Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
aš tai kepdama savo darbo neskaičiuoju... nes tada reiktų namie nieko neveikti, tik gulėti... nes neapsimoka nei šeimai valgyti gaminti, nei tvarkyti, nei lyginti ir pan. bet man patinka kepti, dirbti namie buities darbus, ir nekilo niekada mintis skaičiuoti DARBO KAINĄ doh.gif
kepiau vakar bočių duonelę, vyrui su saulėgrąžomis, o prie kavytės į tą pačią bočių tešlą pridėjau moliūgų sėklų, džiovintų vaisių, nu liuks gavosi thumbup.gif nebeperku jokio pyrago jau senai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 06 08, 14:04)
Na labai paprastai, jei per mėn. uždirbu 2000 litų, tai valanda mano darbo verta apie 12 litų. Tikiuosi nereikia prie duonos dirbti valandos. Juk viską supili, o ji pati toliau maišo ir kepa ar ne? 

Būtent, kad pati. Produktams susverti ir sudėti bei duonai išimti reikia labai mažai laiko, todėl ir įdomu kaip čia skaičiuoja biggrin.gif

QUOTE(Taurė @ 2011 06 08, 19:49)
st- tai išverčiau labai amerikoniškai, soriukas  lotuliukas.gif  doh.gif  Valgomas šaukštas čia.

Konvertuotis viską gali susiradus konverterių lenteles google. Pas mane ant puodukų surašyti ml, bet nežinau ar bus tikslu. 2/3 puodelio rašo 160ml.

Tas mišinys tai paprasta sausa bulvių košė, tik priedo su česnako skoniu. Kur dapili kokio pieno ar sviesto ir gaunasi košė. Į duoną ji dedama sausa.

aha, tai teisingai supratau biggrin.gif
Ačiū 4u.gif

Kas per mišinys žinau, įdomu koks kiekis pakelyje, nes pvz pas mus jų yra įvairių- vienai porcijai ir didesnių, berods po pusę kg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 06 08, 15:21)
tai tam ir kepam duoną ir kt. namie, kad žinotum ką dedam ir ką valgom  mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif o kai dar su meilė padaryta... wub.gif

lotuliukas.gif kokios pas jus varnos laksto parase???? labai liuksovai atrodo thumbup.gif

gal kregzdes preis lietu??? thumbup.gif


ryt kepsiu 3 kepalus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karvute: 08 birželio 2011 - 21:23
QUOTE(Karvute @ 2011 06 08, 21:23)
lotuliukas.gif kokios pas jus varnos laksto parase???? labai liuksovai atrodo thumbup.gif

gal kregzdes preis lietu??? thumbup.gif
ryt kepsiu 3 kepalus thumbup.gif

biggrin.gif suka suka ratus, jau žada lietų ne šiandien tai ryt-poryt bus bigsmile.gif

bandau šiom dienom duoną taupyt, pas mus 30namie, tai bet koks kepimas daro pragarą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 06 08, 14:57)
biggrin.gif suka suka ratus, jau žada lietų ne šiandien tai ryt-poryt bus  bigsmile.gif

bandau šiom dienom duoną taupyt, pas mus 30namie, tai bet koks kepimas daro pragarą  doh.gif

Pas mus dabar gili naktis 2:34 nakties. Lauke +30C sad.gif
Atsakyti
Kur visos kepėjos g.gif
Išmėginau 2 naujus receptus iš naujos knygos. Labai skani duonytė gavosi iš avižinių dribsių, saulėgražų, kvietinių miltų ir kvietinių pilno grūdo ar kaip jie ten vadinasi lietuviškai, mišinio doh.gif
Atsakyti
Noriu kept duonytę, bėda,kad UK nežinau miltų pavadinimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 06 10, 19:21)
Kur visos kepėjos  g.gif
Išmėginau 2 naujus receptus iš naujos knygos. Labai skani duonytė gavosi iš avižinių dribsių, saulėgražų, kvietinių miltų ir kvietinių pilno grūdo ar kaip jie ten vadinasi lietuviškai, mišinio  doh.gif


Karšta per daug, vakar padariau esminę klaidą, kepiau batonus. Vos neužtroškom... Laukiu vėsesnių orų kepimui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2011 06 10, 13:12)
Karšta per daug, vakar padariau esminę klaidą, kepiau batonus. Vos neužtroškom... Laukiu vėsesnių orų kepimui  doh.gif

Orkaitėje nekas kepti jei namai be kodicionieriaus doh.gif Mes šaldome namus, bet ir kepu duonkepėje, nuo jos neina karštis toks doh.gif

netaa, aš JAV gyvenu, jaučiu miltai vadinsis taip pat kaip pas mane smile.gif Aš irgi nelabai gaudausi kaip versti į LT pavadinimus, todėl renkuosi angliškai surašytus receptus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2011 06 10, 20:58)
Noriu kept duonytę, bėda,kad UK nežinau miltų pavadinimų blush2.gif


o gal ten numerius ir raideles rašo.
Iš esmės jie viską ir pasako, tik tada belieka žiūrėt, kokio grūdo.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 06 11, 07:30)
o gal ten numerius ir raideles rašo.
Iš esmės jie viską ir pasako, tik tada belieka žiūrėt, kokio grūdo.

ką žiūrėt,kai su kalba striuka blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, kepejos!
Noriu pasiteirauti tokio dalyko:
dariau rugini rauga, siandien ketvirta diena. Manasis raugas nepakilo, virsuje susidare skyscio sluoksnis, skleidzia stipru acetono kvapa.
Tikriausiai jis netinkamas, ar ne?
Dekui 4u.gif
Atsakyti