Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dianule @ 2011 06 08, 09:30)
Dar pasidarau tokia vaisine su slyvom, abrrikosais, razinom.  thumbup.gif prie kavos.
Bet siaip namine duonyte tai geris wub.gif


va tokios reikes ir man issikepti.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2011 06 08, 09:30)
Na net issitraukiau savo knygele paziuret, ka as cia buvau priskaiciavus. Na panasiai apie 5 litus,

Manyciau kad tikrai yra realu, kad namines duonytes kepimo savikaina apie 5 lt. Kepus is 1 kg. ruginiu arba kvietiniu miltu. Gaunasi su keksines formos kepaliukai, valgome apie 1-1,5 sav. priklausomai nuo to ar turim kokiu sveciu ar ne, ir ka dedu pietums i darba ax.gif O skaniausia man sekancia diena po kepimo, galiu vietoj pyrago prie arbatos ar kavos valgyti thumbup.gif Reiks pabandyti issikepti kvietine su dz.vaisiais, vis neprisiruosiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 06 05, 05:04)
Mano labai labai mėgstama duona be raugo :
---
3 st š sviesto.
---
2/3 sauso bulvių mišinio su česnakų skoniu

Ačiū labai thumbup.gif Išsisaugojau, išbandysiu bigsmile.gif
---
Kas tas st? Gal čia valgomas šaukštas? ax.gif
---
O čia kas, t.y. koks maždaug kiekis būna to mišinio pas jumi? biggrin.gif

QUOTE(Alacka @ 2011 06 06, 11:53)
O kas nors bande kepti duonyte is puses ruginiu ir puses kvietiniu miltu? Idomu ar iseitu? 

Orkaitėje tik taip ir kepdavau, viskas gaudavosi 4u.gif

QUOTE(keistuole @ 2011 06 07, 13:16)
Man tai labai keista, kaip kilogramo duonos gali užtekt 2-3 savaitėm 

Mums 2-3 dienom užtenka 

Žiūrint kaip valgoma, ne visai kasdien duoną valgo ax.gif

QUOTE(Dianule @ 2011 06 08, 09:30)
Na net issitraukiau savo knygele paziuret, ka as cia buvau priskaiciavus. Na panasiai apie 5 litus, nes mes dedam cukraus, kviet rug miltai, aviziniu dribsniu, selenu, saulegrazu daaaug, semenu, sezamo seklu, kmynu, plius elektra, darbas 

Kaip apskaičiuojat darbą? ax.gif

Turgelyje mačiau, kad naminė duona kainuoja vidutiniškai 9 lt/kg doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 06 08, 13:05)
Kaip apskaičiuojat darbą?  ax.gif


Na labai paprastai, jei per mėn. uždirbu 2000 litų, tai valanda mano darbo verta apie 12 litų. Tikiuosi nereikia prie duonos dirbti valandos. Juk viską supili, o ji pati toliau maišo ir kepa ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiaaš: 08 birželio 2011 - 13:06
o sveikata išmatavot? juk dauguma ne iš taupimo, o iš kitu sumetimu pradeda kept duoną namie ax.gif apie skonį jau nekalbama
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 06 08, 14:26)
o sveikata išmatavot? juk dauguma ne iš taupimo, o iš kitu sumetimu pradeda kept duoną namie  ax.gif  apie skonį jau nekalbama

Kas čia tą sveikatą išmatuos g.gif juk daug kas ir zepter puodų dėl sveikatos prisipirko, o dabar visi sveikuoliai liepia ir daržoves ir mėsą per kelis vandenius virti, kad visi nitratai ir kiti brudai išsiplautų o ne savose sultyse gaminti...
Atsakyti
O man pats maisymo, kepimo, ragavimo procesas patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 06 08, 13:48)
Kas čia tą sveikatą išmatuos g.gif juk daug kas ir zepter puodų dėl sveikatos prisipirko, o dabar visi sveikuoliai liepia ir daržoves ir mėsą per kelis vandenius virti, kad visi nitratai ir kiti brudai išsiplautų o ne savose sultyse gaminti...

