Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Na bandau http://www.duonkepis...ntais-vaisiais/
kaip bijau unsure.gif
Atsakyti
Ar kuri bandėt su raugu kepti duonkepėje?
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 06 11, 16:47)
Ar kuri bandėt su raugu kepti duonkepėje?


kepa merginos, viskas gaunasi.
Man šiaip orkaitėj geriau patinka, bet pernai per tuos karščius kepiau duonkepėj. Na ne taip skanu, bet gautis gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 06 11, 17:49)
kepa merginos, viskas gaunasi.
Man šiaip orkaitėj geriau patinka, bet pernai per tuos karščius kepiau duonkepėj. Na ne taip skanu, bet gautis gaunasi.

O tai kokia programa kepa?

uždėjau netaa imestos nuorodėlės duona kepti. Pirma karta kai kepiau tai nesigavo tokia slapia ir sukritus buvo.

Labai noriu išmokti su duonkepe kepti
Atsakyti
As vakar pirma karta kepiau su duonkepe ir gavosi liuks thumbup.gif Kepaliuka sulapnojom akimirksniu. tongue.gif Po to viska is vakaro sudejau ir ryta po sesiu jau iskepe kitas kepaliukas,na o diena isikepiau prancuziska batona thumbup.gif

Nebijokit duonkepes viskas pavyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2011 06 11, 16:36)

Na ką receptukas pavyko kuo puikiausiai. Dariau su kmynais, o jau skanumas...Šita įtraukta į receptu knygą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 06 11, 23:11)
Na ką receptukas pavyko kuo puikiausiai. Dariau su kmynais, o jau skanumas...Šita įtraukta į receptu knygą  thumbup.gif

as irgi dariau pagal si recepta, bet man arba cukraus per daug, arba druskos mazai ax.gif
bet pasireguliavus, tai tikrai puiki duona thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2011 06 11, 16:47)
Ar kuri bandėt su raugu kepti duonkepėje?

As kepu duonkepej su raugu. Programa- teslos minkymas, paskui palaikau kokias 4-5val kad pakiltu ir statau programa-duonos kepimas 1val. Viskas gaunasi liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2011 06 11, 14:36)

pavyko thumbup.gif kažko viršus sukrito, bet šiaip thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Jungiuos ir as i duonytes kepeju buri, jau nzn keplinta kepaliuka kepu, bet pradejau neseniai ax.gif Atrode viskas zymiai sudetingiau ir kokius metus tik klausiau kaip kitos kepa blush2.gif Nuvaziavau pas mama kaiman ir isiule rauga, koks jis kaip pagamintas nzn, kepu ir dziaugiuos, kad gaunas.
user posted image
Receptas:
400g rupiu kv. miltu
400g geru kv. miltu
200g ruginiu miltu
100g selenu
100g saulegrazu
100g semenu
100g aviziniu dribsniu
170g cukraus
3a.s. druskos
1l silto vandens
kmynu
raugas

As kepu is puses normos, orkaitej. Viska sudedu, isminkau, atsidedu raugo ir iki kito karto. Tad as nelabai suorantu su tuo starterio maitinimu. As kaip suprantu pas mane jau gaunas kazkaip kitaip. As pacia tesla is kurios kepu duona ir atsidedu kitam kartui ir taip tesias ir tesias, cia ne taip turi but real?
O kepimas tai pas mane toks: is vakaro uzminkau duonyte, pasildau truputuka orkaite, apvinioju, busima duonyte siltai, ir palieku nakciai ryte tik atsikelus isvynioju, ijungiu kept ir kepu apie 1-1,5 val. Iskepus dar karsta visa apiplaunu vandeniu. Kepu dabar tik ant kep. popieriaus man tas lygumas grazumas jos yra pasakiskas wink.gif O skonis skonis, karsta su sviestu niam wub.gif suvalgom kartais per 3 dienas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2011 06 12, 15:30)
pavyko thumbup.gif  kažko viršus sukrito, bet šiaip  thumbup.gif

kitą kartą pamažinkit vandens kiekį(dar priklauso ir nuo vaisiu drėgnumo/išdžiovinimo)
Atsakyti
Sveikos, kepėjėlės. Vakar iškepiau savo trečią duonos kepaliuką, taigi patirties tame reikale neturiu. Sakykit, prašau, kodėl duonelė gaunasi kaip guminė? g.gif nors šiaip skonis neblogas.
Atsakyti