, o raugo dedu pusę puslitruko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 06 11, 08:47)
Ar kuri bandėt su raugu kepti duonkepėje?

Aš kepu tik duonkepėje 4u.gif
Atsakyti
Uz 10 minuciu istrauksiu is orkaites savo pirmaja duonele wub.gif . Recepte parasyta, kad istraukus dar uzkloti siltu ranksluosciu ir palaikyti.. O isemus is skardeles ar ne g.gif ? Dar kiti pataria slapia skepeta uzdengti, kad plutele suminkstetu.. Tai kaip cia man dabar padaryti: Ir slapia, ir siltu ranksluosciu..?
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2011 06 14, 11:18)
Uz 10 minuciu istrauksiu is orkaites savo pirmaja duonele wub.gif . Recepte parasyta, kad istraukus dar uzkloti siltu ranksluosciu ir palaikyti.. O isemus is skardeles ar ne g.gif ? Dar kiti pataria slapia skepeta uzdengti, kad plutele suminkstetu.. Tai kaip cia man dabar padaryti: Ir slapia, ir siltu ranksluosciu..?

išėmus iš formos/skardos reikia padėt ant grotelių, nes kitaip sušlaps apačia, o dėl apklojimo, galit apklot(jei per kieta pluta gavosi, tai drėgnu rankšluostuku) arba sausu, jei viskas gerai
Atsakyti
Sveikutes.

Norejau paklausti, ar balti kvietiniai miltai+selenos praktiskai tas pats kas rupus kvietiniai miltai? Ar cia lygybes zenklo deti negalima? Vis dar neperprantu tu miltu variaciju subtilybiu... blush2.gif
Kaskart kepu vis kitokia duonyte su raugu, bet iki tobulumo vis kazko truksta... Skaniausiai iseina kvietine duona - iskepa gerai, minksta, skani... O vat rugines niekaip nemoku skaniai iskept, pluta labai kieta buna, vidus kazkoks limpantis, kaip nedakepes, nors kepimo laika vis skirtinga darau, bet tas pats. Pastovejus pora dienu visa kieta, neskani pasidaro. Laikau maiselyje. Nerandu kur klaida darau... unsure.gif Su laiku tikiuosi ismoksiu, bet kiek produktu sugadinsiu. doh.gif Tai dabar vis kepu kvietine duona su raugu, ir moraliskai ruosiuosi ruginei. biggrin.gif
Atsakyti
Kepejeles, ar galit rekomenduoti isbandyta juoda duonuke duonkepeje? Na pvz. kaip toji malsenos is misinio ax.gif tik,kad nebutu is misinio lotuliukas.gif Niekaip nesurezgu,jau atsibodo improvizuoti schmoll.gif Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zaika @ 2011 06 14, 13:21)
Sveikutes.

Kaskart kepu vis kitokia duonyte su raugu, bet iki tobulumo vis kazko truksta... Skaniausiai iseina kvietine duona - iskepa gerai, minksta, skani... O vat rugines niekaip nemoku skaniai iskept, pluta labai kieta buna, vidus kazkoks limpantis, kaip nedakepes, nors kepimo laika vis skirtinga darau, bet tas pats. Pastovejus pora dienu visa kieta, neskani pasidaro. Laikau maiselyje.

Na ir man lygiai tas pats buna verysad.gif
Atsakyti
Prašiau Taurės receptų, bet vis nebuvo progos išbandyti naujo recepto, tai ir tylėjau biggrin.gif Vakar pagaliau iškepiau duoną su avižiniais dribsniais. ax.gif Labai skani thumbup.gif Puse surijom ką tik iškeptos, tai nesigavo nufotografuot, nepalankios sąlygos fotografavimui (vakaras ir karšta duona gražiai nesipjauna). Nors labai norėjau vaizdelį įkelti, bet gal kitą kartą, nes tikrai dar kepsiu smile.gif

Taigi ačiū Taurei už receptus 4u.gif


QUOTE(Taurė @ 2011 06 05, 05:04)
Kita kasdienė sumuštinių duonytė. Labai skani tą pačią dieną, galima gryną valgyti. Sumuštiniai su ja nepakartojami  wub.gif

1kg mašinoms

1 1/4 + 2 st š vandens
2 st š sviesto
4 puodeliai miltų
2/3 puodelio paprastų avižinių dribsnių, nevirtų, sausų, nesaldintų ir tt.
1/4 puodelio standžiai prikimšto rudo cukraus
2 st š pieno miltelių
1 1/2 a š druskos
2 a š mielių. Dėl mielių irgi tas pats kaip surašiau aukščiau.

Šią duonytę kepiau. Kepiau su paprastom sausom mielėm, dėjau 4 a.š. Iškilo labai gražiai, gavos pilnas kibiriukas. Mano duonkepė 1,5 kg. Tiesa nežinau kaip pas kitas, bet mano duonkepė kildina 1 val. prieš kepimą. Man tas nepatinka, nes duonytė sukrenta. Aš visada perminkau, išimu maišykliukus, kildinimui palikdama 40-45 min. Tai ši duonytė su 4 a.š. paprastų sausų mielių puikiai iškilo per 40 min smile.gif

Nesakykit dėl mielių mažinimo nieko, nes visvien tiek ilgai kildinant duonytė šiek tiek subliūkšta, niekad net orkaitėj kepdama nekildindavau ilgiau 40 min.

Taure, dar norėčiau paklausti kaip pas jus vadinas tos greito kildinimo mielės ir kokioj pardutuovėj jų ieškoti? Užsisprašyčiau tetos lauktuvių ax.gif
O gal kas nors LT matėt spec. sausų mielių duonkepėms?


QUOTE(ozkyte30 @ 2011 06 14, 17:29)
Kepejeles, ar galit rekomenduoti isbandyta juoda duonuke duonkepeje? Na pvz. kaip toji malsenos is misinio ax.gif tik,kad nebutu is misinio lotuliukas.gif Niekaip nesurezgu,jau atsibodo improvizuoti schmoll.gif Aciu 4u.gif

šią duoną esu kepus tiek orkaitėj, tiek duonkepėj. Ir ten ir ten puikiai gavos. To kviečių glitimo neturiu ir nei karto nedėjau, puikiai gavos ir be jo. Miltų tik berods keliais šaukštais daugiau dėjau.
Atsakyti
QUOTE(Slanka @ 2011 06 14, 17:02)

šią duoną esu kepus tiek orkaitėj, tiek duonkepėj. Ir ten ir ten puikiai gavos. To kviečių glitimo neturiu ir nei karto nedėjau, puikiai gavos ir be jo. Miltų tik berods keliais šaukštais daugiau dėjau.

Aciu jums 4u.gif Laukiu dar pasiulymu,gal yra paprastesniu be glitimo,salyklo ir raugo blush2.gif Na raugas dar tiek to,nes jo turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkyte30 @ 2011 06 14, 23:31)
Aciu jums 4u.gif Laukiu dar pasiulymu,gal yra paprastesniu be glitimo,salyklo ir raugo blush2.gif Na raugas dar tiek to,nes jo turiu biggrin.gif

Juodos duonos be salyklo nebus mirksiukas.gif
Atsakyti