Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ingaaa @ 2011 05 30, 20:29)
o kaip tas raugas darosi?  blush2.gif


RECEPTAS 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės, jungiuosi ir aš į jūsų būrį 4u.gif
Kadangi orkaitė pas mus prasta nusipirkom duonkepę pasinaudoję IKI lipdukais thumbup.gif Kol kas kepiau tik greitai paruošiamą baltą duoną, dar neatsivalgom lotuliukas.gif ir kartą bandžiau kvietinių-ruginių miltų duoną, išėjo irgi skaniai. Receptų knygelėj daug, sunku ir išsirinkti, bet ne viename recepte įrašyti "šveistiniai rupiniai miltai". Kas čia per miltų rūšis g.gif , kiek parduotuvėse ieškojau, niekur tokių nėra unsure.gif O taip norėtųsi išbandyt viską rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolike: 30 gegužės 2011 - 20:40
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 05 30, 20:33)


Didelis aciu 4u.gif reiks bandyt.
Atsakyti
QUOTE(bolike @ 2011 05 30, 21:39)
Sveikos kepėjėlės, jungiuosi ir aš į jūsų būrį  4u.gif
Kadangi orkaitė pas mus prasta nusipirkom duonkepę pasinaudoję IKI lipdukais  thumbup.gif  Kol kas kepiau tik greitai paruošiamą baltą duoną, dar neatsivalgom lotuliukas.gif  ir kartą bandžiau kvietinių-ruginių miltų duoną, išėjo irgi skaniai. Receptų knygelėj daug, sunku ir išsirinkti, bet ne viename recepte įrašyti "šveistiniai rupiniai miltai". Kas čia per miltų rūšis g.gif , kiek parduotuvėse ieškojau, niekur tokių nėra  unsure.gif  O taip norėtųsi išbandyt viską  rolleyes.gif


http://www.malsena.l...rupiniai-miltai
Atsakyti
QUOTE(bolike @ 2011 05 30, 21:39)
Sveikos kepėjėlės, jungiuosi ir aš į jūsų būrį  4u.gif
Kadangi orkaitė pas mus prasta nusipirkom duonkepę pasinaudoję IKI lipdukais  thumbup.gif  Kol kas kepiau tik greitai paruošiamą baltą duoną, dar neatsivalgom lotuliukas.gif  ir kartą bandžiau kvietinių-ruginių miltų duoną, išėjo irgi skaniai. Receptų knygelėj daug, sunku ir išsirinkti, bet ne viename recepte įrašyti "šveistiniai rupiniai miltai". Kas čia per miltų rūšis g.gif , kiek parduotuvėse ieškojau, niekur tokių nėra  unsure.gif  O taip norėtųsi išbandyt viską  rolleyes.gif


Mes irgi isigijom duonkepe uz iki lipdukus thumbup.gif
Ar pas jus receptu knygele LT kalba?
Pas mus instrukcijoje viso labo vienas receptas baltos duonos, o receptu knygele prancuziskai g.gif
Atsakyti
Kazkokia nesamone,pamaitinau rauga 14val.,bet kazkodel jis nekila. Ka padariau netaip? Ar deti man dabar ji i saldytuva ar dar tegul buna kambario temp.?

Nunesiau i vonia,ten silta,tai ziuriu ant virsaus pradejo atsirasti mazi burbuliukai,gal jam salta buvo virtuvej? Dabar ar taip ir palikti vonioj,ar i saldytuva padeti,ar virtuvej palikti,nes vonioj lbai silta,tai bijau,kad neperrugtu. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 30 gegužės 2011 - 21:45
Noreciau Jusu paklausti kur Vilniuje butu galima nusipirkti rupiu ruginiu miltu maisais (po 25-50 kg)?
Atsakyti
Susigundžiau išsikept Airišką sodos duoną. ax.gif Tik niekaip nerandu recepto, vieną nataliuncik radau.. Bet nelabai noriu su vaisiais ir riešutais, + man nelabai aišku, kokius miltus naudoti.. Užtaikiau šiandien ant "Skonio reikalo" biggrin.gif tai galutinis rezultatas duonos labai gražiai atrodė wub.gif ir ten ji lyg be jokių priedų.. g.gif
Gal kuri esat kepus?
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2011 05 30, 22:46)
Susigundžiau išsikept Airišką sodos duoną.  ax.gif  Tik niekaip nerandu recepto, vieną nataliuncik radau.. Bet nelabai noriu su vaisiais ir riešutais, + man nelabai aišku, kokius miltus naudoti.. Užtaikiau šiandien ant "Skonio reikalo"  biggrin.gif tai galutinis rezultatas duonos labai gražiai atrodė  wub.gif  ir ten ji lyg be jokių priedų..  g.gif
Gal kuri esat kepus?


gal sitas?

Reikės:

220 ml. raugintų pasukų
2 kiaušiniai
2 valg. š. aliejaus
500 g. miltų
½ puodelio cukraus
1 valg. š. sodos
½ arb. š. druskos
1 puodelis razinų

Be priedu:

2 stiklinės nesijotų kviečių miltų
1 a. š. Sodos
2 a. š. Cukraus
0,5 a. š. Druskos
1 stiklinė sojos jogurto be priedų

Įkaitinti orkaitę iki 200 laipsnių. Sumaišyti visus sausus produktus. Tada supilti jogurtą ir rankomis gerai suminkyti (įdėti daugiau miltų, jei tešla per lipni; jei per sausa – daugiau jogurto). Suformuoti norimas formas (tinka sausainių) ir kepti 25-30 min kol pagels.
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2011 05 30, 22:12)
Kazkokia nesamone,pamaitinau rauga 14val.,bet kazkodel jis nekila. Ka padariau netaip? Ar deti man dabar ji i saldytuva ar dar tegul buna kambario temp.?

Nunesiau i vonia,ten silta,tai ziuriu ant virsaus pradejo atsirasti mazi burbuliukai,gal jam salta buvo virtuvej? Dabar ar taip ir palikti vonioj,ar i saldytuva padeti,ar virtuvej palikti,nes vonioj lbai silta,tai bijau,kad neperrugtu.  doh.gif


jūs lyg minėjot, kad raugą kameroj laikėt, teoriškai nežinau, bet kiek skaičiau, tai miršta jis kameroj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 05 30, 23:06)
jūs lyg minėjot, kad raugą kameroj laikėt, teoriškai nežinau, bet kiek skaičiau, tai miršta jis kameroj  unsure.gif


as laikiau saldytuve,ne kameroj. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2011 05 30, 23:19)
as laikiau saldytuve,ne kameroj.  schmoll.gif


tada nežinau unsure.gif
bet, kad nešalta tai tikrai.
Palaikykit iki ryto, žiūrėsit, ar ten kokie procesai vyksta. Jei atrodys, kad labai perrūgo, galima dalį paimt, pamaitint, o kitką išmest.
Atsakyti