Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Alacka @ 2011 06 06, 12:45)
viena karta kepiau rugine duonyte ir man kazkodel nesigavo,neissikepe,nors ir ilgai kepiau.  g.gif


aš praktiškai visad kepu beveik ruginę (kvietiniai miltai gal kokių 20% tebūna), tai jokių problemų.
Tik retais atvejais darau labiau kvietinę.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif sugalvojau kad ir man reikėtų duonkepę įsigyti. O jūs gal skaičiavot savo duonytės savikainą? Na pačios papraščiausios be kokių brangių priedų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 06 06, 15:20)
Sveikos  4u.gif  sugalvojau kad ir man reikėtų duonkepę įsigyti. O jūs gal skaičiavot savo duonytės savikainą? Na pačios papraščiausios be kokių brangių priedų  ax.gif

Gaunasi labai pigi su visom elektrom ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 06 06, 16:20)
Sveikos  4u.gif  sugalvojau kad ir man reikėtų duonkepę įsigyti. O jūs gal skaičiavot savo duonytės savikainą? Na pačios papraščiausios be kokių brangių priedų  ax.gif


as tai neskaiciavau,vyras sako koks skirtumas,svarbu namine,zinai ka valgai ir labai skani. biggrin.gif Nors daug kas rase,kad iseina pigiau nei parduotuveje. O ir laikosi ilgiau,nei parduotuvine,nesupelyja.
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2011 06 06, 09:55)
as tai neskaiciavau,vyras sako koks skirtumas,svarbu namine,zinai ka valgai ir labai skani.  biggrin.gif  Nors daug kas rase,kad iseina pigiau nei parduotuveje. O ir laikosi ilgiau,nei parduotuvine,nesupelyja.

ir nėra pridėta velniai žino ko. Priedo 100 proc aišku, kad iškepta laikantis higienos reikalavimų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 06 06, 18:18)
ir nėra pridėta velniai žino ko. Priedo 100 proc aišku, kad iškepta laikantis higienos reikalavimų  thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridamis @ 2011 06 06, 16:34)
Gaunasi labai pigi su visom elektrom ir t.t. mirksiukas.gif

Na man gauna apie 5-6Lt is 1 kg, valgom pan 2-3 sav.kepu su priedais (kmynai, selenos ir pan)
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2011 06 07, 12:02)
Na man gauna apie 5-6Lt is 1 kg, valgom pan 2-3 sav.kepu su priedais (kmynai, selenos ir pan)

Tai kilogramas iškeptos duonos gaunasi už 5-6 litus? Taip supratau? Ar čia iš miltų kilogramo 2-3 savaitėm prisikepat duonos g.gif
Atsakyti
Man tai labai keista, kaip kilogramo duonos gali užtekt 2-3 savaitėm g.gif

Mums 2-3 dienom užtenka unsure.gif


Beje kas skaičiavo kainą, tai kiek pamenu ir 2 Lt nesigavo.
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2011 06 07, 11:02)
Na man gauna apie 5-6Lt is 1 kg, valgom pan 2-3 sav.kepu su priedais (kmynai, selenos ir pan)


Kazko labai brangi...As skaiciavau Svedijos kainom,kai duona kainuoja 30 kr,tai man su visokiais priedais,saulegrazom,moliugu seklom,elektra ir t.t. gavosi apie 4 kr.Gal jusu skaiciavimuose isivele klaida?! blink.gif
Atsakyti
Sveikos,
Bandau ir aš kepti duona duonkepėje.
Gal pasikartosiu, radau interneto platybėse:
Duona duonkepėje

Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 06 07, 13:12)
Tai kilogramas iškeptos duonos gaunasi už 5-6 litus? Taip supratau? Ar čia iš miltų kilogramo 2-3 savaitėm prisikepat duonos  g.gif



QUOTE(keistuole @ 2011 06 07, 13:16)
Man tai labai keista, kaip kilogramo duonos gali užtekt 2-3 savaitėm  g.gif

Mums 2-3 dienom užtenka  unsure.gif
Beje kas skaičiavo kainą, tai kiek pamenu ir 2 Lt nesigavo.



QUOTE(Ingridamis @ 2011 06 07, 13:27)
Kazko labai brangi...As skaiciavau Svedijos kainom,kai duona kainuoja 30 kr,tai man su visokiais priedais,saulegrazom,moliugu seklom,elektra ir t.t. gavosi apie 4 kr.Gal jusu skaiciavimuose isivele klaida?! blink.gif

Na net issitraukiau savo knygele paziuret, ka as cia buvau priskaiciavus. Na panasiai apie 5 litus, nes mes dedam cukraus, kviet rug miltai, aviziniu dribsniu, selenu, saulegrazu daaaug, semenu, sezamo seklu, kmynu, plius elektra, darbas mirksiukas.gif Na kepu tikrai 2-3 savaitem, net kartais bijau kad raugas nesugestu, bet ptu ptiu ptiu dar nieko, veikia. Dar pasidarau tokia vaisine su slyvom, abrrikosais, razinom. thumbup.gif prie kavos.
Bet siaip namine duonyte tai geris wub.gif
Atsakyti