Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepėjos renkasi čia

Apklausa: Su kokiais priedais duona Jums labiausiai patinka? (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Alacka @ 2011 05 28, 11:37)
Labas,

mano raugas jau savaite stovi saldytuve,manes nebuvo,tai vyras nelabai ir valge duonyte,tai dar yra,nenoriu dar kepti. Ka man daryti su raugu? ,bijau,kad paskui ismesti nereiketu jo.  gal sakau i saldikli ideti?


Į šaldiklį nedėkit. Dar savaitę drąsiai galit laikyt, nors ir ilgiau išsilaiko
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 05 28, 11:46)
Į šaldiklį nedėkit. Dar savaitę drąsiai galit laikyt, nors ir ilgiau išsilaiko


o nesurugs,nebus paskui duonyte rugsti?
Gal tada nereikes 12val.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 28 gegužės 2011 - 11:10
QUOTE(Alacka @ 2011 05 28, 04:09)
o nesurugs,nebus paskui duonyte rugsti?
Gal tada nereikes 12val.?

As laikau ir savaite ir ilgiau saldytuve. I saldytuva dedu tik pamaitinta. Pries naudojant reikia leisti pastoveti pora valandu kambario temperaturoje. Kai suaktyveja, puse ismetu ir vel pamaitinu. Kai vel suaktyveja, galima naudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 05 28, 20:03)
As laikau ir savaite ir ilgiau saldytuve. I saldytuva dedu tik pamaitinta. Pries naudojant reikia leisti pastoveti pora valandu kambario temperaturoje. Kai suaktyveja, puse ismetu ir vel pamaitinu. Kai vel suaktyveja, galima naudoti smile.gif

Tada gal nebuna duona rugsti?
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 05 29, 15:13)
Tada gal nebuna duona rugsti?

Nebuna, nes isemus is saldytuvo kaip sakiau, palaikau 2 valandas mazdaug., Tada puse ismetu, pamaitinu ir naudoju kai jau suaktyveja. Jei stovi ilgiau, tada reik 2 pamaitinimu kaskart ismetant po puse pries pamaitinant.
Mano dazniausiai istisai stovi ant spinteles, bet butina maitinti kasdien. Jei nekepama, butina ismesti puse ir pamaitinti.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 05 30, 07:47)
Nebuna, nes isemus is saldytuvo kaip sakiau, palaikau 2 valandas mazdaug., Tada puse ismetu, pamaitinu ir naudoju kai jau suaktyveja. Jei stovi ilgiau, tada reik 2 pamaitinimu kaskart ismetant po puse pries pamaitinant.
Mano dazniausiai istisai stovi ant spinteles, bet butina maitinti kasdien. Jei nekepama, butina ismesti puse ir pamaitinti.


aš jei maitinu kokius 3 kart prieš kepimą, tai nemetu nei kiek. Iš principo mėtyt reik, jei laikai šiltai ir kepi retai.

O dabar kelis kart kepiau be jokių maitinimų ir super gavosi. Ir nerūgšti (man tas labai svarbu) ir iškilusi.

Kiekviena atranda sau patogiausią susigyvenimą su raugu. Su tais dažnais maitinimais reik daug būt namie ir greit duona iškylą, neužmaišysi nakčiai.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 05 30, 07:47)
Nebuna, nes isemus is saldytuvo kaip sakiau, palaikau 2 valandas mazdaug., Tada puse ismetu, pamaitinu ir naudoju kai jau suaktyveja. Jei stovi ilgiau, tada reik 2 pamaitinimu kaskart ismetant po puse pries pamaitinant.
Mano dazniausiai istisai stovi ant spinteles, bet butina maitinti kasdien. Jei nekepama, butina ismesti puse ir pamaitinti.


isemiau savo rauga,o kai maitinat kiek visko dedat? Dar toks klausimas,jei dabar isemiau rauga is saldyklio ar galesiu vakare kepti duonyte,ar reikes kaip ir visada palaukti 12 val. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 05 30, 08:58)
aš jei maitinu kokius 3 kart prieš kepimą, tai nemetu nei kiek. Iš principo mėtyt reik, jei laikai šiltai ir kepi retai.

O dabar kelis kart kepiau be jokių maitinimų ir super gavosi. Ir nerūgšti (man tas labai svarbu) ir iškilusi.

Kiekviena atranda sau patogiausią susigyvenimą su raugu. Su tais dažnais maitinimais reik daug būt namie ir greit duona iškylą, neužmaišysi nakčiai.


as kai kepiau tai irgi nemaitinau raugo,isimu is saldytuvo,dedu i tesla,tada is tos teslo atidedu kitam kartui ir vel i saldytuva.
Tik dabar va daugiau nei 10d. stovejo,tai nusprendziau pamaitinri,nes jau buvo suruges toks ir pabijojau toki rauf=ga deti,kad nebutu duonyte rugsti. doh.gif
Atsakyti
Nusprendziau pati pasidaryti rauga bigsmile.gif matau burbuliukai randasi bigsmile.gif kazkas gausis clap.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 05 30, 14:50)
Nusprendziau pati pasidaryti rauga  bigsmile.gif matau burbuliukai randasi  bigsmile.gif kazkas gausis  clap.gif

sekmes 4u.gif zinoma kad gausis, tik reikia iskesti tas kelias dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2011 05 30, 19:22)
sekmes  4u.gif  zinoma kad gausis, tik reikia iskesti tas kelias dienas  4u.gif


Svajoju apie Palangos duona smile.gif tai ko tik nepadarau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 05 30, 15:50)
Nusprendziau pati pasidaryti rauga  bigsmile.gif matau burbuliukai randasi  bigsmile.gif kazkas gausis  clap.gif

o kaip tas raugas darosi? blush2.gif
Atsakyti