tai tam ir kepam duoną ir kt. namie, kad žinotum ką dedam ir ką valgom mirksiukas.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 06 08, 14:17)
O man pats maisymo, kepimo, ragavimo procesas patinka smile.gif

drinks_cheers.gif o kai dar su meilė padaryta... wub.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles,priimkit ir mane i savo buri ax.gif
Siandien isigijau Eta kepimo krosnele,bet kolkas zalias miskas doh.gif nezinau nuo kokio receptuko pradeti,gal zinot koki lengviausia pradedanciai g.gif Ir meginsiu isiaiskinti su paciu aparatu.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 06 08, 05:05)
Ačiū labai  thumbup.gif  Išsisaugojau, išbandysiu  bigsmile.gif
---
Kas tas st? Gal čia valgomas šaukštas?  ax.gif
---
O čia kas, t.y. koks maždaug kiekis būna to mišinio pas jumi?  biggrin.gif
Orkaitėje tik taip ir kepdavau, viskas gaudavosi  4u.gif
Žiūrint kaip valgoma, ne visai kasdien duoną valgo  ax.gif
Kaip apskaičiuojat darbą?  ax.gif

Turgelyje mačiau, kad naminė duona kainuoja vidutiniškai 9 lt/kg  doh.gif

st- tai išverčiau labai amerikoniškai, soriukas lotuliukas.gif doh.gif Valgomas šaukštas čia.

Konvertuotis viską gali susiradus konverterių lenteles google. Pas mane ant puodukų surašyti ml, bet nežinau ar bus tikslu. 2/3 puodelio rašo 160ml.

Tas mišinys tai paprasta sausa bulvių košė, tik priedo su česnako skoniu. Kur dapili kokio pieno ar sviesto ir gaunasi košė. Į duoną ji dedama sausa.

Papildyta:
QUOTE(@lot@ @ 2011 06 08, 10:57)
Sveikos kepejeles,priimkit ir mane i savo buri ax.gif
Siandien isigijau Eta kepimo krosnele,bet kolkas zalias miskas doh.gif nezinau nuo kokio receptuko pradeti,gal zinot koki lengviausia pradedanciai g.gif Ir meginsiu isiaiskinti su paciu aparatu.

Knygutės su receptais nebuvo prie krosnelės ? Turėtų būti receptai korsnelės instrukcijų knygelėje. Ten visados bus pats paprasčiausias balto batono receptas. Nuo jo ir pradėkite 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Čiaaš @ 2011 06 08, 06:48)
Kas čia tą sveikatą išmatuos g.gif juk daug kas ir zepter puodų dėl sveikatos prisipirko, o dabar visi sveikuoliai liepia ir daržoves ir mėsą per kelis vandenius virti, kad visi nitratai ir kiti brudai išsiplautų o ne savose sultyse gaminti...

Net nekilo minties skaičiuoti kur pigiau. Namuose sveikiau ir tai svarbiausia. O jei dar patinka, tai išvis nerealu wub.gif
Man asmeniškai patinka kepti duoną. Kepu seniai ir daug. Kepu sau, draugams. Varau 2 mašinom iškart lotuliukas.gif Kepu ir ne tik mašinoje. Dažnai naudoju tešlos ciklą, o kepu orkaitėje. Malonumas tas visas procesas.
Šiandien turiu iškepti 2 kepalus, nes praitų 2 liko tik kriaukšlė doh.gif
Pirmyn kepėjėlės 4u.gif

Prisimenu iš senų laikų buvo kažkokia laida nesamonių muziejus ar kažkas tokio. Kai atnešė į studiją kepalą duonos su neaiškiu daiktu įsimaišiusiu į kepalą blink.gif
Atsakyti
labas vakaras,kepu duonele su savo raugu (pasidariau pagal Terros recepta),turiu atsirinkus 3 receptelius,bet noreciau isbandyt ir keleta kitu,tik nezinau koki kieki raugo det vietoj sausu mieliu(visur raso 2a.s.)Aciu
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 06 08, 15:21)
tai tam ir kepam duoną ir kt. namie, kad žinotum ką dedam ir ką valgom  mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif o kai dar su meilė padaryta... wub.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti